Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1138 02:40:47
EUR 38.1274 02:40:47
USD 34.2092 02:40:47
ALTIN ONS $2635.7800 02:40:47

Konu: Gümüşte Olumsuz Senaryo İhtimali

Sevgili dostlar Gümüş ons günlük grafikte çalıştığım bir formasyon.
Beni bilirsiniz çoklukla iki yönlü de analiz yaparım. Aslında bu grafiği atarken çekinerek atıyorum kimseyi yanlış etkilemek istemem çünkü. Lakin ben analizci olarak görebildiğim ihtimalleri değerlendirmekte fayda görüyorum. Hep yukarı ihtimaller değil bazen olumsuz senaryoları da bilip ona göre temkinli olmak açısından bunu yapmak zorunda hissediyorum.
Tabi ki çok da fazla korkmamak lazım bu ihtimalin gerçek olması için o kadar çetin destekleri kırması gerekli ki kolay değil bu. Lakin çok zor da olsa ihtimal ihtimaldir.

Attığım grafikte şöyle bir durum var C seviyesini almış olabiliriz ama C daha yukarıda da olabilir bu yüzden bir kez daha yukarıyı denemek isteyebilir. Ancak 29-30-31 dolar lar seviyesini artık kırmamız gereklidir. Bakın aşmak demiyorum kırmak yani üzerinde kalıcı olarak hacimli kapanışlar yapmak gereklidir. O durumda bu formasyon bozulmuş olacaktır. Son bir yıldır yanılmıyorsam 3 kere 29 seviyesini test etmiş ama aşamamış durumdayız. Eğer tekrar denersek bu kez 4. olacak o durumda da aşamazsak olur da o zaman bu olumsuz senaryo daha güçlü hale gelebilir. Yine de bir önceki olumlu Kelebek fm grafik çalışmamdaki senaryoya göre umudum var o açıdan olumluya dönük bakıyorum biraz daha çok zaten onun değerleri de bundan çok daha uygun. Tabi geleceği bilmek ve kestirmek zordur, onu ancak Allah bilir ve her formasyon her zaman çalışacak diye bir garanti yoktur. Herkese bereketli kazançlar. Asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Hayali bir senaryodur.

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bakın @Kimsin_sen bunu 23 haziran da hazırlayıp atmışım. Esasen daha önceden de hazırladım ama çok sonra attığım bir çalışma. Buyrun pek kale alan olmadı ama sizin çalışmayla uyumlu. Ama size sonraki bir çalışmamı da etiketleyeceğim. Bu rakamlardan önce nerelerden dönebilir göstermesi açısından. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah kral teşekkür ederim bereketli kazançlar dilerim

ARI_KAN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ARI_KAN ()

Emeğine yüreğine sağlık kral

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum