Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 07:06:55
EUR 34.9839 07:06:55
USD 32.2051 07:06:55
ALTIN ONS $2414.8350 07:06:55

Konu: Kendi takip ettiğim haftalık grafiğe göre yön ytd

Not: Burdaki grafik çizimim tamamiyle acemi bir çalışmadır, buna göre yatırım yapmayınız :) ytd

Yorumlar (89)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Allah razı olsun değerli kardeşim sayın @50mg iyiki varsınız cansınız saygılar

50mg için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Sizler gibi candan sevgi dolu insanlar oldukça güç ve moral buluyoruz çok teşekkür ederim her daim birlikte bereketli bol kazançlar dilerim sağlıkla inşallah

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Yıldızlar hayırlı olsun Olcay kardeşim. Bizim gözümüzde zaten hep 3 yıldızlıydın.

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Yakisir hocamiza yildizlar

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun üstadım sizin emekleriniz yanında ben birşey yapıyorum diyemem iyiki varsınız cansınız

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Aleyküm selam kıymetli kardeşim sayın @ASRİ6327 çok teşekkür ederim Allah razı olsun iyiki varsınız cansınız

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Eyvallah güzel insan

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Gec kalmis yildizlar hayirli olsun :) 2 ay once olmasi gereken yeni verilmis :)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Emeğinize sağlık kıymetli kardeşim başarılı çalışmalarınızın devamını dilerim

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bakalım inşallah yüzler güler o halde :) 26.30 üzeri kapanış alacak gibiyiz

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Gülücük formasyonu :) önümüzdeki günlerde beklentim olan ytd

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eline sağlık ilginç değişik bi çalışma olmuş. Farklı şeyler iyidir yeni fikirler verebilir

0BeğenmedimŞikayet

Zararkes__ ()

Abi çok teşekkür ederim

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

4 saatlikte direnç destek başlangıç ve günlük ile teyit.

Zararkes__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Teşekkür ediyorum Allah razı olsun hocam

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Ve aleyküm selam, 21 gündür ortalama 7.18 7.35 arası stabil seyir ediyor ne şelaleciler düşürebildi ne fişekçiler yükseltebildi, üçgen içerisindeki sıkışma önümüzdeki hafta son bulacak inşallah, onslar tamamen abd tarafından baskılanıyor, pandeminin başından beri defalarca yazdım, o kadar basılan parayı yatırımcıyı tersoyapmadan toplaması imkansız, yatırımcıyı yemleyip sonra sahte verilerle veri sonucuna göre gerekirse parayı kullanarak isteyen dikleri sonuçları elde ediyorlar, örneğin 10 yıllıklar düştükçe onsun düştüğü nerede görülmüş, veya enflasyon uçtukça onsun Çakıldığı... ez cümle ağaların doyuma ulaşmasını bekliyoruz

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zararkes__ ()

Abi peki formasyonları 1s de mi 4s de mi günlük de mi takip ediyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Nevkar1976 ()

Hocam selamunaleykum

Gümüşte yön yukarımı

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Momentum, tsi, dpo kısmen envelop ta kullanabilirsin

0BeğenmedimŞikayet

ALTINCIDAYI_ ()

Emeğine sağlık simetrik hareketleri her daim, sevmişimdir. Ben şu anda tobonun son omuzunun oluştuğunu düşünüyorum

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

onları sadece çıkış dalgası başladığında teyit almak için açıyorum. Genelde işe yarıyor, alım satımlarımda bu 3 indikatörleri kullanıyorum. 4 saatlik kısa al satlar için açıyorum, 2 saatliğide dolar çok oynak olursa, grafikte az bile artsa dolar sayesinde çok yükseldiği için kısa al satlarda kullanıyorum. 2 saatlik grafik kullandığımda misal 1 gün içerisinde aldığım gümüşü satış yapabiliyorum, o duruma göre değişiyorda yani en kısa kullandığım 2 saatlik. En garanti gördüğüm 4 saatlik bu grafikte genelde 15krş ile 30krş arası dolar kuruna göre al sat yaptığım oluyor, haftalığıda orta uzun vade bozulmuş mu bozulmamış mı diye kontrol ediyorum. ytd

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Analizin öngörünün beklentinin kişiden kişiye değişmesi normaldir. Açmış olduğun indikatörleri zaten değiştiremeyiz, trend çizgisini isteyen istediği zaman aralığında ve tarihten başlatır, yay Şablonunu kullanım şekli sana göre uygun olmuş. Ben grafiklerde hiç indikatör açmıyorum sadece formasyon şablonlarını kullanıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Bende onu takip ediyorum umarım öyle devam eder :) şimdiye kadar bozulmadı çıkış ytd

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Eline sağlık güzel paylaşım..
Salyangoz gibi hareket eden, yukarı trent olan, büyük olasılıkla beklentim dahilinde...

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

ben önemsiyorum yetmez mi :) ytd

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5701 ()

Ben kimim ki yanlış düzelteceğim, kendim çok mu doğruyum.

6BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@USTAMM , @Onursal5701 , @BossVurguncu , @TANER_Murat , @Invincible_lion , @vatansever1 , @SLAVE , @ALTINCIDAYI_ ve katılmak isteyen herkes grafikteki yanlışları ve doğruları yorumlarsanız sevinirim. ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum