Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 14:21:44
EUR 34.7748 14:21:44
USD 32.4684 14:21:44
ALTIN ONS $2337.9850 14:21:44

Konu: btc son bt mi?

Bir kaç zaman öncesinde balsettiğim son bearish trap miydi acaba diye merak ediyorum...ytd

Bitcoin için BossVurguncu yorumu (7 gün önce)
Tuzaklı bir hareketten sonra trend değişimi olabilir. Panik olmamaya çalışalım. ytd

https://altin.in/bossvurguncu/26

Yorumlar (110)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

EH12345 ()

şükür dün iyi bir talimat vermiştim ripplede karla çktım şükürler olsun

Paramaribo_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Teşekkür ederim. Sizin durum nasıl?

EH12345 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

EH12345 ()

sizin adınazı çok sevindim gerçekten

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Teşekkür ederim iyiyim siz nasılsınız. Kârımın bir kısmını geri versemde kârla çıkabildim..

1BeğenmedimŞikayet

EH12345 ()

nasılsınız dünkü yükselişte çıkabildinızmi bari..

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Teşekkür ederim bilgilendirme için. Stoplu devam ediyorum.ö

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Günaydın sn paramaribo btc direnç 46.945 destek 40924 eth destek 3137 direnç 3386 btc 46945 in üstüne çıkabilirse yükseliş 58220 ye kadar beklenebilir şu anda para btc ve eth ye akıyor eger burdan iv1 yani düzeltme dalgası oluşursa ki beklentim emtianın hızlı güney konsolidasyonu oluşursa dengesizlik oluşturabilir buda tedbiri elden bırakmamak anlamına gelir bol kazançlar ytd

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Günaydın sn Varabey. Btc de ve eth de destek ve dirençler nelerdir. Birde genel görüşünüz nedir btc nin gidişatı hakkında?

1BeğenmedimŞikayet

EH12345 ()

anladım btc gerçekten çok yükseldi ama alt coinlerde hiçde kıpırdama yok bir daha alırsam bende btc alacam..

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Hayır borsaya girmiyorum. Hayatım da hiç borsaya yatırım yapmadım tecrübe sahibi değilim o konuda. Yatırım derken btc ve coinleri kast ettim..

0BeğenmedimŞikayet

EH12345 ()

aynen çok sükür borsada da vardınız deme sizin adınıza sevindim..

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Çok şükür iyi moraller. Bu hafta yüzümüzü güldürdü yatırımlarımız.

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Stoplar devrede sn Varabey. Hatta biraz önce elimde olan audıo ları sattım güzel kâr bıraktı. Giderse yolu açık olsun. Şu anda %20 ile eth ve mith de kaldım biraz da chz onlar da stoplu. Bu gece alım yapmıycam 2 gündür kârımı aldım hafta sonuna yüklü girmek istemedim nedense..

1BeğenmedimŞikayet

EH12345 ()

tesekkür ederim iyiyim siz neler yapıyorsunuz moraliniz nasıl görüşmeyeli..

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Hoşbuldum nasılsınız?

2BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Hayırlı geceler sn paramaribo btc düzensiz penetre oldu diye düşünüyorum hacmi ayılar oluşturuyor ise sıkıntılı olabilir eth 2908 in üzerinde kalıp kalmaması tabanı ve kendisi için önemli anlayabildigim i1 den sonra iv1 i 35.100 kadar indirmedi ve bu ilerde oluşabilecek iv2 yi kapsıyacaktır günlükte düzensiz penetrasyonlar derin c2 dalgalarına yol açar anlamı şudurki siz yinede destek ve direnç aralıklarında garntili ve stoplu olmaya çalışınız ytd

1BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Bozma tepkiyi bekliyelim 23.70 stop koyalım sn sinmaz 25.09 kırmızı fiyat çubugu var usd ile pazartesi degerlendirelim konuyu ytd

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EH12345 ()

hoşgeldiniz paramaribo_ hanım

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Hayırlı geceler sn Varabey nasılsınız? Emtialarda ki düşüşü gördükçe coin alımlarımı arttırdım al satla şükür birşeyler kazandım. Btc nin durumu nedir sizce beklentinizi öğrenebilirmiyiz. Kazandığımı kaptırmak istemiyorum..

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Az kaldı sanki:)) tekrar düşmezse

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Her şeyin ilacı sabır olduğu gibi burda da sabrediyrouz bakalım ne kadar daha sabredecegiz. İns. en kısa sürede düze çıkarız.

Melis065878 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Ahaha haklisin :)

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Ben hepsine dönmem. Coin çılgın hoşuma gidiyor.

renklay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Benimde zararım çok malesef. Ben gümüştende zarar ettim. Buraya geçtim. Kar ettim. Sonra coin zarar ettim. Ama tecrübe öğreniyorum. Gümüş 6 aşağı düştüğünde geçerim. Gümüş ten alışkınım. Zararda kalmaya. Merak etmeyin. Sonra zamanla sabırla kar ediliyor. Takılmıyorum o nedenle

1BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Bende gumusteydim buraya subat mart gibi geldim. 5.80 e ozellikle takintim var cunku zamaninda alamadim o rakamdan cunku tersteydim. Komple eski dostum gumuse donerim bende.

0BeğenmedimŞikayet

Melis065878 ()

Önceden gümüşteydim. 6 aşağıya düştüğünde bende geçeceğim.

renklay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

İnşAllah sn mexido

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Bozayimmi zararina gumusleri o zaman pazartesi yerine jeton alayim

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Takip etmedigim birşey ama doğrudur. Ordaki arkadaşlar dikkatli olmalılar o zaman hcam. Terste beklemek çok zor cunku tepeden aldık coin bekliyoruz zarar büyük.

1BeğenmedimŞikayet

renklay ()

5.80 geldigi gun vademi bozar gumuse dalarim :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum