Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0728 05:53:15
EUR 34.9271 05:53:15
USD 32.5340 05:53:15
ALTIN ONS $2333.2050 05:53:15

Konu: Gümüş TL Çok İlginç Bir Durum 25.07.21 ytd

Gümüş gram TL neler oluyor?
Piyasa açılmadan önce (25 Temmuz 2021 pazar) olan bir durumdu ama hala iğneler görünüyor.
Diğer bir sitenin grafikleri
5stlik, günlük, haftalık ve aylık grafik lerden görünümler.
Bu bir veri hatası mı bir oyun mu dönüyor. Bir flash crash mı trene birilerini bindirmiş olabilirler mi yahut ne olabilir?
Hayır olur umarım. Herkese iyi geceler bereketli haftalar dilerim.ytd

Yorumlar (123)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

insan psikolojisi ben çıkarken bir kaç senaryom var ama siteye yazmayacam demiştim :) o ara grafik atamıyordum. ilk attığım grafikteki düşüş olmaz inşallah diyordum ama malasef korktuğum başıma geldi, önce çıkış değil düşüş tarafını seçti gümüş... ytd

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Burdaki insanların çoğu zararda. Burda düşeçeğini bildiğin halde dürüstçe söylersin, seni sevmezler..
Takılmamak gerekli

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

3 tane verdim bitti
İyi ki varsın

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim ben anlam veremiyorum her şeye DL veren grubu DL vermenin de bir üdturubu olmalı

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Düzeltildi

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu yoruma neden DL arkadaşlar

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim saygılarımla

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Amin cümlemize teşekkür ederiz.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok doğru söylüyorsunuz gerçekten
Böyle günlerde gerginlik hat safhaya çıkıyor
Herkese itidalli olmayı öneririm arkadalar
Emin olun kazanacağımız nasibinizden ötesi değildir
İnşallah tez zamanda kurtuluruz zararlardan
Ben de yardımcı olmak adına buradayım başka amacım olmadı olamaz
İnşallah bol kazançlar cümleten

İlla_edep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tabiki görmeyenler soranlar adına burada da ben paylaşmış bulundum o sebeple ama asıl kaynağı zaten ben değilim :)
Teşekkür ederim ince düşünceniz adına :)

Pasa67 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

İlla_edep ()

Sanırım arkadaş 4.80 çizgisini sizin çizdiğinizi düşündü. Malesef para kolay kazanılmıyor inşaallah herkes tersten çıkarda keyifler yerine gelir. Bir gerginlik oluşmaya başladı sitede. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

açık konuşmak gerekirse ben sizin yayınlamanızdan görmedim :) piyasa içerikli bütün mecralarda paylaşıldı :) günah keçisi olmanıza sessiz kalamazdım arkadaşım

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bilmukabele sn hocam değerli dostum,
Sizin de emekleriniz destekleriniz
Yorumlarınız adına...
Tekrar teşekkürlerimi sunuyorum.
O arkadaşa da kızmak değil amacım ama yanlış anlamasını gidermek istedim inşallah herkes şu zararlardan kurtulur da stresimiz bir an önce biter. ytd
Saygı, sevgi ve muhabbetlerimle

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Sabırla bekleyeceğiz kardeşim şuan için yapacak bi şey yok ytd

Paşamiran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

İşte o zaman aldıgmız kâr ı şimdi geri verdik bekliyoruz bu yüzden al sat ve al yat işini bıraktım ikisinin ortasında makul kâr görünce çıkıp bi zaman gümüşten uzak durmak gerekiyor bu da tahmini olarak senede dört veya beş kez al sata denk geliyor şef bakalım nasip ytd

0BeğenmedimŞikayet

Paşamiran ()

Aynı durumdayım kardeş ben aldıkça düştü 7.60.7.48.7.35.7.25. ortalam 7.40

Abbas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hatırlarsınız gümüş çok değil bizim MB başkanı değişmeden önceki hafta 6.07 gibi kapatmıştı. Sonra pazar başkan değişti ertesi gün dolar ayaklı da olsa GAP'lı açtık.
Sonrasında bir daha o rakamları kimse görmedi.
Omsta da Reddit olayı sonrası oldu benzer şeyler. ytd

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Estağfurullah, tüm emekleriniz için Allah (c. c. ) sizden razı olsun inşallah , elinize emeğinize sağlık, yorumunuzda anlaşılmayacak bir şeyde yok hem de bu bilgiyi ayrı ayrı grafiklerle birlikte görsel olarak paylaştınız , çok haklısınız sizinle aynı düşüncedeyim bende bunun aşırı stresten kaynaklandığına inanıyorum. Saygı ve sevgilerimle...

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim bu gayet açıklayıcı olmuştur sanırım dostumuz için ben merak edenlere soranlara yardımcı olmak istemiştim ilgili site grafiğinde olan bir durumu. Ama stresli arkadaş galiba o sebeple gergin olabilir

Pasa67 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Aslında gümüşte zaman diye bi şey yok şef şuan ki rakam 3 ay önceki rakam hatta ons bazında geçen yıl ki bu yüzden iyi kollamak lazım yaz aylarında genelde yükseliş oluyor diye alım yaptık 7.6 civarından ama işler ters gitti burdan yukarı dönerse ne âlâ dönemzse dediğim gibi biraz zaman gidecek ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Zaman aslında en değerlisi :)
Lakin her şeyin de ilacı derler ya...

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Çoğumuzun beklentisi bu yönde şef Yoksa biraz zamanımız gidecek :))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah artık Fed öncesinde fiyatlama olmuştur da yön kuzey olur, nasip kısmet sağlık olsun. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est sevgili dostum daha fazla yardımcı olmak adına bir şeyler yapabilmek çok isterdim lakin şu desek tersi olsa vebali bizde kalır
Ben teşekkür ederim, bereketli kazançlar dilerim

ByTiger için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Üstadım ben kendimi ifade sorunu yaşıyorum sanırım sayfada beni pek fazla anlayan çıkmıyor
Lakin siz benim dilim oldunuz Allah razı olsun
Zaten arkadaşımız dikkat üzerinde durum olduğu yazıyor merak edenler olmuştu ama son günlerdeki streslerine veriyorum arkadaşların

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hocam kısa vade al sat seviyorsanız zaten gümüş buna uygun tek emtia,
Daha uygunu sanallar yönlendirme tavsiye niteliği olmadan ama orada kar güzeldir zarar çok can acıtır dikkat edilmediği sürece.
İnşallah elimden geldiğince yapmaya çalışırım ama dinlenmeye ihtiyacım var sanırım bir süre en azından

Çakıltaş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

Aynen doğru şef nasipten ötesi yok biz yükselişi satın aldık düşüş oldu ila nihayet düşmez dolarda dar banda sıkıştı en son 6.85 lerde iki aya yakın kalmıştı sonra ne oldu malum bakalım ne olacak nasipten öte köy yok ytd

0BeğenmedimŞikayet

ByTiger ()

2021 yılı gümüş yılı olacak deniyordu. Satarsam geçen yıl gibi olur merdivenleri tırmanmaya başlar ben 9 bekleyeyim diye alsat da yapamadım. Kararsız kaldım hocam. Çok teşekkürler. Bu sayfaya çok emek veriyorsunuz.

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Yorumunuz maalesef ki yargısız infaz, üstelik ortada büyütülecek herhangi bir şeyde yok, çünkü saygıdeğer @BossVurguncu hocamız grafiklerde sadece var olan bir hareketi bizlerle paylaştı bu durum tespiti ve neden kaynaklanmış olabileceğine dair bilgisini düşüncesini belirtmekten ibaret bir yorum bu başka anlam çıkarmayın lütfen, o gece, o siteye bakan herkes bu fiyatlamayı gördü. Saygılarımla...

Onnbaşı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çakıltaş ()

Hocam bir ara paladyuma baktım hatta yine size danışmıştım, platinde alıp sattım ama gümüşünde bir asiliği varya bana tam al satlık geliyor. Bu ara çok silkeledi yordu ama gümüş ve sterlin benim için en iyi yatırım aracı oldu. Her türlü bilgilendirmelerle sizlerin emeklerinede minnettarım. Size gelince benim izlenimim siz yorulsanızda araştırmayı kesmezsiniz ve faydalı olma adına elinizden geleni yaparsınız.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum