Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0860 18:37:46
EUR 35.0003 18:37:46
USD 32.2058 18:37:46
ALTIN ONS $2421.3350 18:37:46

Konu: gümüş flama

gümüşü buradan neden almalısın.

gümüşü buradan neden almamalısın.

incelemekte fayda olabilir. yatırım yatsiyesi değildir.

Yorumlar (104)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Hahaa :)) o halimizi hatırladıkça ikimizide iyi anmıyorum bilesin :)) keşke sen bir abilik edip fırın küreği ile o gün ağzıma vursaydın :))

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

Yıldızın hayırlı olsun, paşa ablam :)

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Parite konusunda suan calismam yok eskiden cok bakardim ama endekste yukselis bekledigim icin paritelerde dusus beklemem gerekiyor. Yani dolar degerlenip sterlin bir tik daha az degerlenebilir gibi. Tabi bu endekste bekledigim yukselis olursa.

Gumus icin de soyle soyleyebilirim. 26.08 altina inmiyor 26.34 u gecmekte zorlaniyor. Yani gumus aslinda ben artik duserim de diyor ben artik 27 ustune cikarim da diyor. Sadece altinin yukari hareketine yada asagi hareketine bagli. Altin da dusus olursa atiyorum 1790 in altina inip 1740 lara kadar gumus ons 23.5 ile 24.9 arasina dusme potansiyeli yuksek.

Altin ons 1790 in altina inmedigi surece 25.66 larin 25.5 in altina inmeyecek gibi duruyor. Ytd

feryal82d için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

yapmaaa ısrarla yüzde 5 gümüş nefislik yüzde 95 tl die bağırdık

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bilmiyorum kardesim tahmin etmiyor muydu yoksa tahmin etmek mi istemiyorlardi.

Simdi de herkes burasi dip olarak goruyor bende dip diye birsey yok. Her dustugu yerde benim icin dip seviye artar. Suan herkes 25.78 kirilmayacak kismina odaklanmis altin yukselecek kismina bugun ve haftaya Allah korusun bir dusus olsa 6.7 6.8 yuzde 90 gelir o zaman kim ne diyecek bilmiyorum. Ben iki yone de esitim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Halbuki gittik geldik, fed öncesi yarı yarıya çıkalım mı? Diye hayır dedik sonuç mutluyuz )

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Dolar gümüş sterlin ve tl . Altın yok . gümüş ve sterline ekleme yapacağım.

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Bilmiyorum yeni olduğumdan mıdır nedir bu son bir ay bana küçük Emrah şarkısı gibi geliyor. Faydalar faydasız, imkanlar imkansız :)) eskiyi bilmem spek ne yaptı, ne etti ama bu seferkini sanırım sitenin %95 i böyle tahmin etmiyordu.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Rica ederim ne demek.

Sizde ne var tl mi dolar mi altin gumus mu?

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Spek her zaman ortaligi karistir ki senben para kazanmayalim. O yuzden tehlikeli zamanlar da dikkat etmek lazim

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Benim teknik bilgim yok. O konuda kendimi geliştirmeye başlamadım daha. O yüzden üstadların genel yorumlarını okuyup kafamda bir plan çiziyorum. Tabiii spek ortalığı karıştırmazsa güzel ilerliyor :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Begeniyi kapattim kardesim. O yuzden atilmiyor.

Hope12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Abi sana like atamıyorum ya iki gündür bi sorun yok demi

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Ben uzun vade pek analiz yapmam uzun vadede nereye dusebilir nereye cikabilir ona bakarim. Kritik yerlerde de dusus egilimli mi yukselis egilimli mi ona bakarim. Bu sekilde daha saglikli al sat yapabiliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Soruyu soruyorum ki insanlar 10 kurus ciktiginda satacagi urunu neden aliyorlar merak ettigim icin :) gunluk trader sanirim sitedeki herkes :)

Lalem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Tesekur ederim :)

Trabzonlu_Mimariçe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Hayirli cumalar kardesim

ayse_fidan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Merhaba onslarda altin asagi donerse dusus tehlikesi var ama altin dusmezse gumus alim firsati veriyor sadece.

Dolar da 10 kurusluk gevseme oldu o yuzden de tl bazli daha dusuk bir deger karsimiza cikti.

Dolar 8.48 den donus bekliyordum eger asagi gitmezse dolar da yavas yavas yukselis baslayabilir.

Onslarda da yukselis olursa guzel rakmalar yanabilir. Onslarda gevseme bekliyorum eger olursa o zaman dolar yukark cikar onslar asagi ama tl bazli analizim yok malesef :(

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Merhabalar sürekli 7,19 lara salıyordu. Şimdi 7,17 leri gördü sizce gümüşte durum ne olur?

0BeğenmedimŞikayet

ayse_fidan ()

Hayırlı cumalar

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

o zmn hayırlı olsun grafik yetkin diyoruz :))

0BeğenmedimŞikayet

Lalem ()

Ben 515 de bi satardım Herhalde

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Hocaların genel bir görüşü var. 30-32-33 onsu öngörüyorlar bu eylüle kadar, sonra kademeli düşüş. Benim 7.42 ortalamayı tutup da 7.50 den satmam. Hocaların öngördüğü rakamları beklerim . Eğer bir aksilik olmazsa. Ufakçı değilim hocam, gelen löp löp kar getirsin isterim :) sabırlıyım ama bir yılı bekleyemem şu an için.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Rica ederim kardesim yukari kirarsa kactan satmayi dusunuyorsun mesela.

Burdan almis olsaydin?

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Keşke parite yazabilseydim. Mutlu sonları çok severim çünkü. Eğer yukarı atarsa benim ki biraz hüzünlü mutlu son gibi olacak :) like veremiyorum. Kapatmışsınız. Çok teşekkür ederim zaman ayırdığınız için :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

@Antidepresann okumakta fayda olabilir.

Tehlikeli de olabilir, mutlu sonla da bitebilir.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Yine de teşekkür ederim hayırlı Cumalar Bereketli kazançlar

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evet biz böyle takılmaya karar verdik @LosAnarquista_60 kardeşimle...
Yıldızlar gökyüzünde daha güzel diyor kendisi:)
Bence de haklı:)

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Profil ayarlarından profilini puanlamaya açmayı düşünmüyorsun herhalde:)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum