Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0698 22:06:13
EUR 34.8542 22:06:13
USD 32.5569 22:06:13
ALTIN ONS $2321.1050 22:06:13

Konu: 23 Agustosa kadar dusus devam- Videolu Anlatim

[grafik d=319866_GR2021z19vti_NW.mp4][/grafik]

Yorumlar (123)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Duygusuz ()

hocam bunu guncellermısınız ve bunun gıbı eğıtıcı vıdeolara zamanda ayırırmısınız. tskrler

1BeğenmedimŞikayet

Gayret1 ()

Siz bhnu sade murat hocamı yapıyor sanıyorsunuz
Malesef 6 13 lerde 5 4 geleçek diyenler şimdi bdn demiştim yükseleçek diye diyorlar
Bizde szf saf onlara kanıyoruz

Melankolik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Melankolik ()

@TANER_Murat siz 6.49 da neden böyle demeidniz ya siz her harekete göre yorum düzenleyen yorumu tutmayınca harekete göre yine yorum yaoan birisiniz neden yazdim biliyor musun emin olmak için. Aynen siz böyle devam edin emin oldum ben Bey efendi. Allah kalbine göre versin senin çok ekmek lazim sana. Kolay gelsin.

TANER_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Değerli arkadaşlar,
alt yorumdaki videoda, haftalik grafiklerde uzun vadede olası hareketleri göstermeye çalışmıştık.
Nitekim, haftalık grafiklerin ne kadar başarılı çalıştığını görebilirsiniz. Bkz alt yorum.
@Melankolik

Yine de YTD diyelim. Kesin konuşmayalım.

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Murat bey derin düşüşlerden bahsediliyor. Panik olmam gerekirmi((

0BeğenmedimŞikayet

Auykur ()

Düşerken düşüşü yükselirken yükselişi tahmin eden çok kişi var ama düşerken de çıkarken de hem düşüş hem yükseliş seviyelerini bir arada tahmin edebilen nadir insanlardan biri olduğunuz için sizi tebrik ediyorum efendim

1BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Az önce sorduğum sorunun cevabı burdaymış, sayfaya geldim de gördüm.

(Cevap için kendinizi yormayın hocam. Varolasınız..)

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Hocam iyi gunler. sizle 7.69 seviyelerinden beraber alim yapmistim. Sonrasinda zararkes yapmaya elim gitmedigi icin ne yazikki cok kotu terste kalip full gumuste bekliyorum. Ben benim durumumdakiler icin ne onerirsiniz. Aldigimiz seviyelere gelir mi sizce

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline emeğine sağlık
Allah razı olsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Hocam iyi gunler. sizle 7.69 seviyelerinden beraber alim yapmistim. Sonrasinda zararkes yapmaya elim gitmedigi icin ne yazikki cok kotu terste kalip full gumuste bekliyorum. Ben benim durumumdakiler icin ne onerirsiniz. Aldigimiz seviyelere gelir mi sizce

Onur74 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Rachel25 ()

Taner Bey , sizi tebrik ediyorum, tarihinden iğnelerine kadar tutturdunuz. Sizin nezdinizde bu rakamları öngören, bilgilerini açıklama ve grafiklerle paylaşan diğer arkadaşlara da teşekkür ederim. Emeğinize sağlık. Allah gönlünüze göre versin.

0BeğenmedimŞikayet

Ertuğrul_62 ()

23 ağustosa kadar inişli çıkışlı mı olur diyorsunuz yoksa sahada düşebilirmi diyorsunuz

5BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Teşekkür ederim. Kısmette varsa tahminler tutar. Kısmet diyelim.

0BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Yani bunun tepki olup olmadığını izleyerek gorucez işlem acamadan üzüldüm doğrusu

2BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

9 Ağustos düşüş olarak 7.29 nokta atışı yapan sayin @TANER_Murat hocamızı canı gönülden tebrik ediyorum. Sizde tebrik etmelisiniz

1BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

tradingview

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Genellikle 3 günde bir tepe 3 günde bir cukur veriyor diyelim. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Siyami ()

inşallah üstad

1BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Rehberliğinizden dolayı teşekkğrler

1BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

ABD, yeni zellanda üzerinden satışlarını yapmış olabilir bence. Uçuk bir fikir ama ola dabilir. ABD 'nin açılışında ben artık düşüş beklemiyorum. YTD

Siyami için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Hangi siteden bakıyorsunuz Murat bey

0BeğenmedimŞikayet

Filizgrk ()

bn yeniyim anlamiorm grafik falanda bunn bı tepki yükselişi olurmu

1BeğenmedimŞikayet

AhsenMelek ()

Emekleriniz için teşekkürler Murat bey.

0BeğenmedimŞikayet

Onur74 ()

Hocam 2 saat ne zaman dolar mazur görün lütfen rica ediyorum :)

1BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

2 saatlik indikatörler tepeyi kaç liradan gösterirse orası olur. YTD

Filizgrk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Buradan zararkes yapmazdim. YTD

Gelinoy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Filizgrk ()

kısa vadede kaça atar 7.65 ortalamam

0BeğenmedimŞikayet

Gelinoy ()

@TANER_Murat hocam ne yapalım zararkes yapalım mı cin kacta açılışı belli olur sizce şoktan yazamıyorum inanin

0BeğenmedimŞikayet

Siyami ()

daha abd si var bunun erken değil mi yorumunuz üstad

1BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Eline sağlık hocam yeni görsede çok iyi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum