Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0859 02:23:13
EUR 35.0096 02:23:13
USD 32.2190 02:23:13
ALTIN ONS $2427.9450 02:23:13

Konu: BTC 16.08.2021 Tarihli Elliott Çalışmam

BTC 16 Temmuz 2021 tarihli Elliott Dalga sayımı çalışmam.
Şimdi görünce fark ettim ki son dip 28-29 lara denk geliyor olarak çizmişim.ytd

Yorumlar (81)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu arada bu grafiği hatırlayanlar vardır harika gitti ve ulaştı çizim. ytd

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu uyarıları yaptığımızdan beri ara ara hatırlatmamıza rağmen yaklaşık 1 aydır kurban toplamaya hem de tepeden toplamaya devam etti. Hatta hatırlayanlar vardır eğer şimdi yapmazsa sağlıklı olmaz çok sert olabilr demiştik düzeltme için zaman zaman.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben kaç zamandır sabırla bekliyorum mesela düzeltmeyi. Doğru olanı yapmışsın boş ver. Bu işlerde fırsatlar bitmez en dip olmazsa güvenli yerden olur dostum

VeterinERsin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

Erken çıkmıştım ama dipten almaya da fırsat olmadı. Nasip.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim Dostum birçok kez uyarımı yapmıştım ama inşallah bugün tepeden yakalanan olmamıştır.

VeterinERsin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

Tebrikler :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ve dediğimiz gibi de oldu.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gördüğün gibi dostum sayım doğru ilerliyor şu ana kadar. ytd

Bufi8585 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Eyvallah cümlemize kardeşim...

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim bereketli kazançlar

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş ile uğraşmaya zaman harcamaya değmiyor malesef. Hala risk var aynen. Bereketli karların olsun. ytd

Dök için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Teşekkürler hcm:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah inmez. Bazen teknik bir yere kadar bilirsin ama yine de önemli gördüğüm için paylaşmak istedim. ytd

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Amin bilmukabele. Teşekkür ediyorum

ACEMİ_000 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dök ()

@BossVurguncu üstadım anladımm. Valla dayanamdım bir miktar gümüşte zararkes yaptım. İnan bana %10 kazandım. Gümüş çok sıktı. Ve hala 6.08-6.10 bandı bildiğin masada kardeşim.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Teşekkürler hcam umarım oraya kadar gelmez

1BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayın @BossVurguncu emekleriniz ve paylasiminiz icin Allah razi olsun. Bereketli kazanclariniz olsun

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

En azından 44'leri görmesi gerekebilir sayım doğru ise kardeşim. Ama 44-40 arası bir yerden tekrar dönme potansiyelini değerlendiriyorum ben de. ytd
Ama diğer bir sayım var o biraz vahim yine de bu sayım bence daha uygun olabilr gibi düşünüyorum bakalım izliyorum ben de inşallah bu sayım doğru olur. ytd

Dök için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

@BossVurguncu kardeşim grafiğe bakıyorum senin 50400 düzeltme 37 bine kadar gider diyor. 44 bin olayını anlayamadım.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

44-40 arası destekler fena değil değerli arkadaşım. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Kardeşim 44 binden sonra mı yukarıya devam edecek?

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba değerli dostum. 4. dalga 2. dalgadan büyük olması gerekeceğinden en azından en son tepe noktasından 6 bin dolar geri salması beklenebilir teknik olarak.
O da yaklaşık en az 44 binleri işaret ediyor bize. Tabi eğer bu sayım doğru ise. Şimdilik doğru ilerledi. ytd

ACEMİ_000 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu sayım doğru ise 4. dalga olması iyi bile. Bir diğer sayım daha var bu mu o mu ben de tam emin değilim eğer diğeri olursa çok kötü seviyelere gidebilir teknik anlamda ama bu sayımın doğru olma potansiyelini daha yüksek görüyorum kendi adıma. ytd

BurakcanD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

İns. yukarı döner diyelim teşekkürler hcam.

0BeğenmedimŞikayet

ACEMİ_000 ()

Sayin @BossVurguncu merhaba 4 . dslga oldugunu 44 bini gordugundemi anlariz bereketli kazanclar emeklerinize saglik

0BeğenmedimŞikayet

BurakcanD ()

Abi 48 binde altlar boyle 4. Dalga olursa altlar tarihinin dibine iner herhalde

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah değerli arkadaşım Çakıl elimden geldiğince yine görüşmek ümidiyle teşekkür ederim kesin oraya kadar gitmeyebilir sadece potansiyel teknik rakamlar ancak arada 40 binlerde güzel destekler var sevgili arkadaşım. ytd

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

37k ya düşerse tekrar mahvoluruz hcam. Zaten oralardan buralara gelene kadar ne çektik. Bir daha ki düşüşü kaldiramayiz. Elimizdeki coinler yerinde dibine girer.

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba Btc severler. Sayım 3. dalga belirttiğimiz seviyeden dönmüştür. ytd
Şimdi 4. Dalga zamanı olabilr. 4. dalga olursa 44 binlerden 37 binlere kadar geri çekilme potansiyel dahilinde olabilir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Doğrudur hcam teşekkürler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum