Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0647 09:19:00
EUR 34.6830 09:19:00
USD 32.5533 09:19:00
ALTIN ONS $2305.2650 09:19:00

Konu: Gram Altın - Yıllık Grafik

Merhaba arkadaslar.

Gram TL de 522.90 tl nin Altın a iner isek ve koyu kırmızı renkte mum olusur ise gram tl dusus trendine girebilir. 529 tl üzerine çıkması halinde yonu yukari devam edecek diyebiliriz. Bu geceki ve sonraki geceki kapanislari takip edeceğiz.

Gram tl de doyum seviyesine yaklaştık. Dusus sureci yakin zamanda başlayabilir. Gunluk mumlari takip edeceğiz.

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Yok desteği direnci yok benim grafikte sadece yukselis trendi ve dusus trendine girip girmediğimiz gösterir. Yani dip seviyeden aldırır tepe seviyeden sattirir

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Peki destekleri gösteriyor mu bu grafik?

Ons_Bükücü için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

@Luciferr01 bak bu gram tl için attığım grafik. Bitcoin için de aynisi geçerlidir.

0BeğenmedimŞikayet

Meyz ()

Adam 7 gun once 522 nın altına ınerse düşüş trendine girecek yazmıs ne yapsın daha?

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Tamam abi tamam sen bildiğin yolda devam et bosver beni sen kale alma bosveer siz en iyisini bilirsinix

bilo54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bilo54 ()

Bilmiyorum ben hergün burdayim okuyorum simdi Artist gibi ortaya ciktin. Zazen genelde öyle oluyor...

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

@bilo54 bilmediğin insanlar hakkında böyle konuşma bir daha

0BeğenmedimŞikayet

Sibelgunn ()

Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Ben dip seviye neresi tepe seviye neresi bilmem sadece yon değişikliğini haber edebilirim mum takibi yaparak bakicaz

Sibelgunn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sibelgunn ()

Gram altında dip sevyesi nedir acaba

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Ben gerekli uyarıyı yaptim zamaninda. Kimse bana bu saatte başka bise sormasın.

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Bak su grafige bak Allah askina bi bak

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Sevindim dostum.

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Hallettik o isi

Yeşilllll22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yeşilllll22 ()

Senin yıldızın yok nasıl paylaşabiliyorsun dostum?

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

@___Su___ bu grafige bir göz atmaniz rica olunur.

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Bu grafiği dikkate alıyorsunuz degil mi ? Guzel takip edin gram tl yi. Sadece dikkate alin. Takip edin.

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

529.60 üzerine çıkması lazım:(:( biliyorsun ben rakamlar üzerinden hareket etmiyorum :( insallah 529.60 üzerine cikar yükselişini surdurur

trakyali2259 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

trakyali2259 ()

ne zaman 530 gideriz adaş

1BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

@trakyali2259 529 seviyesibve 522.90 seviyesi önemli. Önemini bu grafikte paylaştım

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

@BlueCyclone93 incele bu grafigi

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Emeğine sağlık kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Arkadaşlar bu grafige dikkat edin.

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

@İbrahim_4546 altin gram tl tepelerde sıkışmış durumda yukselise devam edebilmesi için 529 tl üzerine çıkması lazım eger ki 522 tl nin altinda kapanislar yaparsa dusus trendine girebiliriz. Dolar tarafinda ise su an yon yukari günlük hareketlerde asagi iner muhakkak dolarda yon asagi döndüğünde ayrica grafik atarim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum