Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 02:55:37
EUR 34.7339 02:55:37
USD 32.5072 02:55:37
ALTIN ONS $2392.1450 02:55:37

Konu: Gümüş gram TL

⭐⭐USTAMM ()
Gümüş
Grafiğin kritiğini yapalım. Şair ne diyor?
YTD

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

eyvallah hocam

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

henüz yok
ytd

Manga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Manga ()

bir dönüş şüphesimi var hocam

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

hayırlı geceler Jasmin

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerine sağlık üstadım. Takipteyiz. Hayırlı haftasonları

0BeğenmedimŞikayet

Krosske ()

Ne güzel gidiyorduk yine bir engel çıktı. Umutları yeni haftaya bıraktık. Her şey prim yaptı bir gümüş kaldı bir önceki tepeyi geçmeyen

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

ona bakmadım kaç görüyorsun 26.63 mü. bizim klasik rakam vardı :)
YTD

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@USTAMM şimdi gördüğüm kadarı ile günlük grafikte fincan kulp tamamlandı. 24800 ons idi tepe ulaşıldı. Genel itibarı ile fincan kulp sonrası yukarı ne kadar atması beklenir yada aşağı düşerse ne kadar düşmesi beklenir. uzunluk bakımından, benim haftalık grafiğe bakışımda 26xxx hedefim var şimdi yukarı atabilirsek oraya ulaşabiliriz sanki ytd

0BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

Aynen şuan olumlu ama aşağı çekiliyor insalah gelmez ustam

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

7.46 kırılmadı ki. kötü değil şu anda.
ytd

Avaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avaz ()

Yapma ustam çok mu kotu şuan

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

4 ay önceki yükselişte 7.87 den sonra 7.46 nın önemini alt yorumdaki grafikte göstermiştik. 7.46 kırıldıktan sona gümüş iflah olmamıştı. 7.46 nın önemi şimdi yine artıyor gibi.
ytd

0BeğenmedimŞikayet

___Hakan__ ()

Gaybi sadece Allah bilir. Biz sadece tahmin edebiliriz. Şahsi görüşüm ve temennim öyle dususun dahada derinlesmeyecegi yönünde. Artık buralardan yukarı dönsün diyorum. Temmuz ayı abd enflasyon verisi çok daha önem kazandı artık.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Yüksekten aldık bir umut yok mu. Hep düşecek mı

___Hakan__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

___Hakan__ ()

O zamanki hedefi 7.22 olarak gelebilir denmi? ve gelmiş. Şu an grafiği cizenin tekrar bakıp değerlendirmesi lazım. Bana kalırsa en azından tepkisini vermesi lazım yukarı yönlü. Fakat hala tehlikeli sularda geziyoruz malesef. 25.500 altına geçer ve kalıcı olursa düşüş derinlesebilir. 25.800 leşe baya bir oyalandi inşallah yukselise geçer. 25.500 altında ters flama görünüyor hedefi 23.900 lere kadar düşüş ihtimali söz konusu. Ytd. Hiçbir grafiğin çalışma garantisi yoktur.

Uygur063 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uygur063 ()

Yön yukarimi demek ne anlam taşıyor

0BeğenmedimŞikayet

___Hakan__ ()

On gün öncesinin grafiği. O zaman ters fincan kulp oluşumu ihtimali var denmi? . Hedef 7.22 olarak gördüm. Hedef geldi hatta bir tikta altına indi.

Uygur063 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uygur063 ()

Ne diyor grafik

0BeğenmedimŞikayet

___Hakan__ ()

Grafik saat gibi işlemiş maşAllah:)) zamanında gorseymisiz super olacakmış.

Yildo52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yildo52 ()

İşlem tmm hocam bundan sonra ne tarafa yöneteceğiz

1BeğenmedimŞikayet

Yusuf3549 ()

Emeklerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Maydin55 ()

hocam o zaman buralardan dönüş alabilir gibi gibii

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

İnsanlar görmek ve duymak istediğine odaklanıyor. Algıda seçicilik deniyor buna. Bu grafiği görmeyen çoktur. :)

0BeğenmedimŞikayet

teneketrampet ()

@USTAMM üst hedef de gelsin lütfen vurun kırbacı canlansın

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Bu grafik hedefi olan 7.1 geldi.
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Herkes yukarı atması için dip yapması gerektiğini söyledi. Ama dolar o kadar çıktıki kendi dediğimize biz bile inanmadık :) ytd

Abbas_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abbas_usta ()

@USTAMM ın 29.48 var bakalım önce 26.63 mü gelecek yoksa diğerimi @Onursal5377

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

:D
Sesli gülünür buna.
Allah da seni güldürsün.

0BeğenmedimŞikayet

ABÎDÎN_TAHÎR_DEN_SÎTEYE_SELAM_ ()

Bitlis te 5 minare beri gel oğlan türküsünü çığıriyom. Plaka 13 tersten oku 31. Şifre tamam. Hedef belli. Yeterki hortum baş tarafa gelsin. ytd.

2BeğenmedimŞikayet

ABÎDÎN_TAHÎR_DEN_SÎTEYE_SELAM_ ()

Beklediğim 27.64 kapanışı gelmediğini görünce FULL girdim.7.52 den. Açılış dan itibaren ratio nun düşmesini bekliyorum. Hafta ya Cuma 30 larda olur beklentim var. Yukarı bir kopuş olmalı. Tam tersi olursa da, ki sanmıyorum. Er kişi niyetine Allahuekber der, ve itina ile cenaze namazını kılarım. Haa tam o anda tabutu parçalayıp hortlarsa o başka. Cemaat korkup kaçarken bakmışsın gümüş oğlan minareden el sallıyor. ytd.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum