Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 21:23:51
EUR 34.8238 21:23:51
USD 32.3379 21:23:51
ALTIN ONS $2301.8900 21:23:51

Konu: btcusd

yumurtaya can veren Rabbim buna da can verir inşallah

Yorumlar (174)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Orası tampon

kbr_kvl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

BTC 277800 burayı takip et :)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Piyasalar şimdi powell i bekliyor olumsuz bir açıklama olmazsa sallantı da olmaz çin in yasakları ilerletmesi sartel kapattirmasi oldu bu düşüşün nedenlerinden biri bunu düşüş öncesi paylaşmıştım saat saat satıyorum sartel kapatlarina az kaldı diye şimdi Çin'deki borsalar başka ülkelere gidecekler ve madenciliği oralarda devam edecekler şu anda ondan dolayı bu yaşananlar şimdi diyeceksin ki arz az olan şeyin fiyatı artmaz mı diye bu altın gümüş dolar gibi değil arzı azalmadi ki Çin'de tamamen bitti. Bu yönden bakmalisi olaya. Her zaman derim veriler makro mikro haberler gündem verilen kararlar ön planda olur ve bunlarda piyasayı BTC yi dxy yi inslari vs vs etkiler sonra grafikte şekillenir grafikte yönünü destek ve drencleri yatırımcıların hareketleri görür ona göre şekil alırsın grafik sonuçtur en belirleyici analiz değildir sadece BTC analizi hiç analiz değildir :)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Yüksek fiyatlı derken sadece BTC yi kast etmiyorum dot avaks eth gibi coinlerin hareketleri de önemli ben her hızlı düşüş öncesi kaçışı analizler sayesinde yapıyorum bu bahsettiğim de sadece bir tanesi :)

Fanatikgumuscu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Fazla yüksek fiyatlı coinlere girmeye çeksin çok düşük fiyatlı Lara da çok yüksek fiyatlı Lara girmemenin nedeni analizlerin bir parçası sadece bir parcasi sadece BTC analizcileri mi o ayrı konu :- ) yuksek fiyatlı coinlerin hareketlerin önünü goreceksin onlarda önceden görme fırsatın olsada kaçma fırsatın olmaz onların hareketlerini takip et demiştim düşüş öncesi :)

0BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

Aynen kanka, neysen o olacaksın :)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Böyle olması gerekiyor boş yere ben demistime gerek yok kanka :)

1BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

Her geçen gün senin huyunu suyunu dilini daha çok öğreniyorum, şimdiye kadar yaptığın yorumlarda seni takip edenlerin zarar etmemesi için elinden geleni yaptın, büyük vaadlerin de yok, kendi çizginin dışına hiç çıkmadın :) helal olsun

0BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

Sustum kanka, 50lerde yeter, sonrasında peşindeyim ama :)

0BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

Hadi indirim yapayım 70 leri beklesen iyi olmaz mı :)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Ben palavra atamam bak bir sürü hoca var hemen alsınlar :)

0BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

Kanka şu rakamı 90lara alsak nasıl olur :))

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

EOS u cakacam ellilere ilk edapta :)

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Alım miktarı az olsun dediysem o kadar da az değil. Çıkışı hızlı olan ama alım miktarini da fazla düşürmeyen coinler dedim ne o EOS dusmani mi oldun hahahayytt :)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Duruma o şekil de baksam 500 den 400 lere fil indi ona dalardim :)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

BTC isterse 5000 çıksın kanka alım miktarını o kadar da düşürmeye gerek yok :)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Btcde 4000 çıktı :))

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Bak senden daha EOS cu oldum hahahayyttt

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Kanka EOS 3 lira çıktı xrp 40 kuruş falan :)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Aynen öyle kanka

0BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

Haklısın kanka, kötü tecrübe yaşadım, btt yi sattığım zaman fırsat buldukça al sat yaptım, sonunda eosa daldım, üzerine düşmediğim için kar yerine zarar yazdı, sağlık olsun, çok fazla pişmanlıklarım var ama zamanı da geriye saramayacağıma göre önüme bakmak zorundayım

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Kanka sat yönünde olmayacağım sadece al yonunde olacağım trade yapılacak yerler belli oraları biliyorsun ama sadece EOS olacak isim napim kanka benle al sat yaptıramadim tepelerde son üç ayda 90 lira coin kazanmış olacaktın bu düşüş de cabası olacakti

0BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

Benden 30 lira düşüğüne aldın, helal olsun kanka :)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Bütün yatırımı eosa. Gelecek olan ödemelerin hepsini eosa basacagim gelen ödemeler gelince aldığımin altına inerse basarım şimdi elimdekini bastım :)

0BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

Ben 27 den hesapladım kanka :) eos aldığını biliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

27.50 den EOS aldım zaten sen yazdıklarımı okumuyon mu :)

0BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

Eos alsaydın 3 lira yazardı :)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Bak şimdiden iki buçuk lira yazdı lira değil coin :)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Görürsün görürsün her düşüşün bir çıkışı olur her ay 30 lira coin al saydin daha iyi olurdu ama geçmiş geçmişte kal di karının karı ile bu seviyelerden alırdın ana para derdinde olmazdi

1BeğenmedimŞikayet

kbr_kvl ()

Orası kesin kanka, hatta daha fazlasını da yazar, ben ana paramı göreyim bana yeter :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum