Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0860 16:05:42
EUR 34.9955 16:05:42
USD 32.2019 16:05:42
ALTIN ONS $2418.8750 16:05:42

Konu: gümüş flama

gümüşü buradan neden almalısın.

gümüşü buradan neden almamalısın.

incelemekte fayda olabilir. yatırım yatsiyesi değildir.

Yorumlar (104)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Dolar da öyle:)

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Hayirlisi kardesim simdilik kritik seviyelerdeyiz insalllah yukari ataklar olursa onlari da karla satarsin.

Rexona için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muratbjk ()

Fibada makas arasi kac

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Dolar duserse sert yukselmek icin dusebilir diye dusunuyorum. Suan 4 saatlik ve saatlik rsi aşiri saticili bolgede. Yani dolar suan 7.3 deki rsi degeriyle ayni :) Allah sonumuzu hayir etsin bayram sonrasi 3 kurusumuz 5 kurus olursa sonra olan yine bize olur. Insallah olmaz

feryal82d için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rexona ()

Teşekkür ederim elindekilerin 3 kiloya yakını 7.25 civarında aldıklarım aslında ...20 bin param var daha düşerse alacam ben altını saklıyorum ama gümüş genelde alıp 10 15 gün içinde satardım ama bu sefer çok durdu bende hayirlisi olsun

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

8,48 de eldeki tl nin yarısından fazlasını bir alım yaparım kalan kısmını da salarsa aşağıdan ya da yukarıdan kısmet artık.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bende kardesim :)

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Aynen kardesim yon her iki tafada esit. Bol kazamclar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Anladım hocam. Hepimize bol şanslar diliyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Her şey olabilir . Takipte olmak gerekiyor

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Ben karı da verdim, sermayeye girdim :)) Benimki “küçük, sevimli, mutlu risk” halinden çıkalı çok oluyor :)) Dövünürken ağadımı duymayın diye yazmıyorum siteye :)))

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Tesekur ederim kardesim. Aslinda gecen sali uyardim dusus bekledigimi soyledim ama 26.77 den 25.8 e kadar sinırli bir dusus oldu. Bu haftalarda da kritik yerlerde geziyor. Sen sat ne de tam olarak aslinda alim yerinde. Elinizde varsa zaten ucarsa kar yazacaktir. Kalani saklamak daha saglikli. Cunku onslar duserse o ihtimalde var cunku elde birseyler olmasi hayat kurtarabilir. Dusmezse kademeli kademeli alirsiniz aldiginiz da zaten yukseldikce kar yazacaktir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

İnşallah hocam ya.

0BeğenmedimŞikayet

Rexona ()

Altında ortalamam 467 idi 350 Gr vardı 400 e düştü inat edip satmadım balinalara yem olmadim gümüş de ise şimdi 7.50 ortalamam var 10 kilo kadar biraz daha param var aslında hem almak hem satmak istiyorum ama satmak için yükseliş goremiyorum haftalardır o yüzden sizin fikirlerinizi onemsiyorum

1BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

Sağolun :))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bu sira ortam puslu hemde fazlasiyla piyasalar herseyi kritik yere getirdi. Ne yapacaklar izlemek lazim.

Burdan 6 kasim gibi hem dolar hem onslari dusururlerse ben buna da şasirmam :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Kismet diyelim kardesim belki guzel olur dolara gecmen

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

@Rexona

Diyelim sen yukselisi goruyorsun sen 36 diyorsun.

Diyelim ben dususu goruyorum bende 18.7 diyorum.

Yani grafik sadece tahmin etmektir. Ytd

Alt yorumu okumakta fayda olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Parite yapmayacağım dolarda 8,48 i takip ediyorum. Uygun bir yerden alım yapacağım

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Ben mutluyum bu risk güzeldi.
Ticaretin r sine risk derlermiş.
Ama akıllı risk…
Kardan risk..
İnşallah ki karımızı da vermeyiz. Durum oraya doğru yol almaya başladı..

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hadi inşallah hocam. ne yapalim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Dolarda dusus gelmesi gerekiyordu ama dedigim gibi gec geldi. Buralarda bence dip olmasi gerekiyor. Buradan yukariya yon almali ama bakalim alacak mi izleyecegiz. Ben buranin asagisina inmez diye dolarlarimi satmadim. Bekliyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Teşekkür ederim :)) sizlerin y. ıldızları da hayırlı olsun :) bundan bir iki sene sonra “aaa bu bizim tayfadan” demek için iyi bir bellik diye düşünüyorum :)

Gold_Miner20 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

tmm dır eyvallah :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Valla hocam tlnile işlem yapsam hep dolar çıkıyordu hiç işlem yapamiyordum ama şimdi dolara geçtim beni buldu okadar çabalıyorum ortalama düşürmek için ama hep bir yerfen sıkıntı cikiyor

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Ben onslarda cikisin duzeltmesini yapmadan giris yapmam diyebilirim. Cunku bende suan onslar sınırlı cikabilir sinirsiz dusebilir pozisyonda. Atiyorum dusmedi ve yukseldi ordan destege indiginde alirim. Yoksa alim icin kendi adima uygun ortam yok diyeyim ytd

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Yahu diyenler vardı evet, şimdi yok deyip yalan söyleyemem. O yüzden yüzdelik dilim verdim ya. Bir kesim de düşüş bekliyordu diye. Her iki tarafta şansını denedi :)) ve biz :(

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Kardesim dolarda ben 2 haftadir dusus bekliyordum cok gec kalmis bir dusus oldu. Bu gunlere denk gelmesi bende bayramda bizi ne bekliyor acaba diye dusundurmeye goturuyor. :( ytd

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Alım için bayram sonrasına mı bakacaksınız ? Şu anki ortam sanırım daha istediğiniz durumların oluştuğu bir ortam değil.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam TL ye geçmedim dolara geçtim ama dolar düşüyor ons pek düşmüyor. :(şuan TL olsaydım ortalamami on kuruş dusurcektim ama şuanda hala aynı. nasil bir şans anlamiyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum