Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 08:47:17
EUR 34.9839 08:47:17
USD 32.2051 08:47:17
ALTIN ONS $2414.8350 08:47:17

Konu: Kendi takip ettiğim haftalık grafiğe göre yön ytd

Not: Burdaki grafik çizimim tamamiyle acemi bir çalışmadır, buna göre yatırım yapmayınız :) ytd

Yorumlar (89)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Onsveys45 ()

Mrb hocam alış sinyali varmı şuanda

TANER_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mehmet_0666 ()

Güzel insan. yeni farkettim yıldızını. hayırlı olsun.
Senin güzel yüreğine yıldızlar az bile. sana taç ? lazım.

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Önemli değil. Hediye kelimesini görünce ben kahkaha attım zaten :)))

Gümüş7 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

30 Ağustos da hediye vermesi daha uygun olur…

1BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Hocam hayırlı olsun şimdi güzel oldu:)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş7 ()

Üst yorum düzeltmesi
Soru işareti değil gülen karakter koymuştum :)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş7 ()

Slm.

15 Temmuz hediyesi olabilir ?

Antidepresann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Çok teşekkür ederim boss hocam ama 15 Temmuz şakası olmasın bu :))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hayırlı olsun o vakit :)

1BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Aaaa bana da vermişler :))) ben şok : -o

1BeğenmedimŞikayet

Antidepresann ()

Hayırlı olsun hocam :)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Teşekkürler müdür yorumun için kısa al satcı için, zararkeste problem olmadığından sıkıntı olmaz dediğiniz gibi ytd

TANER_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sports07 ()

Aman da aman yıldızları da parıl parıl parlıyor :) ? Hayırlı olsun, çok sevindim.

2BeğenmedimŞikayet

TANER_Murat ()

Cok guzel bir calisma olmus. Ellerinize saglik. Ben Eylul gibi 22, x seviyesinin de gelme ihtimali oldugunu dusunuyorum. Nedeni, nisan 2020, RSI alim bolgesine sarkma yapmis. Bir onceki ayni hareket ile arasindaki mesafe kadar koydugunuzda Eylul - ekim gibi bu sarkmayi tekrarlama ihtimalini kuvvetli buluyorum. Uzun vade yatirimcilar icin cok kararsiz bir durum. Ancak 2 saatlik indikatore gore, kisa vade al sat yapanlar icin cok onemli bir durum degil. YTD

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun kıymetli abim sizler gibi değerli büyüklerimiz sayesinde iyiki varsınız cansınız saygılar sevgiler.

Tıkandı_baba için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Ooo hocam yıldızlar hayırlı olsun yakışmış

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok teşekkür ederim candost Allah razı olsun iyiki varsınız cansınız seviliyorsunuz

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Maşaallah
Emek veren kıymetli insan
3 yıldızı çoktan haketmiştin
İyi ki varsın

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Eyvallah abi hislerime tercüman olmussunuz ayni güzel düşüncelerimiz karşılıkli.

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok teşekkür ederim kıymetli kardeşim sayın @turna58

turna58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Amin inşallah bu konuda her daim dürüst ve samimi yaklaşımlarınızdan hiç bir zaman şüphe duymadım değerli üstadım

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turna58 ()

Hayırlı geceler lion bey

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Insallah abi amin . Guzel analizler yapip guzel sonuclar cikartmaya calisalim. Olabildigince dogru yonu bulup gostermeye calisalim ki kimse zarar etmesin hep beraber kazanalim :)

2BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok teşekkür ederim iyiki geldiniz sizinle daha güçlü devam ederiz Allahın izniyle.

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun değerli kardeşim sizler sayesinde iyiki varsınız cansınız çok önemisiniz herşey gönlünüzce olsun saygılar

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok şükür iyi geçti sizleri özledim gerçekten konuşmak yazışmak merhaba demek bile çok farklı bir duygu gerçekten iyiki varsınız cansınız

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Eyvallah abi daha ne yapacaksin tum destek direnleri paylasiyorsunuz gunluk verileri paylasiyorsunuz. Ben analiz yapmasam hic, sizi takip ettigimde bana sadece al sat tusuna basmak kaliyor :)

O yuzden emekleriniz fazla sizde iyi ki varsiniz. Saygilar

1BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Olcay gardaş Yıldızlar hayırlı Olsun İnşallah

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun kıymetli kardeşim sayın @Ülker345 bereketli bol kazançlar dilerim sağlıkla inşallah

Ülker345 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum