Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0690 13:46:35
EUR 34.7885 13:46:35
USD 32.5188 13:46:35
ALTIN ONS $2315.2150 13:46:35

Konu: altın ons

Kritik haftalara yaklaşıyoruz. Asıl yönü belirleyecek olan Altın onsu bu sıralar dikkatli takip etmekte fayda olabilir.

İki tarafa da gidebileceği yerleri yazdım. Diğer grafikleri de detaylı inceledikten sonra yön ile ilgili şahsi fikrimi de belirteceğim.

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bu sira biraz bulandirmak lazim sanki :)

Erool37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Kafayi fazla bulandirmamak da gerekiyo sonra ani yukelislerde izlemekle yetiniriz yukselis gene sert ve hizli olur vakalarda artiyor kapanmalarda gelirse sikinyi buyur

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bende ayni kafadayim :) sen bence az daha bak ben hergun yukselis gormeye calisiyorum cunku :)

Etikeg yapacagim simdi o yorumu oku ve birazcik dikkatli incele gumusu. Sonra iyi seyler gormeye devam ediyorsan bana da soyle bu sira almaya korkuyorum yukari donmeden alim yapmam :)

1BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Doner kardesim yeterki alimlarimizi kademeli saglikli yapalim her dususun elbet bir yukselisi var agustos eylul keyfini cikaricaz insallah ben dibi yakalamaya calisiyorum :))) eli mahkum donecek ben parami yedirmem

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bana boyle konusan insanlar lazim :)

2 aydir dusus disinda birsey gormuyorum :)

Kendi icimi bile kararttim :) dusuyor ama o kadar yavas dusuyor ki beni bile iyice bunaltti :)

Insallah yukari doner artik

2BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Fed karari cok kritik zamanda onslar dan cikacak karari bekliyor ay dongusude bu kararin ardindan cok eglenceli bi hal aldi ama benim endisem yok bence guzel hareketler yasanacak agustos eylulde

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Hafta Kapanisini asagilarda yaparsa dugum mugum kalmaz heralde. Ayni zamanda ay kapanisi en azinda biraz yukarilarda kalsa umut verir asagilarda kalirsa o da sıkıntı

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

15 gun icinde dugum cozulur gibi :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

O zaman sorun olmaz ama yinede 1760 altina inmezse daha hos olur gibi :)

Bu sira cok kritik :)

1BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Ihtimal kardesim orda anlik sarkma olur sikinti olmaz ine atar falan sorun yok

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Kardesim boyle kafa rahat veriyorum lke lari ama almiyorum dslke lari :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Seninde eline saglik ama hic guzel yazmamissin 1748 i sil ordan :) 1760 yap :))

2BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Yrumlarinida puanlamaya ac artik kardesim

1BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Eline emegine saglik kardesim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

@Erool37 bende bunu cizmistim.

0BeğenmedimŞikayet

mogan ()

Teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Simdi dolar dolar endeksi paylastim isterseniz inceleyin

mogan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bay_Bayburtlu ()

Yüksek faiz.. swap..
Piyasaya iyi haber po.. mpa. lamak vs..
Sadece günü kurtarır hocam...
Bizim ülke olarak üretim odaklı
Sürdürülebilir para politikaları geliştirmemiz gerekli...

Pasa67 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mogan ()

Peki dolar endeksi neden yükseliyor.
92,912 0,082 0,09%
23/07 - Kapanış. Döviz USD

1BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

Aynı fikirdeyim
Doları düşürmenin tek yolu faizler
Veya uzun soluklu yapısal reformlar bunada geç kalındı pandemi girdi ekonomi yavaşladı
MB 6.90 rezervlerini doldurabilirdi onuda yapmadı
gündemde faiz indirimi ve seçim atmosferinde bu dolar düşmesi çok zor gorunuyor ytd

Bay_Bayburtlu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

google merkez bankası yazılı açıklamaları okuyor ve takip ediyorum..

Bay_Bayburtlu için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Bay_Bayburtlu ()

Sayfadaki arkadaşların cok büyük bir kısmı swap yapıldığı zaman doların düşeceğini savunuyor...
Bu bilgi yanlış arkadaşlar...

Swap nedir ?
Düz mantık ile para takası değiş tokuş...
Ahmet elindeki tl sini verip
Yerine michael den dolar alıyor...
Ahmet eline gecen dolar ile borcunu ödüyor..
Michael eline gecen tl ile tekrar dolar alıyor ve kurda sert yükselişlere neden olabiliyor...

Kuru düşürmeleri icin yabanciya tl erişimini zorlaştırmaları gerekli...

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Yani normalde dolarda düşüş bekliyordum fakat burdan da dönüş bekliyordum. Suan indikatorlere gore düşüş devam edebilir gibi duruyor. Ben çok düşüş olacagını sanmiyordum ama dönmezse yanilmis olacagim. Dusme ihtimali yukari cikma ihtimaline gore daha fazla gibi dursada yonun yukari olacagini dusunuyorum. ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Normalde benim dolar hedefim bu yil ici 9.62 idi yani gelecegini de düsünüyordum ama suan biraz izlemek lazim gibi geliyor. Haberlerin etkisiyle yukari yon artarsa yukselir ama düşüş olma ihtimali gecen 8.3 e indiginden daha fazla gibi.

0BeğenmedimŞikayet

Azyağ ()

10 kuruş düşer . Ne etkisi olucak.

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

doları düşürmek yada yakın seviyelerde tutmak için büyük çaba var ... kimse kaynak yok demesin bundan önce süpsiz swap anlaşmalarını yaşadık :) açıklanan sona yaklaşılmış 2 ülke daha var :) seçim baskısının çığ gibi büyümemesi içinde önlemler artacaktır

0BeğenmedimŞikayet

mogan ()

Üstad Kapalı Maraşın açılması bunu abd ve Avrupanın kınaması Delta varyanti dolara hiç etkili olamaz mı?

0BeğenmedimŞikayet

mogan ()

Eyvallah! Anlıyorum sizi.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Rica ederim kardesim. Kasim ayindaki gibi hem dolarda dusus hemde onslarda dusus olursa tl grafigi yaniltir diye dusunuyorum. Yine gecen sene hazirandan sonrasinda oldugu gibi veya marttan sonrasinda oldugu gibi hem dolarda hemde onslarda yukselis olursa yine tl grafigi yaniltir diye dusunuyorum.

7.13 uzerine cikan gram gumusun 9 10 lara gitmesi gerekiyordu dolar bazli ciktigi icin hedefe gidemedi malesef :( o yuzden de ons analizlerini daha saglikli buluyorum.

0BeğenmedimŞikayet

mogan ()

Teşekkür ederim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum