Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0697 18:07:22
EUR 34.8528 18:07:22
USD 32.5576 18:07:22
ALTIN ONS $2316.6450 18:07:22

Konu: Gümüş TL Çok İlginç Bir Durum 25.07.21 ytd

Gümüş gram TL neler oluyor?
Piyasa açılmadan önce (25 Temmuz 2021 pazar) olan bir durumdu ama hala iğneler görünüyor.
Diğer bir sitenin grafikleri
5stlik, günlük, haftalık ve aylık grafik lerden görünümler.
Bu bir veri hatası mı bir oyun mu dönüyor. Bir flash crash mı trene birilerini bindirmiş olabilirler mi yahut ne olabilir?
Hayır olur umarım. Herkese iyi geceler bereketli haftalar dilerim.ytd

Yorumlar (123)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Çok teşekkürler hocam. Ben görmemiştim atlamışım bu yorumu sağol usta

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sevgili Çakıltaş ne olursa olsun böyle bir durumu es geçemiyorum.
Piyasa çok bilinmeyenli denklem ve çoğunluk sadece teknikten ve temelden oluştuğunu düşünüyor. Öyle olsa herkes zengin olurdu değil mi...

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

@Alperr1212 işte aşağıdaki grafikte

1BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Dediğiniz gibi bi veri hatası da olabilir belki ama gerçekten ilginç şu şartlarda insan hiç bir şeyi düşünmeden edemiyor.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

@ALTINCIDAYI_ bu durumun senin attığın o haber ile ilgisi olduğu düşündüm şimdi

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dikkat ederseniz sanki o noktada bi alış emri çalışmış ve tekrar eski seviyesine gelmiş anlık olarak. Belki yayınlayan sitedeki anlık bi veri hatası olabilir ama ilginç olduğu için paylaşmak istemiştim o gün merak eden arkadaşlar olmuştu
Dediğim gibi her ne olduysa umarım sonu güzel olur

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah diyelim değerli yorumlarınız için teşekkürler
Her ne olduysa bunla geçip gitmesi dileğiyle

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Bir süredir üzerinde düşündüğüm bu durum sanırım kuvvetli bir Üretici için yapılan yüklü bir fiziki satışı, yön belirleyici özelliği yok. Toplu yapılan siparişin ardından gelen pazarlıklı bir satışın görüntüsü. Ama en azından düşüşün bittiği veya bitmeye yaklaştığı yorumunu yapabiliriz. YTD.

1BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Kimse su olur bu olur demiyor ki ben 6.90 oldu bozdum bozduktan sonra 7 yi geçti ve daha 12 gün oncesin e kadar düşmedi ve şimdi ortalamam 7.18 kimse bana sat demedi al demedi ama burada fikri ve bilgisi olan insanların takip edip değerlendirmek varken kendin neden stres yapıyorsun gumus bu bi bakmışın tavan bi bakmışın taban bilemesin onun icin kimseyi uzmeyesin hayirli kazanclar sadece takip ve analiz

Onnbaşı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah aşkım gümüş ben de aynı düşüncedeyim. ytd

Aşkım_gumus için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ne saçmalıyorsun arkadaşım

Onnbaşı için cevaplandı (yorumu göster)

-3BeğenmedimŞikayet

Onnbaşı ()

@BossVurguncu şimdi gümüş 4.80 mi olacak? bu grafiği paylaştığında 10 yıldır ev almak için kuruş kuruş para biriktirip 7.75 ten gümüş alan adamı korkuya kaptırıp bozdurduğunda mutlu mu olacaksın. Veya kime kazandırtmış olacaksın?

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Örüntü gittikçe tuhaflaşıyor ezber bozduran cinsten

0BeğenmedimŞikayet

Aşkım_gumus ()

Hatırlarsanız hocam aynısı bankanin biri satis yapmıştı dolar ve auro icinde olmustu birileri trene iyi yerden bindi diyelim

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

. dolar mı düştü . gümüş ons mu . hiç bir veri yok. nasıl bir iş bu ? siteden kaynaklı hata galiba . anlayamadım.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu grafiklerden hareketle de eğer gerçekten sert bir düşüş olacaksa da 17.6 dolar beklerim net. ytd tabiki hayali senaryo

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba arkadaşlar. Dün gece uyumadık piyasalarda ilginç durumlar oldu. Sanallarda bi coşma varken gümüş TL de anlık böyle bi grafik oluştu

1BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Hayırlı geceler Allah rahatlık versin

0BeğenmedimŞikayet

Saluman ()

Panik oluşturup açılışın o fiyata inebileceğini düşünen acemi marjlı da olsa satışa gidebilir Di.

Saluman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Her ne olduysa umarım hayır olur. İyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

Saluman ()

Muhtemelen sitenin sisteminden kaynaklandı. Bu sitede bir değişkenlik olmadı.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet bakmıştım ilk atsız başkan haber verdiğinde.
19.60-16.80 aralığı veren bi grafiğim vardı sanki bi anda o çalıştı zannettim.
Ama hareket rasyonel değildi.

0BeğenmedimŞikayet

Saluman ()

Bu grafikte açılıştan önce dolar ve onslarda bir değişiklik olmadan görüntü verdi. Saat 01.00 açılışında normale döndü. Bunun üzerine iğne oluştu.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet öyle şeyler dönem dönem olabilen şeyler. O daha önceki yaşanmış hadiselerin sonrasında neler olduğu iyi incelenmeli fikirsel açıdan. ytd

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Şu durumda şu anki dolar kuru ile 17.6 dolara denk geliyor gümüş ons bazında. Bunla geçmiş gitmiş olsun eğer sıkıntı varsa. Belki de yukarı gideceği için son kez trene bindirdikleri bir balina olabilir. Ama bu tren Geleceğe Dönüş 3 filmindeki zaman makinesine binen tren gibi geçmişe gidip 1 yıldan eski bir emri çalıştırmış gibi, yahut resmen uzayı bükerek bir solucan deliğinden geçen uzay gemisi misali bir olay sanki... ytd

Alp05 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Herşey beklenir olabilir bi dönem dolara aynısı yapıp bazılarını zengin etmişlerdi diye hatırlıyorum

1BeğenmedimŞikayet

Alp05 ()

4.8137 alarm çalmış üstelik 4 kez inşallah dediğiniz olmuşturda sabaha kötü uyanmayız eğer o iğne verilen bir sinyal ise işte o zaman durum vahim olur

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Anlık yaşanan bir operasyon olabilir belki yani. Sonucu bilemiyoruz belki de sadece veri hatasıdır. ytd

Levent06_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Levent06_ ()

Ne demek bu hocam ben anlayamadım yukarımı demek aşağımı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum