Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 20:43:55
EUR 34.8238 20:43:55
USD 32.3379 20:43:55
ALTIN ONS $2301.8900 20:43:55

Konu: Gümüş Ons 1D Kelebek Kanatları (Boss. V_Paradoks)

Merhaba sevgili dostlar. Bir müddet aradan sonra sizler için yeni bir çalışma hazırladım.
Gümüş ons basında günlük grafik üzerinden bir Kelebek Formasyonu. Stabil (teknik anlamda) olarak
çalışma ihtimalinin çok yüksek olabileceğini düşündüm açıkçası.
Şu anda C seviyesindeyiz lakin bu C seviyesi aşağıda 24.35'lere kadar bir potansiyel içermektedir ama ondan önce kritik bir seviye olarak 24.85-95 bandını önemli buluyorum tabi düşme eğilimine devam ederse.
D noktası 31.75 olarak görünmektedir. Lakin o seviyeye gelene kadar günlük grafik olduğu için bir süre daha zamanı olacaktır. Her şey doğru şekilde ilerlerse, Tahminimce ortalama 1-2 ay içerisinde en iyi ihtimalle 45 gün içerisinde diye düşünüyorum. Tam olarak hesaplamasını kimse bilemez. TL bazlı olarak dolar değişken olduğu için hesaplama yapmadım dileyen yapıp yorum olarak paylaşabilir...

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren
kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım
tavsiyesi değildir, sonuçta bir yatırım uzmanı değilim. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve
gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler bozabilir,
değiştirebilir. Doların durumu da TL bazında farklı sonuçlar verebilir...
Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım.

Yorumlar (124)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Herkese günaydın bol kazançlı günler
Bugün 21 Haziran Gündönümü bakalım nasıl bir etkisi olacak piyasalara. En son 3 ay önce 21 Mart tarihinden sonra güzel gitmişti...

1BeğenmedimŞikayet

37depdep ()

Teşekkürler hocam.
Cümlemize

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Amin bilmukabele, ben teşekkür ederim. Bereketli kazançlar hayırlı geceler güzel haftalar dilerim

37depdep için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

37depdep ()

Eline Emeğine sağlık. @BossVurguncu Allah Razı olsun.
Hayırlı geceler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sana verilen his ve enerji bence pek fazla insana verilmiyor :) ama bazen nasip işte kullanamıyoruz bir şeyler gözümüze perde çekiyor

Tabiki aklımda olacaksın inşallah fırsatım olursa öyle bir durumda

Emelll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Ah bendeki enerjiyi kullanamadıktan sonra ah kafa ah :)

Teşekkür ederim, lütfen bir gelişme vs gördüğün yeni bir şey olursa bu sefer beni unutma.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok riskli günlerde fibo araçları kullanılarak trade yapma imkanı olsa da bir yatırımcı algoritmik çalışma imkanı olmadığından gramdan ya da TL tarafından kayıp verebilme durumu olabilir. Yine de yapılacaksa dolar ile parite tarzı ve parçalı kar al işlemi uygulamak belki bu manada daha makul işlem seçeneği olabilir. ytd Baya da uzun yazmışım ama acemi yatırımcı arkadaşlar için de bilgi amaçlı olsun dedim.

https://altin.in/bossvurguncu

Hope12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dolayısıyla hedefe giderken günlük iniş çıkışlar olacağı açısından bakılınca günlükte dahi alım satım fırsatları olabilecektir. Lakin bu 0.5-10 kuruş da olabilir daha fazla da. Bu sebeple günlükte al sat yapmaya değer mi onu değerlendirmek yatırımcıya kalmış.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Öncelikle belirtirsem grafik çalışmam tabiki teknik anlamda doğru ilerler, işler rayında giderse. Beni az çok tanıyanlar gözüne çarpanlar vs bilir bu gibi yapılarda çok çalışma yaptığım için esasen güveniyorum. Ama anahtar kilit noktalar vardır kapıları açmak gerekir. Bazen ekstrem durumlarda farklı şeyler de olabiliyor.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş için BossVurguncu yorumu (30 dakika önce)
Konu: Gümüş Ons 1D Kelebek Kanatları (Boss. V_Paradoks)

Merhaba görüşleriniz için teşekkür ederim. 45 gün farazi bir söylemimdir esasen grafikten ortalama olarak çıkardığım. Genellikle kendi çalışmalarım da yol haritalarım gibi olup 1 ay ile 4 aya kadar önemli veriler sağlamaktadır tarafıma.

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Teşekkür ederim umarım gönlünden geçen gibi olur her nedense senin bu konuda bir enerjin olduğunu düşünüyorum :)

Grafik konusuna alışırsın zamanla kısaca grafikteki D noktası düzgün ilerlerse 31 dolar seviyesine yürümesi gerek. Sonrasında asıl düzeltme beklenebilir ama o seviyeye ulaşması için de kilit dirençleri kırması gerekecek tabiki. Yeri geldiğinde parça parça kar almak da mantıklı o açıdan. ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bu duruma bir türlü anlam veremiyorum. Güzel güzel yazıyorum ama düşmüyor yanlış olan nedir çözemedim bir türlü. Parça parça yazmaya çalışacağım sizin için tekrar

1BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

sağ ol:)
Yok o kadar geliştiremedim ben kendimi yoğunluktan :(

Umarım satıp da yükselmez, bir de o dert var başımızda

Bekleyelim bakalım

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Yok abi tek bu cevap geldi

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok ne zahmeti olur mu :) Grafikte yazan açıklamalar ve seviyeleri takip edeceğim aslında sen anlarsın bence bunu :)

Öte yandan inşallah istediğin gibi olur yani olmayacak bir şey değil çok şey istemiyorsun tabiki :))
Hatta sayfada 7.60 civarına kadar atak bekleyenler varmış TL bazında ama inşallah diyelim yine de tabiki

1BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Çok şey isteyeceğim ama:) önce yükselse de öyle satsak alacaksak alsak

Grafikten pek anlayamadığım için sana zahmet ettirdim kusura bakma, sağ ol

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Meşhur günler neler olur neler bilirsin yahut sonrasında :))
Teşekkür ederim ablacım görüşlerin için iyi haftalar bereketli kazançlar dilerim

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Selam Emel. Yani esasen buradan da yükseliş gelme ihtimali var daha aşağılardan da grafik çalışmamda açıkladığım üzere. Lakin önce şuraya yahut buraya gider demek biraz zor. Açıkçası açılıştan itibaren kendi çapımda 26.20 civarına bir atak bekliyorum ama orası dirençlerden oldu daha önce destekti altında kaldık. Diğer taraftan 22 Haziran günü de yükseliş yönünde bir beklentim vardı yine. Lakin bu hafta çok çetrefilli. Hem mevsimsel hem ay döngüsü var çalkantılı geçebilir. Eğer yükseliş bu hafta başlamaz ise 10 gün kadar geçtikten sonra belki de başlar. Ama düşüş durumları olursa da en kötü 24.30 altında kalmasın hatta bana göre 24.90 altında kalmaması daha da önemli. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Geldi yine meşhur gün:) ellerine sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Slm boss önce yükseliş sonra düşüş mü beklentin dahilinde?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bugün 21 Haziran 2021 Gündönümü günü.
Bakalım nasıl etkileşimler olacak... ytd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Cevap yazdım ama düştü mü bilmiyorum biraz uzunca bir yorum oldu.

1BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Iyi aksamlar abi emeklerine ve yorumlarına tsk ederim. Merak ettiğim birseyi sormak isterim yaklaşık 45 gün icinde dususler ve tepki yükselişler yaparak ilerleyecek ise bu süreçte parayi günlükte işletmek olur mu en azindan riskler bitene kadar . Bu durum en sonra ocak 8 de başlayıp 22 martta kadar daha once bitip akabinde yükselişe geçti yine öyle olur mu sayg

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Görüşleriniz için çok teşekkür ederim. Beğenmenize sevindim.
İyi haftalar bereketli kazançlar dilerim.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Çok güzel bir çalışma, elinize ve emeğinize sağlık.

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir şey değil ben teşekkür ederim
Amin bilmukabele, bereketli kazançlar güzel haftalar dilerim.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline sağlık
Allah razı olsun hocam

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben teşekkür ederim bereketli kazançlar güzel haftalar dilerim

kaybedenler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir şey değil rica ederim.
Zaten belirttiğiniz seviyelerde bu çalışmamdaki C bölgesi potansiyel seviyeleri içerisinde yer almakta olup max 24.30 civarına kadar bir nokta olma ihtimali vardır. Yani buradan da belirttiğiniz seviyelerden de dönüş ihtimali olabilir taki max seviye altında kapanış yapmasın... İlginize teşekkür eder bereketli kazançlar iyi haftalar dilerim. ytd

çaylak1617 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Emeğine sağlık teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum