Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0756 20:11:44
EUR 34.9702 20:11:44
USD 32.4908 20:11:44
ALTIN ONS $2326.6050 20:11:44

Konu: Gram Altın - Yıllık Grafik

Merhaba arkadaslar.

Gram TL de 522.90 tl nin Altın a iner isek ve koyu kırmızı renkte mum olusur ise gram tl dusus trendine girebilir. 529 tl üzerine çıkması halinde yonu yukari devam edecek diyebiliriz. Bu geceki ve sonraki geceki kapanislari takip edeceğiz.

Gram tl de doyum seviyesine yaklaştık. Dusus sureci yakin zamanda başlayabilir. Gunluk mumlari takip edeceğiz.

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

@Sezerw bak bu da en son uyardigim grafik

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Arkadaslar siz bu grafigi görmediniz mi Allah askina kac defa paylaştım ben bunu burada siz 1 hafta önce neredeydiniz

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Guzel grafik degil mi hoşuna gitti :):)

jahil06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

jahil06 ()

Teşekür ederim açıklamaların için

Ons_Bükücü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Cizgi kesme ancak ayarları var ekrana ilk çıkan grafigi kullanırsan hata edersin bende ayari var onun arastira arastira ayarlamalar yaptim

0BeğenmedimŞikayet

jahil06 ()

Ama geçen attığın bir grafikte çizki kesme diye bir şey yazıyordu... Ve mumlar bende aynı zaman aralığında farklı gibiydi acaba dedim başka grafikmi..

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Zamanla keşfederek eger modifiye edebilirim her şey zamanla oluyor tecrübe edine edine

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Yok kardes ben indikdator kullanmam fazla Grafigim yeterli oluyor ancak fisher ile cok uyumlu olduğu için son zamanlarda fisher ekledim onun haricinde başka bir şeye ihtiyaç duymuyorum

0BeğenmedimŞikayet

jahil06 ()

attığın grafiklerde başka indikatör yokmu ...

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Digeri ana grafik zaten gram tl grafigi esasen fishera da gerek yok ama ikisi bir arada iyi uyum sağlıyor

0BeğenmedimŞikayet

jahil06 ()

Bu indikatörden biri fisher diğeri nedir acaba...

0BeğenmedimŞikayet

Gün_olur__ömre_bedel ()

Gordum gördüm:))

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

@Gün_olur__ömre_bedel sen bu grafigi hiç mi görmedin ve yorumlari

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

@celik2119 bak bu gram tl için 7 gun önce attığım grafik. Bitcoin.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam bir bilinmez içinde gidiyoruz hala. Fakat şunu diyebilirim ki btc yataya bağlamadığı sürece altların çoğu ezilmeye mahkum olacak

heıl_hıtler için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Ellerinize emeğinize sağlık hocam yine bekleriz :)

0BeğenmedimŞikayet

heıl_hıtler ()

Hocam bu doni nerede durur btc çıktı ama altlar çok ezildi sizce domi 50 görürmü

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Ama bak sana ons hakkinda attigim grafigi gram tl hakkinda attığım grafigi gösterdim yani tesadüfen konuşmuyorum ne görüyorsam onu aktarıyorum. Ki hiç bir menfaatim yok bunları paylaşmakta yani bulmuşuz bi yontem bilgisini verelim dedim hepsi bu

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bilgiye saygımız sonsuz hocam her grafiğini hizmet ettiği bir amacı vardır

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Sizde hocam :)

ozgur86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Yok yok ne özrü Allah askina özgürlük bir sey yok kaldi ki hoca da değilim ben zaten benim grafiklerim cok anlamsiz ben bu grafigi ilk incelediğimde paylastigimda git teknik ogren diyenler oldu salla

0BeğenmedimŞikayet

ozgur86 ()

Allah razı olsun bu davranışın için Allah'a emanet olun

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Asla öyle düşüncem yoktu hocam sonuçta bilmediğim bir grafik şekli. Özür dilerim sizden böyle anlaşıldıysam eğer @Ons_Bükücü

0BeğenmedimŞikayet

ozgur86 ()

İşte hani diyorim ya yazım seklinizden olabilir az önceki arkadaşa mesela bak dip gelmiş mi senin grafiğe göre diyorsun hani suçlu gibi gelmedi daha grafin hatalı der givi oluyor diyorum ya ben böyle anlıyorum ki arkadaşta zaten aynı tepkiyi verdi

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Yok hocam neden saldırayım ki fikir alıyoruz sonuçta

0BeğenmedimŞikayet

ozgur86 ()

Başkan senin uslubundan mi yada yazım şeklinden de olabilir Cok saldırı vari konusalarin surda 2 3 güven veren insan senin bilgine güvenmezse kimse like vermezdi sana inanki hele @lord_of_the_attack sevdiğimiz kişi seni destekledi die

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam sorularıma cevap vermediniz ki. Gr tl dolar tl nin geri çekileceği düşüncesi bendede vardı zaten

0BeğenmedimŞikayet

Ons_Bükücü ()

Gram tl dusecek yakin zamanda diye uyardım ben napayim daha bilemedim

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Etheryum btcde dibi vurdu mu sizin grafik ? :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum