Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 23:57:35
EUR 34.9839 23:57:35
USD 32.2051 23:57:35
ALTIN ONS $2414.8350 23:57:35

Konu: Ons pozitif uyumsuzluk

⭐⭐ALTINCIDAYI_ ()
Gümüş

Hayırlı sabahlar hayırlı kazançlar gümüş ailesi, gününüzde grafikteki uyumsuzluk gibi pozitif olsun :)

Yorumlar (112)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Eyvallah hocam sagolasin

Zeki2323 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Hocam takip ettiğim kadarıyla sen ve diğer eski ve bu işi bilen arkadaşların al sat yapmadığınızı farkettim
Bir yerden alınca ons olarak en az 2 veya 3 dolar artınca satıyorsunuz
Bi de ben yapabilsem:)
İyi ki varsın

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Hocam ben bilmiyorum da siz guzel biliyorsunuz herkesi :))

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Hocam elden geldigince yardimci olmaya calisiyorum.

Hocam sitedeki herkes trader ama sitenin yuzde 90 i terste o nasil oluyor hala aklim almiyor :)

2 aydir islem acmiyorum al sat yapanlardan daha cok kar var onlar nasil kar yapiyor anlamiyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

terste kalıp zararkes yaptıklarını da sorsanız iyiydi :) Dolarda 8.60 alıp 8.40'dan zararkes var açıktan yazdığı. Şimdi de gümüşten terste. Onları hatırlamaz ama :)

0BeğenmedimŞikayet

falcon38 ()

İyi bakalım hayırlısı olsun ben yinede los gibi bekleyeyim boynum ağrıyor yukarı bakamıyorum :)
Saygılar

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Tmm kardesim marttan beri kac lira alsat yapip yuzde kac kar yaptin?

Cmlhbb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cmlhbb ()

Zarar etmiş olmayacaksın, ancak o dediğin rakamlara gelene kadar defalarca alsat yapanlar daha fazla kazanıcak

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ons çıkışına başlasa dolar çok etkilemez müdür sabit kalsa yeter :) ytd

falcon38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

falcon38 ()

Tamam işte ustam bende o yüzden dedim yukarıda bir tur atıp gelirim demişinde dolar salarsa gümüş çıkacakmı :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Şubat ayinda altin ons 1690 oldugunda gumus nerde olursa olsn alirim dedim 25 de aldim 19.8-23.6 hedefim vardi altin geldi aldim. Full aldim diyede yazdim.

3 hafta sonra 26.6 ya geldi dedim ki dusus bekliyorum 23.6 asagi kirilmaz benim maliyetim dusuk ben satmayacagim dedim satmadim. 23.78 den dondu.

Suan 1560 18.7 bekliyorum bunu bugun beklemiyorum bunu 3 aydir bekliyorum yani bu korku degil bu hedef.

1916 1750 inen altin ons
28.75 den 24.45 e inen gumus ons var

2 ay daha bekleyip 1560 a 18.7 den alirsam ben zarar mi etmis olacagim ?

Ben almaya korkmam analiz yaparim hedef belirlerim geldiginde alir geldiginde satarim.

Fed den once dedim ki 1760 24.36 iyi alim yeri gumus geldi altin gelmedi bu yuzden de almadim. Buyuk konusmuyum ama bu altin 1560-1610 bandina inmeden 1923 u gecmeye bilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

profilimde dolar beklentim var müdür, ara ara yükselişlerin olacağını düşünüyorum ama yön tahminim yıl sonuna kadar aşağı gitmesi yönünde ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

işte bu yüzden alım yapamıyorsun, hep daha çok düşer korkusu, aldığımda terste kalırsam tepki alırım korkusu :) büyük konuşmaya gerek yok. yatırım bu terste kalmak anormal birşey değil. o kadar kasma yani bu konuyu ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

18.7 nin alti var mi buraya kadar bekleme potansiyelim var gidisata gore :) buraninda altina inip beni terste birakirsa vu uzun sure bekletirse helal olsun speke :) en dip simdilik 18.7 oralara gelirse de zaten uzun sure satmayi dusunmuyorum varsin altina insin :)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Dolar beklentim profilimde grafikte var müdür. düşüş zaten başladı bile ama ara ara çıkışlar olacaktır. ytd

0BeğenmedimŞikayet

falcon38 ()

Dolarda olumsuz hava var bu havada balığa çıkılır mı düşünmek lazım :)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

los takılıyorum sana ama gerçekten birgün aldığın yerin çok altına sarkacak, öyle bakacaksın ekrana :) çıkması lazımdı diye...

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Sende sagol hocam

horozcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Ben aldigimi 10 20 kurus cikinca satmiyorum yuzde 10 yuzde 20 karla satiyorum. Trader arkadaslara basarilar diliyorum :)

Ben trader degilim alirim beklerim kar tatmin eder satarim :)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

sen kapanışı bekle alan alır, biz bir tur daha üstü dolanır geliriz sen o ara alta gelince alırsın x)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

eyvallah sağolasın hocam emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

92 altinda hafta kapanisi yapana kadar evet :)

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Dxy yede hala fişekçi misin?

0BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

Arkadaşım o kişinin yaz dığını okusan, bu mezarcının yorumuna ağzına sağlık demezsinh, senin ustam dediğin dostum dediğin kişi eleştirildiğinde cevap vermek yerine boşsun boş lafını ezber yapmış, hemen de engeller, ama sor kimseyi engellemiyordur. İşi gücü yalan dolan, gümüş 6.75 e düşmüş burdan alınır demeyen, ben aldım demeyen, hatta milletle dalga geçen (1 gr 1 gr alarak 5 gr gümüşe ulaşan ve bundan da terste kaldığını yazarak) bu kişiyi SEN DE ENGELLE BENCE
kaybın olmaz, bol berekekli kazançların olsun

2BeğenmedimŞikayet

Babadayı ()

dostum irade ne gezer, görevini yapıyor, amaç belli kimseye hiçbir rakamdan emtia aldırmamak, düşecek de düşecek, @celik2119 @LosAnarquista_60 bunların tüm amacı alım yaptırmamak, alım yapanlara panikle satış yaptırmak. baksana ne yazıyor "1.10 tl gümüş düşmüş, bunun tepkisi 35 kuruşmuş, bu tepki hadi oluşmadan hemen haftaya perşembeden itibaren düşüş yeniden başlıyormuş.

muz69 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum