Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0648 03:21:44
EUR 34.7004 03:21:44
USD 32.5670 03:21:44
ALTIN ONS $2374.2850 03:21:44

Konu: Gümüş ons 1W Elliot: Yıldızların Yolu (YTD)

Merhaba değerli gümüş yatırımcısı dostlar.
Gümüş ons üzerindeki Elliot dalga analizi olarak yaptığım yeni çalışmam.
Bazı açıklamalar üzerinde yer almaktadır.

Asla yatırım tavsiyesi olmayan hayali kurgusal bir senaryodur.
Elliot alanında kendimi denemek ve geliştirme adına yaptığım deneysel bir analiz çalışmamdır.
Farklı fikirleri olanlar da yazarsa sevinirim.
Saygılarımla, teşekkürler iyi haftalar dilerim herkese.

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben prensip olarak alım satım ve pozisyon bilgisi paylaşmıyorum çok uzun zamandır..
Hem zararda olan arkadaşlar adına duyarlılık için, hem de benden etkilenen kimse olmasın diye.
Kusura bakma dostum :)

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

sen gümüş aldın mı peki :))

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

:)) valla benim de kafan çok karışık. ytd
Lütfen kimse bu grafiklere göre işlem yapmasın çünkü bu konuda uzmanlaşmaya çalıştığım için sadece teorik ve deneysel çalışmalardır. Riskli olduğunu unutmayınız.

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Sitenin kafası az karışık zaten senin grafiklerle iyice karışmıştır :)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

"Atom fiziğine de profesörlüğe de Nalet olsun. "

- Kadir İnanır :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sevgili dostlar, ilginç bir istatistik çıktı bu grafik analizimden:

Mart 2020 den beri
1. ve 2. Dalga (Ana beyaz kombo dalgalar) 20 7 hafta
Toplamda 27 hafta yükseliş ve düşüş,

Sonrasında 3. ve 4. Dalgalar
19 8 hafta
Toplamda yine 27 hafta yükseliş ve düşüş
vermiş ve döngü 29 mart 2021 de bitmiş.

Acaba 29 Mart 2021 dibinden sonra
tekrar bi 19/20 hafta yükseliş olabilir mi? Yaklaşık 9 Ağustos tarihi gibi denk geliyor.. asla ytd

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Momentum, Quantum, solucan deliği neler diyorsun boss :) bir atomu parçalamadığın kaldı :))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Evet izleyelim bakalım nasıl gidecek ben de heyecanlandım merak ettim şimdiden, yaklaşık 1 ay var :) ytd

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

İzleyelim görelim. Ellerine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ablacım bazı hesaplarıma göre eğer bu doğru ilerlerse, galiba tam tarih olarak 09-10 Ağustosta bir zirve görme ihtimali çok yüksek. Yahut yanlışsa da o tarihlerde olumsuz bir durum olma ihtimali olabilir. Bu Elliot işi çok garip ya...

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah güzel abim teşekkür ederim.
Senin de eline emeğine sağlık

ATSIZ25 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ATSIZ25 ()

Paşam bugun stabil bir durum söz konusu ama çarşamba canlılık olabilir

Onursal007 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal007 ()

Şakir Abi. Hoş geldin. Nasılsın. Çarşamba ya kadar biraz nakit lazım. 7,25 ten aldıklarımı 7,30 dan bozabilir miyim acaba. 7,32 emir vermiştim. Çalışmamış bu sabah

0BeğenmedimŞikayet

ATSIZ25 ()

çok şükür oda büyüdü artık sanada iyi tatiller :)
tatilde olsa ister istemez geliyorsun ekrana kurları inceliyorsun :)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Anlaşıldı. Iyiyim şükür. Tatildeyim. Bakmayayim ekrana diyorum ama.. kan çekiyor:))) sen nasılsın, bebiş nasıl misss kokulum:)

1BeğenmedimŞikayet

ATSIZ25 ()

bu hafta daha aktif olacağım :) ciddi bir hafta alım içinde saım içinde fırsatların olduğu bir hafta nasılsın yoldaş

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Kesinlikle net sonuca ulaşana kadar peşini bırakmayacağını biliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yani zaten büyük dalgalar da dümdüz gitmiyor aslında zigzag aşağı yukarı yaparak oluşuyor, 5. dalga da kendi içinde zigzaglı 5 dalgadan oluşan bir kombo dalga olabilir aslında. Bu biraz detaylı oldu daha sade şeklini hazırlamayı deneyeceğim. Bilemiyorum doğruya ulaşana kadar kolay kolay pes eden biri de değilim ama teşekkür ederim sen de ablacım sağlıcakla kal :)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Şakirrr dostum iyi misin? Lokumlu kahveni gönderdim. Daha aktif görmek dileğiyle.

1BeğenmedimŞikayet

ATSIZ25 ()

eline sğlık paşam

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Sabırsızlıkla bekliyorum:)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Dogrudur. Öyle görünüyor zaten. Oyle kolay pes etmek yok. İstişare edersin.. bir daha bir daha derken olur insaallah. Kal sağlıcakla

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederim hayırlı geceler

Kün_ve_yekün_ için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim :) Est. Bunu ben de çok iyi anlıyorum dersem yalan olur :))
Yani senin anlayacağın çok aşağılara gitmezsek 23.78 ve altına inmezsek şu sıralar, ki inmemesi için çok sebep ve formasyon vs var, o durumda 31.80 civarı görmek ihtimalimiz var. Tabi aşması gereken de çok önemli destekler var onları başka çalışmalarımda belirtmiştim. Bu şimdilik biraz teorik yani :) ytd

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Elliot çok karışık çok yorucu ve de keyifli :))
Yani bu çalışmama göre ilk dalgadaki 5. dalga erken kırılmış olabilir sonra yerine yeni dalga geliyor o da 5. dalgayı tamamlaması beklenebilir.
İkinci 5'li dalganın ilk 3 dalgası şu an X faktör dalgasını oluşturup ilk sayımdaki 5. tamamlanacak olabilir. Ama farazi konuşuyorum alakası olmayadabilir. Önceki çalışmalarımı baz aldım temelde.
Doğru çıkar mı emin değilim ama eğer bu tutmazsa uzun süre bırakırım büyük ihtimalle Elliot işini çünkü baya kafa yorucu :))
Bakalım ablacım çok teşekkür ederim desteğin için. Bilmukabele senin de başarılarının devamını dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

İnşallah benim de şöyle bir rahata erdiğim günler olup da öğreneceğim

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KAFKASHANÇERİ ()

Bakın bu güzeldi işte! .. :)

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Kimse annesinin karnında öğrenmedi, öğrenmiyor Emel hanım. Biraz araştırma, biraz sabır, biraz da tecrübe.
Çok şey katıyor…
:)

1BeğenmedimŞikayet

Kün_ve_yekün_ ()

Eline emeğine yüreğine sağlık kardeşim hayırlı geceler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum