Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 22:27:48
EUR 34.8238 22:27:48
USD 32.3379 22:27:48
ALTIN ONS $2301.8900 22:27:48

Konu: Ons pozitif uyumsuzluk

⭐⭐ALTINCIDAYI_ ()
Gümüş

Hayırlı sabahlar hayırlı kazançlar gümüş ailesi, gününüzde grafikteki uyumsuzluk gibi pozitif olsun :)

Yorumlar (112)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Usd aldım biraz erken yakalandım geride dönmüyor

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Rica ederim kardesim

turna58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turna58 ()

Sağol tşk ederim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Olmasi gerekiyor ne kadar gecikir o kadar asagiya gider. Onslarda biraz kar satisi gelmeli yoksa yukselis fake kalir duzeltme yapar. Ytd

turna58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turna58 ()

Durum nedir hocam geri çekilme varmı

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

@horozcu kardesim ne yaptin aldiklarini

0BeğenmedimŞikayet

muz69 ()

beyfendi , bende kendime bakarak sayın los arkadaşa hiciv yapmıştım. çünkü burada al sat yapan ben dahil hiç kimse kademelide olsa terste kaldık. ama bu kardeşimiz samimi olarak söylüyorum ya çok iyi bir analizci 24.50 den bile almadığına göre yada işte bundan sonrası kendi vicdanını bağlar çünkü o gün bir arkadaşımız daha aşşağı gidecek diye 100 bin zarar yaptı.

Babadayı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

Hata değilde nasip değilmiş diyelim, bereketli olsun kardeşim kazancın, alsat biraz adrenalin cesaret ister, sende bunlar yok, olsun seninki daha sağlamcı bir yaklaşım, oda bende yok kan biraz hızlı dolaşıyor, yıllarca kapalıçarşının suyunu içince böyle oldu, hayırlı kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bende b plani hep var :)

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

O zaman şimdiden, b planını devreye sok:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Insalalh izleyelim bu haftayi da

Morgana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Son alımı sizinle yapacağım hocam :)
Zaten ortalama çok yüksek degıl
Düşerse eğer sizinle alım yaparsam Kardayım demektşr

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Tl hesabi alim yapmiyorum. Ons bazli yukari yada asagi kirilim bekliyorum yukari kirarsa 25.5 25.12 bandinda alacagim.

Asagi kirilirsa 18.7 ile 23.2 bandinda bir noktadan alim yaparim

Myekim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Myekim ()

5.75 mi bekliyorsun hocam sen ben 3tl bekliyorum çok sağlam bilgi aldım

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

O konuda da size katiliyorum. Algi yapilmis olabilir ama dusecek yazisini hic okumayip sadece cikacagi dusmeye baslayinca da sadece dusecek yazilarina odaklaniyorlar.

Zeki2323 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Hocam en iyi islem az islemdir :)

29 ocak gumus tl satis 6.4 ler

Subat ayinda dolar alis 7.13 maliyet

Mart ayinda gumus alis 25.2 maliyet

Mayis ilk hafta satis 27.4 dolara gecis

Mayis ilk hafta dolar 8.28

Dolari satmadim 8.98 e guvendim hata etmisim :) 8.48 kirilmazsa yine satmadigima pisman olmam ama kirilacak sanki gibi duruyor :))

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eline sağlık 2 gün önce attım bunu
Pozitif uyumsuzluk değil kademeli düşüş dedi ustanın biri

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Net degil kardesim :)

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Ben yine de uzuluyorum hocam cunku bilmiyor ve cok kisi ayni seyi yazinca adamin akli gidiyor. 27 dolardayken bi ara acaba ben mi yanlis goruyorum dusmeyecek mi acaba demeye basladim sonra dedim dusmesi lazim bosver siteyi okuma :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

5.75 alis 7.60 satis 1 gram icin dolar 8.8 de iken 7.8 e denk geliyordu satis.

Suan yuzde 33 kar
Dolari da satsaydim hata ettim satmadim

O zaman yuzde 36 kar olacakti.

Simdi sizden ne kadar az karim var?

Cmlhbb için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu elemanla dolar sayfasında tanıştık. Ben bu sene 25 işlem yaptım, hepsi karda dedi. Bundan sonraki işleminizi yazar mısınız takip edelim dedim.
8.60 civarından aldı. Düşünce panikledi. 8.40 civarından zararkes yaptı. Dolar tekrar 8.70'e çıkınca alamadı. Ondan beri de işlem yazmıyor :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Cok tesekur ederim kardesim sen de iyi ki varsin.

Ben genelde kisa pozisyon acmiyorum atiyorum 24.5 de alsaydim ve yukselis olmayacagina inansaydim 25.3 de pozisyonu kapatirdim. Karda yapsam aslinda kendime gore yanlis pozisyon acmis olacaktim.

Bu sitedeki genel hata herkes trader gibi dusunuyor. Tum al sat yerlerini yakalayim istiyor ama bunu da burda okudugu ile yapmaya calisiyor o daha garibime gidiyor.

Alip beklese tepe yaklasinca satsa dip yaklasinca alsa daha cok kar elde edecek haberi yok.

Insallah kardesim zamanla sende yaparsin alirken de hedef belirlemek satarkende hedef belirlemek en guzeli oluyor bence.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

falcon38 ()

Dolar cepesi az salarsa haklı olabilirsin ama panik havası başlarsa işler değilir dikkatli olmakta fayda var ytd

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

Ayıp olmayacaksa 40 adet dolar ağırlıklı gümüş al sat, ana parayı yüzde 35 artırmışım, bu işin bileni yok dostum, az çok 25 senem kapalı çarşıda geçti, balıklama atlayıp yapmıyorum işlemlerini, tabiki son alımımdan kardan azda olsa zararım var

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

öğleden sonra satış gelecek gibi duruyor belki öğleni bulmaz bile tr verisine bağlı. ytd daha düştüğünden beri 2 günde 4 saatlik çıkışı yeni bitirdi çok yavaş çıkıyor. hali hazırda haftalık grafik düşüşünüde bitirmediği için tekrar düşüşede geçebilir. Yatırım bu risk almadan alıp satamazsın sonuçta. herkesin bir hedefi var ona göre hareket etmesi güzel olur. Ben kendi adıma yukarı çıkana kadar ne kadar gram arttırsam kâr bana ytd

falcon38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Kıymetlisin
İyi ki varsın

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam döndü diyebilirmiyiz:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum