Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0886 14:24:26
EUR 35.0730 14:24:26
USD 32.1958 14:24:26
ALTIN ONS $2383.7250 14:24:26

Konu: sadece örnek bir modeldir ytd

⭐⭐Murat5635 ()
Gümüş

Bunu gram sayfasına ara sıra yazarım belki burda da yararı olur
piramiti sen ister 3 kata indir ister 5 6 kata çıkar ya da bekle bekle Tl kal gidip zirveden al tercih yatırımcıya aittir

Yorumlar (104)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

sana yine mesajlar gelmiyor mu rasyo grafğine etiket yaptım

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

dur ya nereye kahve yaptım şimdi sanada gonderıyordum:)

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

o zaman bana müsade kardeşim :)

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Öyle olur genelde:)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eyvallah kardeşim bu arada herkes bilmiş bu yükselişi:)

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YUSUF_ENES16 ()

Zekatını verirsin artık

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Şeker_kız_Candey_ bu arada alttan alıp elinde Tl kalmayan için hakan abimin rakami önemli

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Üstünde günlük kapanış yapmali
Bu arada soran olur ya murat sen 6.58 yazıp kendin 6.44 te almışsın diye valla 6.58 alacaktım düşüş sert oldu o parcayi 6.44 te aldım :)

Şeker_kız_Candey_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@Murat5635 sag olasın Murat Hocam. bunu görmüştüm. ekran resmi çektim şimdi. Hakan abinin dediği 6.41 geçip geçmeyecegini nasıl anlayacagız. Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Murat kardeşim fed öncesi çıkarıp fedin durumuna göre sat yada tut mu yapacaklar

3BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Şeker_kız_Candey_ sistem bu yoksa düşerken daha düşer mi diye bekler alamazsın
çıkarken daha çıkar mı diye satamazsın ytd

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@hakan7038 sayfana girmeden yazdım. burdamışsın. Abim gram altın ve gümüşte artık umut yok degil mi.

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

saygılar bizde adaşım allaha emanetsin

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Yıldızların olsada olmasada bazılarının gözündeki kıymetin değişmez kardeşim rahat ol @hakan7038

8BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Tamam adaşım, sorun yok. Benim asıl kızgınlığım, çok kritik yerlerde yaptığımız yorumlar, alakasız sohbet yorumları içinde kayboluyor. Burada benimde suçum var. Yıldızlarımın tamamını açsam, kürke hürmet çok olur. Ancak diyorum ki önemli olan bilgidir. Aramızda belirli semboller yüzünden fark olmasın. Bir türlü bu şekilciliği kıramadım sitede. Neyse sayfamı takip edenler, gerekeni yaptı. Brnim vicdanım rahat. Sevgiler saygılar adaşım.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

hakan33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

inşallah adaşım allah razı olsun 7,33 maliyet olunca risk alamadım işler girdi araya fırsatım da olmadı yorumunu da ondan geç görüp geç yazdım

0BeğenmedimŞikayet

Siyami ()

Sana laf eden Münafiktır

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Adaşım, hiç öyle şey olur mu? Ben sana en kritik zamanda yorum yazdım. Ben candaşlık görevimi yaptım. Asıl sen dediklerimi yapmadıysan kırılırım:))) Şaka bir yana Rabbim zorumuzu kolay kılsın inşallah. Sevgiler saygılar.

hakan33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan33 ()

selamın aleyküm hocam mesaj yazdım düşmedi mi kırgın mısın yoksa

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Allah razı olsun can kardeşim
Sevgiler saygılar bizden

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, inşallah en kısa zamanda düze çıkarsın. Sevgiler saygılar.

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

piramit alttan ikinci basamak rakamı destek seviyesi şu an üst rakam direnç ara dirençler var tabii ki
aslında mantık 6.59 üstünde malı elinde tut şeklinde olmalı ama gece ki gibi sert hareketlere karşı tedbir gerekli

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Eyvallah kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

büyük ihtimal ile orda gap bıraktı onu dolduracak kardeşim

efemes için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

674 den kapandı zaten cuma kapanış fiyatına gelmek üzere

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

küçük parçalar ile gittikçe kardeşim şimdi ben yapmadığım işlemi tavsiye etmeyi sevmem
sen ne zaman satarsın diye sorarsan 6.72 ve 6.92 arası ytd

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Bu ilk satış için bugün kapanışı mı görmeli yoksa şu anda karda? ...

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

kar gören ilk parçayı sat elinde Tl olsun sonra gidişi ve kapanışları izle :)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Sanırım strateji ters piramit olur heralde

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

Alt yorum şimdi strateji ne olmalı kardeşim @Murat5635

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum