Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 00:26:15
EUR 34.7748 00:26:15
USD 32.4684 00:26:15
ALTIN ONS $2337.9850 00:26:15

Konu: btc son bt mi?

Bir kaç zaman öncesinde balsettiğim son bearish trap miydi acaba diye merak ediyorum...ytd

Bitcoin için BossVurguncu yorumu (7 gün önce)
Tuzaklı bir hareketten sonra trend değişimi olabilir. Panik olmamaya çalışalım. ytd

https://altin.in/bossvurguncu/26

Yorumlar (110)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN_2301 ()

Arkadas su admin e soyle de kisiselindiki yazıyı biraz azaltsin beğeni atmak için giriyorum sayfana kaydır kaydır bitmi:)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bekleriz efendim memnun oluruz tabiki

Borsafinans için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

ıkı gun once yazdım 32ç923 kırdıgında hızlı yukselme gorebılırız dedım. ordan 34.940 tasıdı.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Farkında olduklarında geç kaldık diye düşünenler olabilir. Tabi iyice netleştikten sonra bazı şeyler daha iyi oturacaktır. Umarım zararlar son bulur sabırla bekleyenlerin zararları telafi edip kazanması en büyük umudumuzdur. Hareket güzel gidiyor maşallah. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

rıca ederım. Hepınıze bol kazançlar arada sıze teknıgını atarım.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok değerli yorumlar olmuş
Bugün de görmüş olduğunuz gibi
Devamında da inşallah güzel gider. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

yukselme trendınde yoluna devam edıyor. teknıkten cıkardıgım bu. Galıba kımse trend degısıklıgının farkında olamadı.

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

rıca ederım. hepınıze bol şanslar. ben btc ıle ılgılenmem. sızler ıcın teknıgını atıyorum faydalanın dıye.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkürler görüşlerinizi analizlerini paylaştığınız için. Elinize emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

kımse farkında degıl yukselme trendınde yola devam edıyor.

goldman123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

herşey teknıge cok uygun gıdıyor. duzeltmeyı de yaptı sımdı hedef 34.94 kırması.

goldman123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

goldman123 ()

aslına bakarsanız ara düzeltme yapmadan yükseliyor buda iyiye işaret değil

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

bakın 32.923 de ne yapmış.34.940 a taşıdı. sımdı 34.940 kırmaya çalışması gerekır.

0BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

(2 gün önce) Cevap yaz
Hazıranda 29.319 yaptı. ve bunun Altın a atamadı. sonra 31.708 e dıp taşıdı. sonrada dıp 31.99 da tasıdı.
bu su demektır dıp yukseldıkce tepelerede yukeslme goreceksınız.
Bugun ne yaptı tepede.32.929 bundan sonrakı hareketı 32.923 kırmasını beklıyorum.
32.923 kırdıgında hızlı yukselışler gorebılırız

https://altin.in/borsafinans

1BeğenmedimŞikayet

Borsafinans ()

btc once 35 uzerıne atması gerekıyor yola devam etmesı ıcın. burayı kırdıgında 36.170 kırmasını bekleyın. btc yukselış trendınde yoluna devam edıyor. Benım teknıkten cıkardıgım ongorumdur. umarım herşey teknıkte gordugum gıbı olur.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim bereketli kazançlar dilerim

VeterinERsin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

@BossVurguncu anladım teşekkürler.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Kısa vadeler içinde ufak çaplı geri çekilmeleri güç toplama hareketi olarak değerlendirip yola devam diye düşünüyorum. Bu bağlamda 32 ler retest olarak deneme ihtimali olabilir lakin trend değişimi bekliyoruz inşallah. ytd
Zararda olanlar panik olmasınlar adına hatırlatma babında yazmıştım. ytd

VeterinERsin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

Merhaba Boss, yani 32xxx leri görmeden yukarı mı? @BossVurguncu

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Panik yok yola devam. ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum