Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1164 04:31:36
EUR 38.1653 04:31:36
USD 34.1635 04:31:36
ALTIN ONS $2659.4050 04:31:36

Konu: Btc aynı senaryo mu? ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Bitcoin

Herkese iyi pazarlar arkadaşlar rsı negatif olumuszluk veriyor bunu 64.000 de de yapmıştı kırmızı çizgiler ile gösterdim daha sonra gelen düşüş 3 lü tepe ile

şu an obo çiziyor gibi bir görüntü var bir omuz tamam fomocular fişekçi gazı ile baş çiziyor
burdan 37 bin yapıp diğer omuz tepki yükselişi ile yapıp boyun çizgisi kırarsa 29 binde tekrar buluşuruz bu kez 9 ay burda tersteyim mesajlarını okursunuz ayı sezonu henüz bitmedi 51 bin üstü kapanış almadan da uçuyoruz diyenlerin gazına gelmeyin
ytd

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

armageddon1 ()

iyi gecere efsane

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Görüşürüz üstat iyi geceler

armageddon1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

armageddon1 ()

@Murat5635 uyardim mi uyardim

haftaya ugrarim iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

Nasuh8486 ()

Stoplu derken direk satış mı yap diyorsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

armageddon1 ()

stoplu git basın agrimasin kar olursa devam yok dustu stop calissin
ikisindede zararsiz cikarsin
ytd

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

baktım üstat aynen takibe devam stop önemli

-1BeğenmedimŞikayet

armageddon1 ()

eyvallah
haftaliga bi bak
son cakilma uzun kirmizi mumun ustu

ile su anki yeni tepeye bi yatay ciz
ayni sayi 46.744

yani en onemli ve tehlikeli yer
ya bu direnci kirar gider
yada bodozlama cakiliriz 45 den sonra

ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@armageddon1 üstad gerekli uyarıları yaptım benim elimde yok zaten kripto para burda ki arkadaşlar fişekçiler arasında elde ki kardan olmasın diye çabam

0BeğenmedimŞikayet

Erenabi ()

Eline emeğine sağlık güzel kardeşim
Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Nasuh8486 ()

Anladım hocam çok teşekkür ederim
Gümüş ilavesi yapmalı mıyım hocam 6.62 ye kadar çekildi

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

23:00 03.00 07.00 diye her dört saatte bir mum yapar kardeşim

Nasuh8486 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nasuh8486 ()

Anladım hocam çok teşekkür ederim vermiş olduğunuz bilgiler için sizi takip etmeye tam gaz devam ediyorum her yorumunuzu dikkatli şekilde okumaya gayret ediyorum gümüş de alımlar yaptım TL elimde ufak da olsa var sizi bekliyorum 7. Yatırımınızı

0BeğenmedimŞikayet

Nasuh8486 ()

Peki hocam xrp ve doge için bu dediğiniz rakamlar da kapanış saatlerini kaç da almam gerekiyor

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

4 saatlik kapanış yaması lazım kardeşim en sağlamı günlük ama nu piyasa da günlük kapanış beklemek biraz riskli

0BeğenmedimŞikayet

Nasuh8486 ()

Anladım hocam bu rakamları takip edeceğim peki kapanış saatleri olarak neyi baz almam gerekli hocam 6.52 yi gördüğün de kaş saatlik bu doğrultu da kapanış gerekli doge için de geçerli bu sorum hocam

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

xrp 6.52 altına gelmez ise sorun görünmüyor altına inerse senin kar gidebilir ytd
doge de bu rakam 2.01

0BeğenmedimŞikayet

Nasuh8486 ()

Hocam sizin yorumları bol bol okuyan biriyimdir. İki gün önce xrp aldım 6.26 dan şuanda kar da sizce biraz daha bekleyim mi satmak için yoksa yükseliş devam eder mi bu olay dogo için de geçerli 1.74 alım yaptığım yer

0BeğenmedimŞikayet

Savaş006 ()

Yaw ne lüzumsuz adam dolu forum ya

Altın_Elbiseli_Adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

ben o kadarına karışmam kardeşim
kar cepte güzel derim sadece

Midland için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Elbiseli_Adam ()

Ben demin de sana kurduğun cümleler yüzünden yanlış yaptığını söyledim ama yine değişen birşey olmamış. Yine aynı şekilde yanlış cümleler kuruyorsun. Benim Allah'a şükür kıblem belli. Şimdi bu grafiğin altında işi uzatma. Murat'a ayıp olmasın.

Savaş006 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Savaş006 ()

Kıblen belli değil. demin aynı şeyi ben söyledim.45200 de gaz verenler nerde TEHLİKELİ noktadayız DİKKAT demiştim dedim kalktın muhalefet ettin! şimdi ne değişti?

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

Kaçta herşeyi satıp kaçalım hocam.. var mı rakamın rica etsem.

2BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

çoluk çoukla uğraşamam bilirsin kardeşim sayfaya da çok meraklı değilim ara sıra gelir bir grafik atar giderim arkamdan yazanda yazsın zaten okumuyorum :))
@mevlutefe bereketli kazançlar kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Elbiseli_Adam ()

Dertsiz başına dert aldın Murat. Buradakiler çocuk gibi, birazdan sana saldırmaya başlarlar. Allah kolaylık versin kardeşim.

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

bereketli olsun kardeşim

Serdengeçti34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Paylaşım için saol arkadaşım güzel tavsiye

0BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Kisa al sat yapmaya devam

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

eyvallah toprak

Serdengeçti34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Nasipmiş burda kendimce anlattım kardeşim burdan hemen pat diye düşmez belki 1 ay sürer
15 gün sonra hani düşmüyor bu duygusuna kapılırlar malın son alıcısı olabilirler
tedbirli olmakta stop kullanmakta yarar var @Erenabi

0BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Eline sağlık topragim @Murat5635

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum