Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0655 01:00:37
EUR 34.7144 01:00:37
USD 32.5560 01:00:37
ALTIN ONS $2336.3300 01:00:37

Grafiği gönderen: Dönence

⭐⭐Dönence ()
Bitcoin

Ben back test yapan biriyim ama bu çalışmaları buraya atmak zaman alıyor ara ara atıyorum burda amacım sadece düşüncelerimi paylaşmak ve herkesi analiz noktasında düşünmeye zorlamak lütden btc ne olur diye yazmayın ben zaten defalarca bunu yazdım kendi sayfamda mesajlar hala duruyor.Burda ayı piyası gelmeden önce aylık mumlarda btc nin hareketini göstermek istedim.Kimsenin analizi beni benim analizim kimseyi bağlamaz.YTD.

Yorumlar (85)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam lütfen sadece mesajlarıma baksaydın btc hakkında düşüncelerimi anlardın ben btc nin sene sonu 6 lı rakamları görüp daha sonra asıl ayının geleceğini düşünüyorum bu dalgalanmalar hep olacak uzun vadede btc öyle fiyatlara gelecekki bu rakamlar bile çookkk komik kalacak. YTD.

Büyükgümüşgün için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

matematica ()

bravo hocam çalışmanız çok güzel ayı gelecekse asıl zirveyi daha görmedik demektir. (ytd)

Dönence için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Burda sıkıştırılmış grafik olduğu için 2013 mumları hiç gözükmüyor nasıl isterseniz benim amacım sadece fikir vermek adına al grafik senin olsun hocam tepe tepe kullan :)

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Haklısınız hcm ınş. herkes en kısa sürede kar ile çıkar. teşekkürler.

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Büyükgümüşgün ()

Teşekkür ederim, şimdi anlaşıldı. Bizi hoş gör, mal olduk iyice

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Sonuca odaklan dostum. Sonucunda güzel yerler gelecekse şayet bitmene gerek yokki.

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Öncelikle değerli çalışmanız için teşekkürler grafik atamadığım için atanlar üzerinde kendimde analiz yapabilirim diye düşünüyorum müsade ederseniz eğer birkaç yorumda bulunabilir miyim?

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Malesef öyle gözüküyor hcam ama uzun vade süresi kaç sene sürer Allah bilir bu belirsizlik zaten bitiriyor insani.

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam ok işaretleri şunu gösteriyor aylıkta her ayı piyası gelmeden önce indikatör yani aşağıdaki çizgiler önce aşağıya doğru yönelmiş sonra ikinci bir zirve yaptıktan sonra ayı gelmiş şimdi ikinci zirveyi indikatör yapacakmı olay bu benim zaten burda 10.000 usd ler bile konuşulurken btc hakkında ne dediklerim mesajlarımda var zaten...

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Sevgili dostum. Senin yapabileceğin uzun vade beklemekten başka hiçbirşey yok. Öyle düşecek der satarsın bu sefer düşmez daha beter zarara girersin. Stop seviyesini coktan geçtin, Kapat ekranı git tatilini yap yazın keyfini cıkar.

0BeğenmedimŞikayet

Büyükgümüşgün ()

Olmaz inşallah, kaderdaşım

0BeğenmedimŞikayet

Musti_can ()

Hele bi dur kardeş panik yapma olanıda kaybetme olan oldu zaten bekleyecez mecbur 30 k altı inecek olursa o zwman düşünelim ama olurda 40 üstü falan çıkarsa bi miktar nakite geçmeliyiz

1BeğenmedimŞikayet

mexido ()

0 mi olucak btc? Sifirlancak mi o zaman kripto diye birşey kalmaz.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

4-5bin $ a btc dusecek hcam pek anlayamadık zarar çok 350k burdan zarar kes yapıp ordan almak daha mantıklı olur mu?

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet571 ()

Aynen işte m harfibi alırsa zaten 65 ler yeniden gelir demi

mcimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Teşekür ederim hocam..

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Teşekür ederim hocam..

bulent_esen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Büyükgümüşgün ()

Ok işareti önce 0'ı sonra 20'nin üstünü gösteriyor.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet571 ()

Abicim grafikte ters bişey yok yalnız sert indi bu 65k lerden buraya geldi. şöyle bir 45 lere çıkıp yeniden inebilir. çünkü iyi bir tepki vermedi daha kasdi trenden atıyorlar. bence ytd.

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

like güzel çalışma

2BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Anlayanların çıkması sevindirici hocam grafik gayet açık ve net ama işte garip mesajlarda geliyor. İnşallah hocam dediğimiz olur...

mcimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mcimen ()

Elinİze sağlık, aynı M harfi şeklini alırız inşallah:)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Anlayana güzel bir çalışma.
Elinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Ya hocam burdan bunu anlıyorsan diyecek bir sözüm yok aç bak bi bu adam btc hakkında ne demiş inanın insanın grafik atmak içinde bile gelmiyor... Ben sene sonu 6 lı rakamları bekliyorum ytd..

0BeğenmedimŞikayet

Büyükgümüşgün ()

4 bine mi düşecek

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum