Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 05:48:02
EUR 34.9095 05:48:02
USD 32.5271 05:48:02
ALTIN ONS $2328.4550 05:48:02

Grafiği gönderen: Dönence

⭐⭐Dönence ()
Bitcoin

Ben back test yapan biriyim ama bu çalışmaları buraya atmak zaman alıyor ara ara atıyorum burda amacım sadece düşüncelerimi paylaşmak ve herkesi analiz noktasında düşünmeye zorlamak lütden btc ne olur diye yazmayın ben zaten defalarca bunu yazdım kendi sayfamda mesajlar hala duruyor.Burda ayı piyası gelmeden önce aylık mumlarda btc nin hareketini göstermek istedim.Kimsenin analizi beni benim analizim kimseyi bağlamaz.YTD.

Yorumlar (85)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Umarım umarım :))

Hasan_3444 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erzurumlu2555 ()

Yada bekle bekle paran sıfırlanınca aklın başa geldiği piyasa

Dönence için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Bu piyasa sabırlıların sabırsızların parasını yediği piyasa ...

ZeBuN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZeBuN ()

Bekleyelim görelim bakalım zaman neler gösterecek..

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Ben yıl sonuna zirvesini yoklayacağını düşünüyorum fakat bu değerleri daha uzun vade için yazdım umarım dediğiniz gibi olursa güzel süpriz olur... YTD.

0BeğenmedimŞikayet

ZeBuN ()

Ben de yıl sonuna kadar 4-5 olacağını düşünüyorum, teşekkürler..

2BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Sadece manipülasyonla düşen bı bitcoin var, benim dışardan gözlemlediğim içerideki anlaşmazlıktan ötürü bukadar düştü normal şartlarda 42 k altına sarkmamasi lazımdı, panik satışları bukadar geriye attı bizi, hala boğa dönemindeyiz büyük resim bunu gösteriyor tek sıkıntı kurumsal haberlerin azlığı artarsa büyük iğneler göreceğiz, ozaman markete para akışı hızlanacak

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

patmehmet ()

sabrını ve mücadeleni nezaketli uslubunu hayranlıkla izliyorum bravo kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Saygılar hocam...

1BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Kendi sayfamda görüş bölümünde de var hocam...

0BeğenmedimŞikayet

ZeBuN ()

Tamam mesajı bulmaya çalışayım..

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bazen sinirden ve üzüntüden unutuyorum hocam dikkate alacağım saygılar :)

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Ben seni anlıyorum yoksa burda ayının gelmediğini düşünen bir kaç kişiyiz geçen düşüşte hiç btc yok tu ve btc de aldım ben bunu mesajımda da yazdım kara da geçti ama dediğim gibi sonuna ekle yazılarının YTD diye...

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Öyle algılanmasın hocam teşekkürler bu öğüt için, ben düşecek diye algı yaratılmasına karşıyım.. yatırım tavsiyesi değil kendş yaptıklarımı söylüyorum.. 100 liralık altınını kim 50 liraya satar bu devirde altın düştü diye. Koy cebine kalsın kardeşim bugün olmazsa yarın değerlenir öyle değil mi? Bu mantığı savunuyorum hepsi bu

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Sayfamda chz hakkında kendi yorumumu yaptım eski mesajlarımda da var ama bu yatırım tavsiyesi değildir. Ben düşüncelerim doğrultusunda yatırım yapan biriyim...

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam senle btc hakkında aynı paraleldeyiz hatta ben daha da güzel şeyler olacağını düşünüyorum analizlerim onu diyor ama kimseye yatırım tavsiyesi verme bir büyüğün olarak nacizane tavsiyem budur.. Ben burda neler yaşadım neler gördüm... Adam gümüşte millete defalarca analiz yapmış tavsiyede bulunmuş hepsi tutmuş ama biri tutmayınca yerin dibine geçirmişler adamı:)

0BeğenmedimŞikayet

Kskn55 ()

Hay siz ballı kaymak yiyin, üstüne de ben kahve gönderiyorum afiyet şeker olsn

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

O bu gece değil hocam pazar kapanışında olacak ; ) ve 15 haziran fed kararında.. ve ben bu tarihlerin denk geldiğini düşünmüyorum tamamen bir kurgu. Sal korkuyu al bedava malı yükselt, el sallat herkese arkadan :)

goldman123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

goldman123 ()

bu gece dananın kuyruğu kopacak :)
anlaşılan uyku yok :))

0BeğenmedimŞikayet

ZeBuN ()

Chz için yıl sonu beklentiniz nedir?

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Tomdemarkı öve öve bitiremez kendileri.. haftalık grafikte kocaman devasa bir kırmızı 9 saydı bu 3. Haftası ve üçtür doji atıyor… bu kimseye bir anlam ifade etmiyor mu ya? Delireceğim gerçekten kimse mi görmüyor bunu? Açın bakın tarihe ne zaman haftalıkta kırmızı 9 al sinyali üretmiş? Bu en büyük rallinin habercisi değilde ne?

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Kıvanç hoca Türkiye'de bu işin duayeni adam şunu diyor robotlarla işlem yapıyorum (BOT) ve hiç bir ayı zararla kapatmadım diyor adam bunu geliştirdiği indikatörlerle yapıyor...

0BeğenmedimŞikayet

The_AVANOS ()

Beklemekten başka çaresi yok satarsın çıkar bu sefer daha çok üzülürsün zaman sıkıntın yoksa bekle derim benim de çok zarar var bekliyorum genede sizin kararınız önemli

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Kıvanç hoca tekniği sevdiren adam bana.. tom demark ilede onunla tanıştım.. her bir videosunu defalarca kez izledim yüz yüze tanışıp şükranlarımı sunmayı isterdim kendilerine:)

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Bu fişherin Türkiyede mimarı kıvanç hocadır hatta kıvanç hoca fişher indikatörünün yazılımını yapan vatandaşla gitmiş görüşmüş bile...

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Ek olarak bunun tam tersi uyumsuzluklarda vardır. 2018 deki btc fiyatı tepe yapmışken fisherda tepe yapmıştır. Fiyat düşüp tekrar tepki alıp yükseldiğinde bir önceki zirveye göre fiyatın daha aşağısında bir tepe oluşmasına rağmen fisher yine aynı oranda tepe yapmıştır.. uyumsuzluk oluşmuş olup zaten fiyat sonrasında düşmüştür o ayı olayı yaşanmıştır ve aylarca insanları bekletmiştir.. şimdi ise bu tuzağın tam tersi yükseliş yönünde olacağı düşüncesindeyim bunu zamanla göreceğiz

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam ama dediğim gibi benim amacım düşüncelerimi paylaşmak hatta ben kendi sayfamda elimde olan coinleri bile yazdım birinin isteği üzerine ama kimseye yatırım tavsiyesinde bulunmam kesinlikle herkesin kendi kararı...

Büyükgümüşgün için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Kullandığınız fisher indikatörü tepeleri ve dipleri bulmada oldukça başarılı kısa vade olarakta ciddi şekilde kullanıyorum .. geçmişteki para ile şimdiki para arasında çok fazla fark var.. yani indikatörler çok diplere inemez diye düşünüyorum.. her ne kadar total marketten para çıkıyor gibi gözüksede aslında çokta uçurumlar oynamıyor.. para soğuk cüzdanlarda tutulduğu için.. ben bu düşüncedeyim. Grafiğede detaylıca bakacak olursam fisherda 2018 tepesine ve 2021 tepesine bakacak olursak fiyat artmasına rağmen fisherin düştüğünü görürüz.. bu devasa zaman zaralığında bir uyumsuzluktur .. eğer ki fiyatta geçmişteki tepe ile şuanki tepeye bakarsak fisher rsi macd stokastik gibi indikatörlerin alçalan bir tepe yaptığını görürüz.. bu gizli uyumsuzluktur.. ve fiyatın buralarda dip olabileceğini gösterir yani kurulmuş bir tuzaktır..

0BeğenmedimŞikayet

Büyükgümüşgün ()

İnşallah, ağzınızdan bal akıyor. Bundan sonra takşbinizde olacağım

1BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Aynen hocam bravo ben öyle düşünüyorum fakat kimseye yatırım tavsiyesi değil sadece düşüncelerimi paylaşmak istiyorum ve ara ara vakit buldukça back testleri paylaşıyorum ara ara atmaya devam edeceğim... YTD.

matematica için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum