Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 20:35:12
EUR 34.8238 20:35:12
USD 32.3379 20:35:12
ALTIN ONS $2301.8900 20:35:12

Grafiği gönderen: VforVendetta•

Macdın al kesişimi verdiği derinlik çok fazla. Yani bunun bir süre daha çıkışı desteklemesini bekliyorum. Ben gram bazlı takip ediyorum .Yatırım tavsiyesi değildir.

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Mustafa hocam ne yaptınız izliyor muyuz:)

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

@Gzdee.. Ömrünü yemez senin gümüş merak etme.. Bir parça aldığım Euro'yu 10.12 den çıktım.. Harçlık bıraktı çok şükür.. Seni bıktıran Gümüşe yeni bir takviye yapacağım bilgine.. $/TL 8.65 üzerine atarsa, Gümüş/TL güzel yerlere gider.. Bol şanslar, emanetler hesabında ortimim... YTD..

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Kolay gelsin dostum.

1BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

anladım anladım

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

@kasaryaza mart düşüşü öncesi diyecektim yanlış yazmışım. Düzletme yapayım.

1BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

sağolasın dostum

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Kur desteği önce gelire gramcılar nefes alır bence.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Dostum platin şu anda osn bazlı olarak en ucuz olan. Gümüş 19 usd iken geçem yıl martta platin ons 1000 usd idi. Altın ons ise 1318 usd idi.
Şu anda platin 997 usd . Buna birşey diyemem. Göreceli olarak diğerlerine göre ucuz.

2BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

ıns ,7.01 gorduğunde dolara gecıs yapmayı dusunmustum ama makas zarar satısı vs elım gıtmedı zaman sorunum yok bekleyeceğim sanırım

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Merhaba , işte bu ikileme düşmemek için usd de bekledim kendi adıma. Gramda çıkış kur destekli olur bence. Ons için zaten tedirgin olduğumu belirtmiştim. Yani ons biraz oyalansa kur desteği ile biraz güzel seviyeler test edilebilir gibi.

1BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

dostum merhaba nasılsın platin 338den beri göz ucu takibimde ben 260 250 arası beklediğim söyledim oralarda iken sen nedersin tl bazlı daha altı varmı sence

2BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

merhaba değerlı dostum, gram altın olsa korkmayacağımda gumus onstan daha cok beslenıyor, benjo ıyı fıyatlnsa onsun acığını kapatırız, omrumu yedı bu gmus omrumu:)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Estağfurullah dostum. Hayırlısı olsun diyelim.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline emeğine sağlık hocam
Çok güzel yorum olmuş
İyi ki varsın kıymetli insan

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Teşekkür ederim. Yani bu işler motivasyon önemli tabi ama olmayacak yerde motivasyon sağlamanın da anlamı yok. Teşekkür ederim. Bence kur desteği ile bir süre daha güçlü kalabilir. Xag usd den hala çekiniyorum ama kurdan destek bekliyorum. Hayırlısı olsun.

Mesela ben tehlikeyi sezinledim 25,950 usd de aldığımı 25,840 usd kaçtım. Bunu da burada an ve an paylaştım.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Elinize sağlık benim gibi kısmen sabit kalıp kısmen al sat yapan için güzel örnek olmuş sinyalin yanıltması da önemli değil elindeki parçayla devam eder veya bir dahaki sinyal de gerekirse yukarıdan da alırız. Bazen gram bazen de TL artar terste kalıp beklemek ten iyi. Teşekkürler.

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Gramda artış bekletisi için temel neden ya onsa sırtını yaslarsınız ya da kura. Ben kurdan destek bekliyorum. Dünkü yorumum şu şekilde idi. Yorum sonrası bugün 8,5724 TL test edildi. devamında 8,5139 TL düzletme test edildi. Şimdi bunu bir iki defa yapar yapmaz bilemeyiz yarına kadar 4 h göstergelerdeki şişkinliği biraz alırlar. Bu kademe düzletmesi bittikten ve seviyede tutunduktan sonra kimbilir 8,72 TL belki test edilir. Bilemeyiz. Yatırım tavsiyesi değidlir.

Gümüş için VforVendetta• (1 gün önce) Cevap yaz
Konu: #27620586 Grafik detay ve yorumları

Hayırlısı olsun dostum, başka bir yerde farkını çıkarırsın. İkinci dalga gelecek gibi mesela 8.57 TL kur devamında 8.50 duzeltme belki bakalım nasıl olacak

https://altin.in/vforvendetta%E2%80%A 2

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum