Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0698 20:48:30
EUR 34.8536 20:48:30
USD 32.5558 20:48:30
ALTIN ONS $2322.5650 20:48:30

Konu: Ons Altın Yıllık Grafik

Merhaba ustadlar ,

Sitenin değerli ustadlari acil toplanın.

Ons Altın da önümüzdeki bir kaç yıl sıkıntılı surec bizi bekliyor.

Acil bir şekilde bu konuyu tartışmamız gerekiyor.

Sol taraftaki tepe nokta ile sag tarafta içinde bulunduğumuz tepe noktaya bakmalısınız.

Bu konuyu enine boyuna butun ustadlar toplanarak tartışmamız gerekiyor.

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Negatif uyumsluk var kardes

Rachel25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rachel25 ()

@Ons_Bükücü
Sayın Ons Bükücü bu grafikte hangi formasyonu görerek ons'da sıkıntılı bir sürecin başlayacağını düşündünüz? Kısa bir açıklama yaparsanız çok memnun olurum.

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Bir yol buluruz

Sosa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Kactan aldin abi gumuslerk

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Bende gram yok başkan gümüş terste kaldım platin iyi durumda Zarar kes yapmam beklerim artık

Ons_Bükücü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Bilmiyorum takip etmiyorum ki ben kimseyi:( o da mi dusus bekliyor valla abi 1907 seviyesinde keske benimle birlikte çıksaydın sen de çok bariz belli etti 1907 seviyesindeyken benim fisherda çizgiler ust üste gelmişti:( ama hiç belli olmaz bu isler hayirlisi diyip beklemek lazim

0BeğenmedimŞikayet

Sosa ()

Aytaç hocayı bilirmisin oda sayfasına yazdı borsa tarafına geçiyorum iki yıl kadar dedi

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

@Sosa abi bu grafik te onemli

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Estagfurullah sn ons bükücü bilmuhabbetimle

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Haklisin abi buyugumsun ellerinden operim

Varabey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

aynen dostum

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Olur dostum yanllış anlaşılmalar paranın oldugu yer normaldir

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Helal olsun nedemek sn ons bükücü bazen yanlış anlamalar olabilir paranın oldugu yerde şeytan insanlar arasında nifak verir ben genele yazarım sorusu olana açıklayıcı cevap yazarım adm geliyor ons sayfasından btc alıp zararda bulunan insanlara bu yatırımmmıdır filan diyor diye ironili yazdım neyse sende hakkını helal et

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

benden yana helal olsun dostum, sıkıntı yok ikinizde aynı şeyi söylüyorsunuz iletişim problemi oldu sanırım, yanlış anlaşılma oldu, özür diledi ve seninle helalleşmek istedi gördün mü bilmiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Yok dostum arkadaşla benim bir sorunum genele yazdım yoksa fikir alış veriş filan degil btc sayfasında onsçuların gelip btc nin tiye alkalı konuşmasıyla ilgili bir ironiydi yoksa benim yarın zaten ne kaç paradır ekranlar onu söyler polemik çıktı aramızda sebepsiz onuda anlamadım hakını helal et konuya muhatap ettigim için

1BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

@Varabey abi gönlünü kırdıysam özür dilerim ben biraz gırgır şamata yapmayı severim @Periyot ta denk gelmiştir muhakkak tabi aramızda bir kutuplaşma oldu hakkini helal et he

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

hayırlı akşamlar

1BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

:) eyvallah abi :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

attım Okan bey

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Eyvallah abi

Paramaribo_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

tamam dostum ikiniz de aynı noktaya dikkat çekiyorsunuz ons konusunda! @Ons_Bükücü de onslar olumsuza gidiyor diyor

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

@Periyot usta bi el at be :) ben abimize kotu bir şey demiyorum ama anlaşamıyoruz :)

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Canınız sağolsun o zaman hayırlı kazançlar size..

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Bak güzel kardeşim niçin zorluyorsun. Ne demem gerekiyor

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Siz de beni @Periyot a sorabilirsiniz:)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Hee @Periyot u tanır misiniz siz de beni @periyi

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

:):) o dediğin benlik is degil :) ben uzun vadeli bakarım:)

Paramaribo_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Varabey ()

Bakınız daha yeni bir dostumla konuşuyordunuz sn periyot isterseniz benimle teknik konusunda münazara ettiginizi ve ne düşündğünü sorunuz ltfn sn ons bükücü

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Yğne olmadı:) Bize Günlük Haftalık aylık grafik olsa daha makbule geçer...

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Buyurun @Paramaribo_

Bitcoin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum