Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0762 20:21:42
EUR 34.8409 20:21:42
USD 32.3512 20:21:42
ALTIN ONS $2297.4450 20:21:42

Konu: Hatırlatma icerir

ASRN ()
Bitcoin

Böyle bir tehlike mevcut geçmiş değil biliniz

Yorumlar (69)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Erenabi ()

Güzel kardeşim Ne olsun baksana haline bildiği tüm abdestleri alsa yinede hayır yok şu an.36.50 atmasi lazim. takip etmek gerek. Saygılar

BİNAY_01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Erenabi ()

Erenabi
Ekte'ki yazımda coin 39'larda iken Deco abi biz hazırız diyen bir kişi çıksaydı, bugün değecektik 42'lere ama kimse biz hazırız demedi 41.30'dan döndük güzel kardeşlerim
Bir daha sorduğumda ona göre hareket edelim güzel kardeşlerim. Saygılar
Bu yorumla ilgilidir:
Evet BTC deki kardeşlerim 42'lere hazır misiniz, hazır olunca Deco abinize HAber edin. Saygılar.

Yorum sahibi: Erenabi(3 gün önce)
(Güzel kardeşim sizde bir kere şahsim'in ne kadar tecrübe ve bilgiye sahip olduğunu kabul edin artik
Hep muhalefet, bakin ne demişim dediğim günü ertesi 41.30'dan döndü, ama siz halen Deco abinize muhalefetten dönmediniz, Sizde Şahsimi takip ederek kazanç sağlayabilirsiniz demek isterdim ama, siz beni takip etseniz yine kaybedersiniz. Saygılar

https://altin.in/bildirim

Arsinoe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Güzel tamamlama:) Altın sayfası tersteyken şiir yazardı gümüşçüler ağıt şeklinde şarkı bizde bi atraksiyon yok oysaki terse düştük mü onları sollayarak geçiyoruz..

sadettiin88 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

agustos perişanlık eylul okullar acıldı :)))

Paramaribo_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Şahsınıza demiyorum lütfen yanlış anlamayın ama burada mayıs dediler olmadı haziran dediler olmadı ee şimdi temmuz da çarşafa dolanırsa ya..

Bumerang_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mst426666 ()

Tamda istedikleri bu mega boğa yakındır ins ralli rakamına bi geleydik

0BeğenmedimŞikayet

EH12345 ()

bencede en iyisini yaparsanız para lazım değilse beklemekte her zaman faydası var elbet bir gün bir fırladımmı uçacağını düşünüyorum btc 100bin üstü bekliyorlar o kadar çıkacak diyorlar yani..

0BeğenmedimŞikayet

Bumerang_ ()

Temmuz ayında piyasanın düzeleceğini alt coinlerin ve btc nin güzel bir ralli yapacağını düşünüyorum

EH12345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Arsinoe ()

Ben artık yatırdığıma yok gözüyle bakıyorum, çıksın yada çıkmasın bıktırdı iyice

EH12345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BİNAY_01 ()

Deco abi btc ne olur sizce...

Erenabi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EH12345 ()

uçacak kacacak diyenler çok ama genlde yılbaşına doğru büyük hareketlilik bekleniyormuş insallah o zamana kadarda yükselir..

0BeğenmedimŞikayet

Arsinoe ()

Hani btc 40 bin üstüydü. Çıkarken çıkacak diye atıp tutmak kolay

0BeğenmedimŞikayet

Erenabi ()

Güzel kardeşim grafikleriniz çok jenerik fakat çoğu tutmuyor haberiniz olsun @Dielife'de dahil. Saygılar

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

yok hocam, 8.70 günlükte sağlam desteğimiz )

Abdullah3442 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdullah3442 ()

Hocam daha da batmasın 8.30-40 a selam çakıyor sanki

legend84 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

:))
aynen öyle :)
@Zeynep_23

mcimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mcimen ()

Batan geminin juveleri diyosun:)

legend84 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

@mcimen
dışarı çıktık yine piyasa göçmüş yine yine :) ; )
alım fırsatı olarak her zaman görürürüm )

mcimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Allah sabir versin bize dostum

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

İlla Olacak diye kaide yok ama
İhtimal dahilinde

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Hic sorma beni fena parcladi cikarmiyor hapsoldum.

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Yiyecegimiz kadar yedik zarar zarar 300kdan fazla ne yazikki hcam. Bu kesisimin olmamasi icin yapilacak birsey yok mu illa olacak mi?

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Ayinin inindeyiz

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Yemeyelim diye hatırlatma

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Cok korkutucu. Ayvayi yedik.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Ne karızması!
"Deko ölmüşte ağlayanı yok"

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Gördüm kanka karizma fena... alnından öpücüğü kondurmussun helalimsin demişsin

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

42k ustu kapaticak bencede 27 ne zaman gelicek mega ralli ne ara olucak izleyip gorecegiz

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

mesela ABD de yasaklarsa BTC yi kimse kolay kolay kurtaramaz 5000$ hele AB de yasaklarsa 1 hamburger ama cin derse tum yasakları kaldırdım hatta ödeme birimi
yaptım 1 aya 100 bin bile gelir

SARISEVMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sadettiin88 ()

64000 kende 30000 dediginde küfrederlerdi 1 ayda geliverdi cart diye COIN dunyasında imkansız sadece zaman meselesi

vedatblg07 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum