Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 15:08:13
EUR 34.8238 15:08:13
USD 32.3379 15:08:13
ALTIN ONS $2301.8900 15:08:13

Konu: 23 Agustosa kadar dusus devam- Videolu Anlatim

[grafik d=319866_GR2021z19vti_NW.mp4][/grafik]

Yorumlar (123)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Slm Yine mi düşecek şimdi bu boss

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Hocam emeğine sağlık. Videoyu izledim. Bu düşüş olacaksa bile sanki kademeli olur gibi. Yani Tepkiler olası gibi duruyor. Zaten 1 TL düşmüş gümüş. Bu düşüş derinleşirse de yatırımcı bir süre yaklaşmaz. Bu algıyı oluşturmamak için alıştıra alıştıra olur. Ama teknik olarak videoda anlatılanlar güçlü bir şekilde mümkün diyebilirim. YTD
Tabi birde piyasa yapıcıların neler yapabileceklerini kestirebilmek mümkün olsa harika olurdu. Bu şekilde sizi takip etsem bu teknik analiz işlerinde çırak olabilirim diye düşünüyorum:).
Tekrar teşekkürler ellerine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Rica ederim bol kazanclar.

turna58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Saygilar ustadim. iyi aksamlar.

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zararkes__ ()

Yok böyle tane tane anlatım abi yout. be veya herhangi bir adres var mı ? Eğitim amaçlı izlesem takip etsem...

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Oerlama 7 28 kar yazana kadar :)) veyahut bekleyeyim en iyiis yarından sonra ralli başlar ise iyi olur ama buralardan alamadığımız üzülürüz:)

0BeğenmedimŞikayet

turna58 ()

Hocam bu indikatörüleri cep tlf takip mümkünmü

TANER_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Estağfurullah fikir alış verişinde bulunuyoruz bizde çok şeyi buradan takip ediyoruz. Saygılar. İyi akşamlar.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Valla artık o kadarına gönlünüz nasıl istiyorsa öyle karar verin
Böyle kritik günlerde daha fazla haddimi aşmak istemem :)
Kendimce tek bildiğim
Elimde nakit az da olsa her zaman bulundurmak emniyet kemeridir
Daha düşerse alacak param olur
Yükselirse elimde olan kar yazar
Nacizane kendi düşüncem. ytd

Ayhan601 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

turna58 ()

Hocam sağolun emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Bu tarz paylaşımların yapılacağını bilmiyordum. Çok faydalı olmuş. @TANER_Murat farkı olmuş. Emekleriniz için ALLAH RAZI OLSUN..

Bu arada videodaki ezan sesinden memleketiniz neresi tahminide yapabiliriz. Tabi arkaya ezan fonu koymadınızsa :)) saygılar

1BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Tesekkur ederim ustadim. Fisher 'i da sizin sayenizde ogrenmis olduk.

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık. Emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Estagfurullah saygi bizden. Bol kazanclar.

kaybedenler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Amin cümlemizi inşallah, sizden çok şey öğrendim teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun. Gerçek hayatta da sizi tanımak isterdim, herkese güzel kazançlar dilerim, sevgi ve saygılarımla

1BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Sizin de emeklerinize saglik. Ongorulerinizle ortusmesiyle simdi ihtimal daha da kuvvetlendi.

1BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Tesekkur ederim. Allah utandirmasin.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Alsak mı almasak mi kararsızım son kurşun kaldı:)

1BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

@TANER_Murat hocam, benimde böyle bir çalışmam vardı fakat emin olamadığım için bir şey diyemiyordum. Benim çalışmamda 9 ila 13 Ağustos ve 23 ila 27 Ağustos düşüş olacağını görüyordum. Bu vidonuz ile benim çalışmamda kısmende olsa pekişmiş oldu. Size çok çok teşekkür ederim, Allah gönlünüzdeki tüm güzellikleri size nasip etsin.
Sevgi ve saygılarımla.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ağzınıza elinize sağlık hocam
9 ağustos 16 sizde de çıkmış oldu demek ki.
Hayırlısı olsun inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

valla ben risk aldım çok olsa haftalıktan döner diye, beklentim tuttu ama önce günlük grafikten dönermi diye bekledim ordan sonra düşmeye devam edince anladım ki haftalık düşüşe geçti :) burdan aylık düşüşe geçerse satmadığıma çok pişman olacağım garanti... düşmeyeceğini umut ederek beklemedeyim. Burdan çıkarsa beklediğime değmesede en azından satmadığım sürece zararda değilim ytd
şu an satarsam kârdan zarar edecem. Ama gram düşürücem. o yüzden beklemedeyim elbet döner bir yerden ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

valla ben risk aldım çok olsa haftalıktan döner diye, beklentim tuttu ama önce günlük grafikten dönermi diye bekledim ordan sonra düşmeye devam edince anladım ki haftalık düşüşe geçti :) burdan aylık düşüşe geçerse satmadığıma çok pişman olacağım garanti... düşmeyeceğini umut ederek beklemedeyim. Burdan çıkarsa beklediğime değmesede en azından satmadığım sürece zararda değilim ytd

2BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

insallah ongordugumuz seviyelerden dha asagi gitmez.

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

güzel çalışma olmuş sizinle aynı düşüncedeyim, ytd Tek korkum temmmuz 2020 den beri aylık grafikte tepe noktasında olan gafik bu yıl düşeceği tutar mı :) o düşüş başlarsa bu sefer herkes helvayı kavurur ytd

1BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Rica ve tesekkur eder, bol kazanclar dilerim.

1BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Teşekkürler hocam şimdi çalışıyor, çok teşekkürler like verilmiştir.

1BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Tesekkurler (bilgi icin)

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Simdi tekrar dener misiniz?

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

tamam düzelmiş demin açılmıyordu

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Teşekkürler hocam lakin video açılmıyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum