Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 11:40:26
EUR 34.8238 11:40:26
USD 32.3379 11:40:26
ALTIN ONS $2301.8900 11:40:26

Konu: Gümüş Ons 1D Kelebek Kanatları (Boss. V_Paradoks)

Merhaba sevgili dostlar. Bir müddet aradan sonra sizler için yeni bir çalışma hazırladım.
Gümüş ons basında günlük grafik üzerinden bir Kelebek Formasyonu. Stabil (teknik anlamda) olarak
çalışma ihtimalinin çok yüksek olabileceğini düşündüm açıkçası.
Şu anda C seviyesindeyiz lakin bu C seviyesi aşağıda 24.35'lere kadar bir potansiyel içermektedir ama ondan önce kritik bir seviye olarak 24.85-95 bandını önemli buluyorum tabi düşme eğilimine devam ederse.
D noktası 31.75 olarak görünmektedir. Lakin o seviyeye gelene kadar günlük grafik olduğu için bir süre daha zamanı olacaktır. Her şey doğru şekilde ilerlerse, Tahminimce ortalama 1-2 ay içerisinde en iyi ihtimalle 45 gün içerisinde diye düşünüyorum. Tam olarak hesaplamasını kimse bilemez. TL bazlı olarak dolar değişken olduğu için hesaplama yapmadım dileyen yapıp yorum olarak paylaşabilir...

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren
kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım
tavsiyesi değildir, sonuçta bir yatırım uzmanı değilim. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve
gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler bozabilir,
değiştirebilir. Doların durumu da TL bazında farklı sonuçlar verebilir...
Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım.

Yorumlar (124)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Üstad göndermek istediğin yorum buysa çıktı okunuyor bilgine

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Gönder... atarım ben sayfaya

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bence de iyi olur ablacım sana ileteyim mi tam metni?

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Gümüş için BossVurguncu yorumu (10 dakika önce) Cevap yaz
Konu: Gümüş Ons 1D Kelebek Kanatları (Boss. V_Paradoks)

Öncelikle çok teşekkür ederim güzel, düşünceleriniz ve destekleriniz için. Katkım olmasına sevindim.
Aslında ortalamanız düşük. Gümüş ons da iyi bir seviyeye ulaştı.
Günlerdir bir çok yaptığım analiz ve
Yorumlarımda belirttiğim bir çok seviye var ons adına şu an kısa vadede 26. civarı biraz altı ya da üstü önemli oralardan 25.45 lere ve 25.05 lere salma ihtimali var, olursa ama bu kesin değil. Çünkü trend güçlenecekse belki bu seviyelere kadar geri çekilme olmayabilir. Olsa bile geçici olabilir duruma göre. Oraya kadar varması için de 25.48-25.67 bandı üzerinde kalıcılık önemli ki üzerindeyiz hatta 26 civarına çok yakınız.
Lakin gün kapanışı 26.96 üzerinde yapmamız esas önemli olan bugün için. Trend döndü demek için de 25.50-60 bandı üzerinde atıp kalıcı kapanışlar yapıp kırmamız gerekiyor. ytd

https://altin.in/bossvurguncu

PandaMaya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ben atayım istersen... yardımım olabilir mi?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est ya bir şekilde iletmem lazım

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Est. arkadaşın sorusuna yanıtsız kalmasın istedim ama sayfaya düşmüyor yorum üzüldüm :/

kaybedenler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PandaMaya ()

sizin bilemediğinizi ben hiç bilemem ki :) önemli değil düşmese de emeğinize sağlık teşekkür ederim yordum sizi

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Üstadım yorma kendini biraz dinlen. İlerleyen zamanlarda hamile boğaya yardım gerekebilir :))

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Uzunca azdım ama düşmüyor :(
Nasıl etsek bilemedim
Profilimin kişisel görüş ve yorumlarım kısmında blokaj olduğundan oraya da aktaramıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Gümüş takacağım ikizlere... hazırladim kurdelali. Haydi top sende:)

0BeğenmedimŞikayet

Refes ()

Guzel bir calisma

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Candır o can. Bende onu asla kırmak istemem zaten.

Aa1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Doğum yaptıran erkek Dr ya da ebeler vardı demi :)
En azından test tahlil falan :D
Bugün moralimiz yükseldi kimse kusura bakmasın
Teşekkür ederim hepiniz değerlisiniz :)

0BeğenmedimŞikayet

PandaMaya ()

çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Aslan oo lider burç sonrasına kalırsa başak galiba :)

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

@BossVurguncu kardeşim böyle Latiferden rahatsız olmaz bence. Buraların kıymetlilerindendir:)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Amaninn aslan:)

1BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba sorunuz için detaylı yanıtlamak istiyorum ama biraz bekleteceğim kusura bakmayın.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Sen biliyorsun bilmeyenler için hatırlatma babında tabiki :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hahaha dur ablacım hamilelere temkinli yaklaşılır düşüş riski olduğundan test sonucu bugün kapanışta :))
2-20 Ağustos tarihleri arasında doğacağını varsayarsak hangi burç oluyor :)) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hahaha... ne bileyim tespit eden ve teşhisi koyan @BossVurguncu cinsiyet ve adedi söyleyecek artık:))) tekniğin yanısıra bir ebe çıkarmadığımız kalmıştı zaten kardeşimi:))
Latife ediyorum Boss'cum:) seviliyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

İşte o yüzden diyorum ya:))

0BeğenmedimŞikayet

PandaMaya ()

merhaba sizi sürekli takip ediyorum çok güzel analiz ve yorumlarınız var emeğinize sağlık ve ayrıca üslubunuz da daima seviyeli ve pozitif bugüne kadar da bilmediğim şeyleri sorduğumda güzelce yanıtladınız çok teşekkür ederim.
ortalamam 7,37 ve benim çarşambaya kadar zararkes yapmam gerekiyor ama bu yükseliş devam eder mi nereden döner hiçbir fikrim yok. yani6,80 e tekrar döneekse burdan satmam çok mantıklı ama dönmez ve yükselirse de boşuna satmış oluyorum. sizin herhangi bir öngörünüz var mı ytd olmadan? an itibariyle destek ve direnç noktaları nelerdir

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

26.60 üzeri kapanışlar alsak düzeltme bitmiş trend dönüş olacaktır biliyorsun bilmeyen arkadaşlara :)) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Aa1 ()

:)))
Sesli güldüm ikiz mi? Bari
Allah da seni güldürsün kardeşim

4BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Şöyle 26.6 üstüne atsa iki gözümün çiçeği... şu hamile boğaya bir bakıver belki ikizdir:)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzellik görenin gönlündedir :)
Cidden güzel hareketler ama onstan. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Güzel hareketler bunlar:))

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah teşekkür ederim

Temamudanya için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum