Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 07:37:41
EUR 34.7339 07:37:41
USD 32.5072 07:37:41
ALTIN ONS $2392.1450 07:37:41

Konu: tahmını eylul kasım aralıgında gelebılck beklentım

⭐⭐__Deniz__ ()
Platin

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Altın 410 platin 300 Ken biri .. altından çok zararım var satıp platin alacağım demişti bende Altin diplere platin tepelerde sakın yapma demiştim inşallah dinlemişdir ve şuan altın 506- platin 311 .. ama şimdi tekrar sıra platine gelecek :)

Dash için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dash ()

Çok doğru altından platine geçiş öyküm :) Altını satmasaydım iyi bir kârım vardı. Platinde kazanmadan çıkmak istemiyorum. Nasip diyelim.

__Deniz__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Elbetbirgüngelir ()

Bende tersteyim ama dediğim gibi insanların sözüne uyduğum için işte uymamam lazım aslında
Yine bir örnek vereyim bir başkasının sözüyle kazandığı zaman dönüp teşekkür etmezken zarar edince feryat figan bağırıyor insan
Hoş aslında zarar yokda sadece aceleci davranıp kaybeden yada kazanan olduğu aşikar ortada

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Öyle olmuyor işte bir insanın yatırım konusunda bilgisi yoksa söylenenlerden çok çabuk etkileniyor.. düşünce dahada düşecek diyolar .. zararkes yapıp daha alttan alayım diye düşünüyorlar.. yükselince de arkasından bakıyorlar .. sonra dahada yükselecek deniliyor.. yüksekten alıp tekrar terse düşüyolar..

Elbetbirgüngelir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elbetbirgüngelir ()

Aslında insanlar kendi düşüncesini kullanmalı öyle başkalarının sözüyle haraket etmemeli

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Olabilir :) bilgin yoksa yorum yapma dimi .. görende bişey biliyor sanıp sana göre işlem acmasin ..

Elbetbirgüngelir için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Elbetbirgüngelir ()

Nabza göre şerbet veriyor arkadaş belki :)))

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

bı dıyorsun 320 bıraz zor gelır. bi dıyon 325 kısa zamanda gelır.. acaba sen ne ıcıyon

dogrusubende24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

nıyetım bılmışlık taslamak degıl .. anlatıyom hala ısrarla orası gelmez soyle olmaz boyle olmaz.. o zaman bılmedınız konuda benımle laf yarıstırmayın.. ona bakılırsa mıllet 360 beklıyodu ons 1175 assa dusmez denılıyodu.. ben dedım dusus trendıne gırdı dıye 1131 lere gıdecek dıye

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Dolar 8.36 olsa ons 1100 295 bak gördün mü indirdim bile :)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

O zamanda kanal orta bandından yukarı döndü .. dibe gitse 270 ler görülebilirdi o zamanda söyledim hatta.. teknik bilmediniz için ne kadar anlatsam anlamazsiniz..

-1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Görmez çünkü kanal orta bandından ilerliyordu yükseliyordu.. şimdi kanal alt bandına indi görülme imkanı var..

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Gelirde kisa sürede gelirmi bilmiyorum canım.. biraz izlemek lazım o potansiyeli görürsem paylaşırım zaten

Meke07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meke07 ()

Platinde beklemeyi çok isterdim fakat para lazım

Meke07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meke07 ()

Hocam grafiğe göre kısada 332 şer gelir mi öyle anlıyorum. Çünkü aldığım fiyattan satarsan kendimi şu durumda karlı hissedeceğim.

1BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Teşekkürler Deniz hanım

1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Dolar grafimi inceleye bilirsiniz..

feryal82d için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Yükselen kanaldan ayrılmış görünüyor .. en kotu ihtimalde 7.14 bölgesine kadar düşebilir gibi gördüm.. lakin ha deyince gitmez assa yukarı oyalanarak inebilir.. ama gümüşe pek belli olmuyo ani çıkış ve inişleri oldu için insanı cok yanıltiyo.. attım gümüş grafimi inceleye bilirsiniz

finnari için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

feryal82d ()

Dolar için ne düşünüyorsunuz? 8-48-8,52 aralığına gelip tekrar düşme ihtimali var mı? Satsam rik olma ihtimali var mı?

0BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Platin ile birlikte gumuste almıştımaldiktan sonra kar gorsemde ogrenmeden al sat yapmak istemefim satip alamamak var diye fakat onda ayni gun icinde birden fazla alsat yapan arkadaslar oluyor. Pazartesi aldığım rakamları görürse çıkış yapsam tekrar buralara düşme ihtimali varmış tekrar alamasam da sorun degil gram alimi yapacağım alttan gümüş alim vermezse ama 7.20 7.30 vs telaffuzlari var okadar cekilirmi

0BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

Aynen riskli olur.. şuan için çok basit bir sekilde yükselen bir kanal içinde ilerliyo takibi kolay

0BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Peki tesekkur ederim burdan satip alttan almak riskli olur sanirim. Ilk defa aldim ancak platin fazla gizli hareket eden bir emtia degil normalde anladıgim kadariyla. Yoksa yaniliyormuyum

-1BeğenmedimŞikayet

__Deniz__ ()

platin kanal dibi 294 kalıcı kırılırsa bu yükseliş trendi bozulur .. ama şimdilik bozulacağını düşünmüyorum.. bu kanal içinde hareketin devam edeceğini düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

finnari ()

Bu yazdiginizdan ve grafikten daha asagiya dusmeyecegini mi anlamaliyiz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum