Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0668 22:12:48
EUR 34.7866 22:12:48
USD 32.5862 22:12:48
ALTIN ONS $2395.1350 22:12:48

Grafiği gönderen: super_conqueror

dolar tl (YTD)

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Zaten söyledigim bit.. içindi :)

Gün_olur__ömre_bedel için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Yok be. Öyle fazla al- sat yapmadıgım için bilmiyorum :)

Q777 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Evet ; btkoin icin de ayni seyi düşünüyordun, zamanla fikrin değişeceğine inaniyorum ki değişirse ben burdayım halil abim:)))

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Usta ne diyorsa o diyelim :)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hayır Ben öyle düşünmüyorum.100.000 üstü görecek Ben'ce :)Borsa Ban'a göre degil :)

@Q777

0BeğenmedimŞikayet

Q777 ()

Usta haddimize deil ama yapilack is belli dolar zirvede borsadâ garan dipte olunca alip gecicen bn yapiyorum ama bin lot aldim eger 8 80de garan a gevsydim 6 60dan 36 bin aliyordum su an 9 lira garan ihya ederdi

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Biliyorum bt. c takip ettigini tenhada kistirmaya niyetlisin halil bazi uzmanlarin yuzde 90 nin batacagini söylüyor gel senl3 borsaya girelim pandemi bitince alırız 10 15 kagit illaki 3 5 i yükselir ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Bir gözüm btkoinde :)Dolar tepe yaparsa yada bit... dip yaparsa dolardan geçiş yapacagım :)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Sana bir hesap actiralim halil abim en azindan bir kısmını banka üzerinden islem yaparsın yoksa fizikî elimizde kalacak baksane bekleye bekleye yaşlandık gittik halil abim :))) bence sen kisa vade de bayagi kazanırsın halil abim

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hele bir çıksın bakalım. Nasıl yükselecek? Benim ki fiziki biliyorsun :)

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Evet suan önceki cizgim grafikte kanalın alt cizgisini yokluyoruz bu cizgiyi aşarsak diye düşündüm insallah kirar hedefimiz gelir satariz sonra yeni hayallerin peşine düşeriz halil abim :()

0BeğenmedimŞikayet

Dogan54 ()

7.200 lerdenmi aldim yoksam

Mevt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mevt ()

Usd alıcam. Gümüş aldim terste bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Öncelikli biliyorsun trend direncini kırmalı. Ben kısa vade sayımla bu direncin kırılacagını düşünüyorum. Kırılırsa yeni tepe yapar tahminim.

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Ne alacksın?

Mevt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Burayi geçersek bi 20 kuruş daha atar ne dersin halil abim

0BeğenmedimŞikayet

Mevt ()

Halil abi trene binemeyenler alımı nerden yapsın ytd olmadan fikrini alabilir miyiz

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Verdik bir gaz bakalım :)

1BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Eline saglik halil abim dolari ateşlemişsin:))

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Teşekkür ederim.

_delioglan_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Emeğine sağlık üstat tsk.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum