Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1170 10:30:45
EUR 38.1785 10:30:45
USD 34.1563 10:30:45
ALTIN ONS $2658.6350 10:30:45

Grafiği gönderen: ASRN

ASRN ()
Bitcoin

Yorumlar (64)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Asibela ()

Hocam daha inermi sizce almak için bekleyelim mi

bulent_esen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Figen48 ()

like hocam :) farklı kişilere : den fazla like hakkımız var sanırım:)

0BeğenmedimŞikayet

Figen48 ()

hocam ilk girdim bu piyasaya hiç bilgim yok 1 günde 2 katı aldım holo ile:) gaza geldim battım:)) her zaman kasa kazanır unutmuşum:))

Figen48 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Figen48 ()

valla hocam ağzınıza acı biber süresim geliyo:)

3BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

ben olumlu sinyal görmüyorum grafikte şimdilik

asyaserra için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

9000 küsür coin var, bence zamanla bunlardan en fazla 40-50 tanesi kalıcı olacak, en iyiler, projesi ve ekibi iyi olanlar, diğerleri coin çöplüğünde yerini alacak, şu ana kadarda yığınla sıfırlananlar çöp olanlar oldu

Gye için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gye ()

Öff inşallah sıfıra düşmeyiz. ; ( Bazı koinler için sıfrlanacak diyorlar ya gerçekten mi bildiğimiz sıfıra düşecek

0BeğenmedimŞikayet

asyaserra ()

Hocam olan oldu önemli olan bu düşüş devam edermi stop yapmak mı mantıklı bu kadar söylediniz lütfen bu seviyededir açık olun zarar git gide artıyor ne yapmak lazim

0BeğenmedimŞikayet

Büyükgümüşgün ()

Ben gireli bu işe daha bir ay olmadı. Sizi ciddi buldum, Allah için sordum. Canın sağ olsun. Zarar 100 bindi 250 bin oldu

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

keşke ben yanılsaydımda kimse zarar etmeseydi, ama gördüğümü söylemek zorundayım, ben uyarımı yapayımda vicdanen rahat edeyim, yine de bazılarına yaranamıyoruz, sanki ben aldırdım, alırken bana sordu:)

Figen48 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Forza33 ()

Boşver dayı herkes gördü ne yazdığını ama bazıları görmek istemedi hem parasını hemde seni kaybetti yazik

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hocam nerden toparlar sizce

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

engelleyecem zaten, son sözü verecek cevabı varsa söylemesini bekliyorum:)

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Dayı sen bari uyma şunlara gözünü seveyim :)

3BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

tamam birader hep benim yüzümden:)1 ay önce nakite geçtim dedim, daha ne yapacaktım senin hesabına girip sat butonuna basmamımı?
arife tarif gerekmez, beni anlayanlar anladı ve nakite geçti, sen kendini sorgula bence

Büyükgümüşgün için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Doğru bildiğimizi söylemek zorundayız arkadaşların hoşuna gitsin gitmesin hayal satıp ah almaktan iyidir ben bu sayfada daha yazmayı düşünmüyorum sağolsun hocam

0BeğenmedimŞikayet

Figen48 ()

hocam 1 kere haklı çıkmasan ne olurdu:((

1BeğenmedimŞikayet

Büyükgümüşgün ()

Şimdi konuşmak boş, sana sormadık mı, vay efendim yasakmış

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam siz obo nedir yükselen kama nedir ters bayrak nedir biliyor musunuz bunları paylaşıp yuvarlak konuşmak ne demek istiyorsunuz ki deve kuşu misali gerçekleri duymayalim görmeyelim istiyorsunuz amacımız kimse zarar etmesin bu yapılar çalışırsa kimse zarar etmesin
Bunu haftalardır hem teknik olarak anlamayanlar için görsel olarak paylaştık özür borçlusunuz

Chzmagduru için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

yok birde fırça atmaya kalkanlar oluyor, milleti boşn yere korkutuyormuşuz, evet korkulacak durum görmesek korkutmayız:)nerdeyse 1 ay oluyor nakite geçeli ve buraya yazalı, uyardık, hayalmi satacağız, gördüğümüzü söylüyoruz.

bu yüzden 3-4 kişiyi engelledim, engelle beni görme yorumumu, zaten sıfırlanır gidersin zaten forumdan bu kafayla

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Buldunuz mu? Kayıt altında herşey cevabınızı bekliyorum sayın @Chzmagduru

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

yani kaca gidiyoruz

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Ters Flama bizi ayının inine götürür.

Recep3472_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Sevgili Recep hocam haftalardır uyardigimizi düşünüyorum lakin sayfa korku pompalıyorsun diyor kimse kaybetmesin goremiyen varsa diye tüm oluşumları defaatle paylaştık değil mi

Recep3472_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Yazdıklarımız kayıt altında ıspata gerek yok ama illlaki dersen mahcup olursun sayfada 1.5 ay öncesinden basla oboyla kamayla düşen bayrakla ne anlatmış

0BeğenmedimŞikayet

Recep3472_ ()

İyi geceler Asrın hocam, siz bunu obo olarak mı degerlendiriyorsunuz yoksa ters fincan kulp olarak mı? Çünkü obo olarak alınırsa 1000 usdt'deye kadar inmesi gerekiyor.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Korku aşılamak mı? En tepeden beri bunu anlattık keşke uyarı olarak anlasaydınız

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum