Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 12:28:59
EUR 34.7748 12:28:59
USD 32.4684 12:28:59
ALTIN ONS $2337.9850 12:28:59

Grafiği gönderen: ASRN

ASRN ()
Bitcoin

Yorumlar (64)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Bozkuş_34 ()

Hangi parçalar son panik atak geçirmesi mi diyorsun? Ytd

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Savaş006 ()

Kardeşim herkes grafiğini soruyor. yorumlaman çok mu zor?

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Devamı varmi yani asagilar

0BeğenmedimŞikayet

Sportteacher_ ()

Sonrası 32 veya 34 sonrası?

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

yani sirada nevar? tsk.

0BeğenmedimŞikayet

Halımızduman ()

Ondan sonra nolucak çıkacak mı :(

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam Ne diyor puzlenin tamamı öyle de böyle de ayı dibimizde mi

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet571 ()

Burdan 42 ler sonrası yine uçurum mu ustam

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Tüm parçalar tamamlanmak üzere

0BeğenmedimŞikayet

fizyoterapist_35 ()

Zararına asla mal satmam ...

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Aynen ole girdik bir defa cikamiyoz 50 bin gele kurtulurum az zararla hayirlisi abi

fizyoterapist_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Nasıl tersten cikicaz çıkış yolu yok mu bitti mi bu iş burda. Yıl içinde eski seviyelere gelir mi yoksa iflas bayrağını çekelim mi?

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Yok hocam henüz ayı gelmedi

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Ayı mi geliyor bu kadar düşüş ayı degil miydi zaten hocam başka ayılar da mi var nasıl iş bu sürekli ayı geliyor dibe çekiyorlar bizi.

0BeğenmedimŞikayet

fizyoterapist_35 ()

Aman dikkatli ol bu kriptolar ons altın gibi değil haberin olsun ...

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Bende baya tersteyim 4x lazim :))) alttan aliyom nakit bekliyom suan ya herri ya merro

-1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Ben yine ayı demem yine demem hocam 18-20k altı kapatmadıkça

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

29 bin altında günlük kapanışlar sezonu açar hocam

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fizyoterapist_35 ()

Yok hayır ama btc sayesinde hepsi çöktü ... XRP ADA SFP MATIC VET RVN ... En az %40 zararım var

Lonely_Wolf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lonely_Wolf ()

Btc mi almıştınız?

0BeğenmedimŞikayet

fizyoterapist_35 ()

Eyvallah kardeşim teşekkürler :))) BTC'ye takıldık ama tam da tepede almışım yine ... Sağlık olsun bekliyoruz ... Kademeli alıyoruz ... Nasip diyelim

0BeğenmedimŞikayet

fizyoterapist_35 ()

Çok teşekkürler hocam Allah razı olsun iyiyim ... Evet altın kârla kapattım çok şükür ... Az miktar bıraktım ... Evet kademeli alıp kademeli satıyorum ama 57'den bu yana zararım var ... Siz nasılsınız keyfiniz yerinde inşallah ? @ASRN

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Beklentimiz aynı ama ben fincanı kulbu takmam eski boğayı başlatan seviye 18-20k kırılımı sonrasında olmuştu. Sağlam direnç ise şimdi bize sağlam destek olacak. Akümüle yeri orası .. ayı demem için oranın altında gün hafta kapanışları lazım.. bu ayıcık dönemi şimdilik :)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Abi altin mayıs cikar diyoduk bu sefer coinde yakalandik sevindim kurtulduna:))

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Estağfurullah hocam tabiiki uçacak kaçacak bekleyenlere ayı sezonuna bir adım gerideyiz hatırlatayım dedim

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam merhaba nasılsın
Altından karla kurtuldun umarım
Henüz geldi diyemeyiz(29 bin altında bekleriz) sadece bir hatırlatma sayfada uçacak kaçacak yorumları çok fazla

Kademeli alıp satıyoruz degilmi diğer enstrümanlarda ağzınız yandı tekrar yanmasın :(

0BeğenmedimŞikayet

fizyoterapist_35 ()

Buradan da zararım var ... Altını kurtardık sıra geldi buraya ... @ASRN ayı sezonu geldiyse kaça kadar yolu var hocam ?

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam özür dileyerek söylüyorum eğer çanak kulp formasyonu bekliyorum diyorsanız öncelikle fibonacci 0.5 seviyesi yani 47k ya dokunup ordan tekrardan aşağı dönmesi gerek kulp için.. yoksa formasyon oluşmazda çalışmazda

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Fiyat hareketleri çiziyor bende hatırlatıyorum temkinli olunuz

Adaletsiz için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum