Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0781 04:16:20
EUR 34.8306 04:16:20
USD 32.2839 04:16:20
ALTIN ONS $2351.1150 04:16:20

Konu: gümüş flama

gümüşü buradan neden almalısın.

gümüşü buradan neden almamalısın.

incelemekte fayda olabilir. yatırım yatsiyesi değildir.

Yorumlar (104)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Eskiden dolar grafigine bakarak nerden nereye gidebilir nerde ne olabilir diye inceliyordum ve yuzde hesabi yapiyordum. Dovizler arasinda ne zaman ne olmus max kaci gormus dip seviyesi ne olmus diye bakarak dip seviyelere yaklastikca aliyor tepe seviyelere geldikce satiyordum :)

Cok iyi hatirliyorum altin 225 tl iken altin hesabi acmaya bankaya gitmeye erindim. Hesaptan acildiginida bilmiyordum.

Daha sonra baktim altin 300 oldu 330 oluyor 310 a iniyor sonra 320 dedim dolarla zaman kaybetme altin al. Sonra altin hesabi actim.

Ilk alimimi gecen sene 1470 dolarda yaptim sonra kendime excelde program yaptim kac dolara cikarsa yada yuzde kac cikarsa ne olur diye sonra nerelere dusebilir diye yuzde hesapliyordum. 1515 dolara ilk ciktigi gunlerde 1200 1300 ler gelecek yazilari yuzunden az bir karla sattim.

Daha sonra baktim yukari gidiyor dedim son tepeye ulasacak galiba 1920 hedef koydum. Destek direnci nerden dusuyorsa oralarin direnc nerde duruyorsa oralarin destek olduguna karar verdim. Sonra baktim grafik paylasiyorlar rakam yaziyorlar. Dedim biraz arastirayim.

Once trend cizgilerini sonra indikatorleri ogrenmeye basladim. 1.5 saatlik rsi videosu vardi herseyi anlatiyordu once onu iyice ogrenmeye calistim. Sonra fibonacci diyordu herkes bende sonra finonacci duzeltmelerine baktim. Ilk zamanlar guzel gidiyordu yaklasik 1000 dolar falan da kar elde ettim.

1813 de satip 1920 ustune soluksuz gittikten sonra biraz daha incelemeye basladim. Sonra buralarda obo tobo flama bayrak ucgen yazilarini gordukce formasyonlari arastirmaya basladim.

23 eylulde 6.8 den 5.3 u gordugum gun dedim ki bunu iyice ogrenmelisin yoksa kar yapamazsin yaptigini sanarsin.

Daha sonra

Trend cizgileri, rsi, macd, hareketli ortalamalar, bolinger bandi, stocrsi, fibonacci, harmonik formasyonlar, mum formasyonlari derken kasim ayina kadar kendimi baya gelirstirdim. Kasim ayindan sonra baktim neredeyse nokta atisi yapiyorum.

Biri bir indikator yazdiginda hemen arastiriyorum. Gecmis grafiklerde calisma sekli nasil diye inceliyorum. Tutarliligi yuksekse hemen onuda kullaniyorum.

Uzun lafin kisasi 1 kere saglam ucusu kacirdim bu 21 temmuzdu ve 1 kere de cok sert dususe yakalandim bu da 23 eylul ondan sonra öğrenmek icin bayagi caba harcadim. Kesinlikle tavsiye ederim. Kim ne derse desin bildigimi yapiyorum ve bildigimi yapmadigimda zarar ediyor bildigimi yaptigimda hep kar elde ediyorum. Sizde arastirip ogrenin.

Lale_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Geometri sorularını çözebilmek için görmek gerekir ya.. Biz soruları çözmeye çalışırken çizgiden başka bir şey görmezden matematik hocası şuradan bir çizgi çekerek eşgenar ğçge olur vs... ile öözerdi.

Flamaları görmen birazda mesleki antrenmandan sanırım..

Ne zaman teknik analize ilgi duydunuz ve nerden başladınız meram ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Teşekkür ederim sizede bol kazançlar

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Ben tum olasiliklari elden geldigince dusunmeye ve teknikte gelebilecek rakamlari anladigim kadariyla yazmaya calisiyorum.

Bilmediklerimi veya yanlis kullandigim yada yanlis bildikleriminde dogrusu gosterilirse anlamaya calisiyorum. Yanlis gordugunuz veya yanlis bildigim birsey oldugunu gorurseniz ve soylerseniz sevinirim. Bol kazanclar iyi calismalar

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Evet var hocam söyleyince arkadaşlar olayı yanlış yorumluyor olayın bütününe bakılmıyor

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Eyvallah kardesim tesekur ederim :)

sumeyya1212 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sumeyya1212 ()

Rica ederim :) Asıl sen iyi ki varsın kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Tesekur ederin sagolun iyiki varsiniz :)

sumeyya1212 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Aylik smalar 200 100 ve 50 18.7 de kesişiyor

Macd de aylik da sat vermeye calisiyor

Bolinger band 50 barlikta iyice sıkışti 23.2 kanal dibi asagi kirilirsa sanki oralar gelebilir gibi geldi.

Bu sekil baktigimizda var mi olasilik yada sizin dusunceniz nedir

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sumeyya1212 ()

Tamam çok sevindim :) hadi hayırlı olsun

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam elinize sağlık
Evet 20 altına gelme ihtimali var ama bu sene olmaz sanki

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

@sumeyya1212 alt yorum :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

@ASRN hocam bu şekil baktiginiz da ne goruyorsunuz ?

Yada gorselde yanlis bir dusunce var midir

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bence bu ortamda en iyi islem pozisyon korumaktir.

Zararkes yaptiysaniz ve gram arttiysa burdan dolarla geri almak da mantikli ama net birsey diyemiyorum yon iki tarafa da esit bende

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Ben biraz parite yapmıştım. Ama ons ve dolar aynı yönde hareket ediyor. Başa baş, bir iki gram artırabilirim alırsam. Bayram sonrası dolar yükselişe geçerse o zaman daha iyi alım imkanım olabilir diye düşünüyorum. Ne dersiniz siz?

Keşke TL olarak satsaymışım gümüşü diye hayıflanıyorum şimdi de.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Ben burada elimde varsa beklerim cunku burasi elinde olan icin bekleme yeridir.

Burdan donme olasiligi fazladir. Donusler fake olursa dusus olma olasiligi o zaman artabilir. Ytd

Ben dolarda 8.48 alti beklemiyorum. Onslarda da kararsiz kaldim elim al desede yukselis kanalina cikinca daha yukaridan almak mantikli geldi kendi islemim adina.
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Lale_ ()

Düşüş olursa parite mi mantıklı, satış mı? Ya da varsa başka bir şey tavsiyeniz ne olur

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Grafigi incelemekte fayda olabilir.

Alanlar dusme durumunu almayanlar cikarsa neyi kacircagini bilmeli. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Rica ederim kardesim sizde sağolun

feryal82d için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Hayirlisi insallah abi

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Aynen hayırlısı olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

8,46 ların yukarısını takip edeyim o zaman . Çok sağolun işimize yarar bilgiler veriyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Dolar hedefim gelmezse o zaman uzulurum bak :))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Anlik grafikelrde 8.46 ya kadar igneler atti. Daha asagi salar mi bilmiyorum ama ne kadar asagi o kadar yukari cikabilir. Ytd

feryal82d için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bana da oyle bi hava verdi ama ben dolarda gap olabilir o zaman diye dusunuyorum

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Dolarda ben hic hos olacagini dusunmuyorum ama bakalim sonumuz hayir olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

Rexona ()

FIBA kullanmiyorum

Muratbjk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bende böyle olabileceğini düşünüyorum! ytd

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Yani dolar sert çıkış yapmak için 8,48 altına da düşebilir mi?

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

İnşallah dolar seni kaybetmez:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum