Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 23:57:42
EUR 34.9839 23:57:42
USD 32.2051 23:57:42
ALTIN ONS $2414.8350 23:57:42

Konu: Ons pozitif uyumsuzluk

⭐⭐ALTINCIDAYI_ ()
Gümüş

Hayırlı sabahlar hayırlı kazançlar gümüş ailesi, gününüzde grafikteki uyumsuzluk gibi pozitif olsun :)

Yorumlar (112)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Site olarak 18.7 gelirse herkes 500 gram yollarsa alirim :) gelmezse oraya kadar 23. x yakip 27 lere gelirse lafim olmaz :)

ARI_KAN_2301 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN_2301 ()

Yqrin kacta kaparsa alacaksin

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Hocam sen beni siteden afarozmu ettirceksin :)))

50 100 200 aylik ortalama suan 18.7 de :)

horozcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN_2301 ()

Gel şu gumusu al artık bitsin bu azap:)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

elli aylık ortalama kaç ediyor bi riske girdik tepkiye oynadık bakalım

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Altindan ziyade hocam gumus 10 aylik ortalamanin altinda kalacak gibi ralliden beri ilk defa kalacak bakalim 50 aylik ortalamaya kadar inecek mi kalirsa :)

horozcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

fed bekleneni vermedi hocam altın aylık kapanışı böyle yaparsa vay ki vay

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Rica ederim.

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Altin icin 1828 gibi asagi donus yeri olabilir.

Gumus icin 25.37 ustu 25.85 e kadar her yer uygun duruyor

Spek dusmeyi mi sececek yoksa geri cekilme yapip yola devam mi edecek bugun yarin belli ederler renklerini

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Nereden döner

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Gumus cakilacagim ben, beni tutma diyor, altinda dur daha senle isim bitmedi cakilmanin yeri degil, destekten don direnci cok gecme yanimda takil diyor :)

Acemii_i için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemii_i ()

Gümüş bırakın beni yükseleceğim diyor
Altın düşeceğim bensiz gidemezsin diyor

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Oyle abi 1790 i gecmiyor namissiz :)

Gel bi asagi da seni de gorelim nerde duruyorsun nereye dusuyorsun :) bak gumus donmeli dedigimiz yerden donuyor sende adam ol gel don alalim yukarlara gidelim :)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Gümüşü 24.4 lere bile yalnız gönderdi! ne vardı şöyle 1760 yapı verse dimi:)gümüş şamar oğlanına döndü valla:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Ben altinda cok saglam duruslari cok sevmiyorum altin boyle asagi yukari guzel inip cikiyor aslinda bu sira hic inmiyor destegi kirmis gibi hic yapmiyor nedense destegi kiramiyirmus gibi yapiyor bunu yaptiginda da hep cakiliyor :)

Altin benim goz bebegim takip ederim beni hic yari yolda birakmadi bakalim bu sefer bana kelek atacak mi :) 1750-1780 bandina inmeden 1881 e cikarsa beni kandirmis olacak :)

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Onslar zaten sağlam da gümüşe ayrı bir operasyon çekiliyor, yoksa altın fincanın kulpunu oluşturmak üzere, fitil yandı yani

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Beni bilirsin ben garanticiyimdir riski gormeye basladigimda tepeyi beklemez satarim risk varsa da almam yukselisi beklerim :)

25.5 bu ay kapanisi haftaya da 25.8 hafta kapanislari yapmazsa bence riskli durumda suan onslar.

Birtek altin saglam o da niye saglam niye hic dusmuyor cozemedim

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Defalarca dediğim gibi, 10y lar benim için artık onsun göstergelerinden değil, bu kaçıncı uyumsuzluk oldu hatırlamıyorum, baskı speak dediğimiz kesinlikle bu, fedden bir gün öncesine "denk gelen" dünkü Comex haberinede, sehven yazılmış diye, açıklama geldi. Hiçbir yükseliş verileri, formasyonları gümüşte işlemiyor, düşüren tüm formasyonlar tıkır tıkır... Bir yerden kesinlikle j_ton gibi patlayacak. Şu an tek umut tekrar flama içine girmiş olması

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Elinize sağlık
Dün bende dikkat çekmiştim grafik destekli pu ya ve indilerin dip yaptığına...
Hayırlı sabahlar

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bu sira cok takilma hocam asagida pu yukarida nu yapip duruyor hangisinin fake oldugu belli degil.

Us10y disinda hepsi hem yukselisi onayliyor hem dususu onayliyor.

Aldin golden cross yapti gunlukte daha dustugunun 0.5 ini gecemiyor

Dxy golden cross yapti gunlukte oda daha 93.2 yi gecemiyor.

Bir tarafi patlatcaklar saglam ama ne tarafi emin olamadim

0BeğenmedimŞikayet

Barış_44_ ()

S. a hocam ons 25.22üstü pozitifli oluyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum