Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0716 03:36:04
EUR 34.9017 03:36:04
USD 32.5481 03:36:04
ALTIN ONS $2317.6000 03:36:04

Konu: Gümüş Ons 1D Kelebek Kanatları (Boss. V_Paradoks)

Merhaba sevgili dostlar. Bir müddet aradan sonra sizler için yeni bir çalışma hazırladım.
Gümüş ons basında günlük grafik üzerinden bir Kelebek Formasyonu. Stabil (teknik anlamda) olarak
çalışma ihtimalinin çok yüksek olabileceğini düşündüm açıkçası.
Şu anda C seviyesindeyiz lakin bu C seviyesi aşağıda 24.35'lere kadar bir potansiyel içermektedir ama ondan önce kritik bir seviye olarak 24.85-95 bandını önemli buluyorum tabi düşme eğilimine devam ederse.
D noktası 31.75 olarak görünmektedir. Lakin o seviyeye gelene kadar günlük grafik olduğu için bir süre daha zamanı olacaktır. Her şey doğru şekilde ilerlerse, Tahminimce ortalama 1-2 ay içerisinde en iyi ihtimalle 45 gün içerisinde diye düşünüyorum. Tam olarak hesaplamasını kimse bilemez. TL bazlı olarak dolar değişken olduğu için hesaplama yapmadım dileyen yapıp yorum olarak paylaşabilir...

Kesin çalışır diyemeyiz, garanti yoktur, sadece bir senaryonun simülasyon çalışmasını içeren
kurgusal hayal ürünüdür. Hedef simülasyon hareketleri değişiklik içerebilir. Asla yatırım
tavsiyesi değildir, sonuçta bir yatırım uzmanı değilim. Potansiyel bir oluşum fikridir, eğitim ve
gelişim amacı da vardır. Sonuçta teknik bir grafiktir, teknik dışı gelişmeler bozabilir,
değiştirebilir. Doların durumu da TL bazında farklı sonuçlar verebilir...
Ben bile buna göre işlem yapmıyorken, buna göre işlem yapılmaması yönünde uyarayım.

Yorumlar (124)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim bereketli kazançlar :)

PandaMaya için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ya sabredip bekleyeceğiz ya da riski alacağız o da sizin kararınız.
Gün sonu daha ve bu hafta aylık kapanış önemli olacak. ytd

Ayhan601 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O manada demedim kesin düşeceğinin ya da yükseleceğinin garantisi yok yükselecekse de düşecekse de inişli çıkışlı dalgalı zigzag lı oluyor biliyorsunuz.
Dip yok hocam bende dip olma ihtimali var o da dünkü seviye olabilir ama olmazsa altı daha uçurum olacaktır. 24.35 altında kalırsak diye çoklukla belirttim, 24.20 de var ama oranın tutma ihtimali ne kadar olur bilemiyorum.
Grafiklerimde ve yorumlarımda çoklukla yazdım dilerseniz inceleyebilirsiniz saygılar bol kazançlar

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Keşke faydam olabilseydi. Metinler düşmüyor bazen işte:(

0BeğenmedimŞikayet

PandaMaya ()

şimdi gördüm tekrar tekrar teşekkür ederim :)

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Allah Allah garip bir durummuş yine benim durum iyi kalır

kaybedenler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

4 de bir umut sonuçta ağustos :) bakarsınız pazartesiden itibaren güçlenir ama bilemiyorum kestirmek zor izlemek önemli... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

O zaman napacaz :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Malesef kolay para yok aynen doğru diyorsunuz

Kolay peynir fare kapanında
Demir ya... Keyifli izlemeler kazanır zararı çıkarırsınız da umarım :)

0BeğenmedimŞikayet

PandaMaya ()

takvime yanlış bakmışım 4 ağustosmuş :D günlerden haberim yok artık :))

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Yok hocam telden de pc lerden de yazsam bu sorunu çözemedik :((
2 adet pc, bunlara bağlı çoğaltılmış 2 şer ekran ile toplam 6 ekran sadece grafik takipleri ile siteye giriş için kullanmama rağmen.
Şu yazıyı yazdım ama iyice karıştırmaya başladı bakalım ne kadarı çıkacak: ((

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tam da yeni ay döngüsü günü sanırım :) ytd

1BeğenmedimŞikayet

PandaMaya ()

7 Ağustosa kadar vaktim var :) en son o gün satmam gerek.. bilmiyorum belki de kurtuluştur en son 7 Ağustosta kaça olursa olsun satıp akşamına da Ali Poyrazoğlunu izlemeye gideceğim :D
3-5 bin kazanalım derken uykudan, sosyal hayattan, yaşama sevincimizden olduk.. kolay para yokmuş..

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

3 parça halinde atabildim sonunda o yorumu :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Devamı:

Lakin geleceği bilemiyoruz tam olarak sadece tahmin ve öngörü şeklinde beklentilerimiz oluyor.
Yeter ki daha alt bölgelere gitmeyelim çünkü tekrar gitme durumu olursa bu kez o kadar kolay kurtulamayabiliriz. Sadece fikirsel ve stratejik olarak düşüncelerimi paylaştım. ytd
Zaten bu hafta kırılım beklentim olduğunu yazmıştım ama eğer zirve görme ihtimalimiz varsa toplam 2-3 haftaya en azından sabırlı olabilirseniz izlemeniz belki iyi olabilir. İlla gelecek hafta bitecek ise vadeniz full gerekmiyorsa parçalı çıkışlar yapılması belki sizin için de iyi olur. Asla ytd ve ytd. İnşallah 4 ağustos çarşambaya kadar en azından zararı kapatmanız dileğimle.

PandaMaya için cevaplandı

https://altin.in/bossvurguncu

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Devamı:
En başından beri olumlu umutlu olduğumu ifade ediyorum ve şimdi de aynı. Lakin ekstrem bir durum olursa süreç uzar ya da değişebilir ve eğer görür de burada olursam yine yazmak isterim uyarmak isterim. Mesela dolar salmasa daha iyi olacak gibiydi ama sonrasında toparlanırsa onsla ve Altın ile birlikte daha da güzel bir seviyeye ulaşabilir. Altın ons 1825 üzerinde gün kapanışları önemli. Çoklukla belirttiğim üzere 2-16-22 ağustoslara kadar özellikle 9-10 ağustos önemli bulduğum günlerdi eğer yükseliş yahut düşüş de olacaksa ama yine dediğim gibi olumluyum kendi adıma. Hatta 26.50-60 üzerinde olursak yükseliş hızlanabilir.

https://altin.in/bossvurguncu

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim bol kazançlar dilerim son olarak 2-22 ağustos arası önemli ytd olmadan. :)

0BeğenmedimŞikayet

PandaMaya ()

teşekkür ederim @Yaseminnisa Hanım size de teşekkür ederim :)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Alttan toplayabilir derken hala duseceginimi dusunuyorsun sayin hocam nereden doner asaya sizce dip neresi sizde

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Yok bugün size ne yazdıysam düşmüyor @Yaseminnisa abla da yazdı ama düşmedi. Sağlık olsun vardır bi hayır nasip

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Dileyen parçalı çıkış yapıp riski göze alırsa alttan toparlayabilir belki ama yükselişi geri kaçırma riski olursa o da ayrı sorun o yüzden. ytd

Ayhan601 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

O belki telden yazınca olan bir durum mu acaba bilemiyorum bende pek olmuyor öyle

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Malesef eline emeğine sağlık çok teşekkür ederim :(

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Bendeki sorunlardan biride yazarken yazdığım kelimeleri siliyor ya da önceki satırların arasına devam ediyor yazılan:((
Ne yaptımsa düzeltemedim

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Düşmemiş :((

0BeğenmedimŞikayet

Ayhan601 ()

Kirve 7.05 alımı elden çıkarıp alt bantları inme şansı yüksekmi oralardan alsam sence?

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ben de olmuyor malesef. Saçma sapan yorumlar bile düşüyor gereksiz ama gerekli olunca olmuyor anlayamadık bi

0BeğenmedimŞikayet

kaybedenler ()

Üstadım bende de oluyor, siteden çıkış yapıp tekrar giriş yapınca düzeliyor

0BeğenmedimŞikayet

PandaMaya ()

çok teşekkür ederim evet ortalama site geneline göre biraz düşük düştükçe almıştım. 6,70lerde bile hala alım yapacak tl vardı ama korktum daha da düşer diye alamadım. almış olsaydım şimdi zararsız satabiliyordum . kısmet..
yazdığınız noktaları takip edeceğim teşekkür ederim. size like hakkım bitmiş :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Bir kısmı buydu devamı çıkmamış dostum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum