Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 14:06:47
EUR 34.7339 14:06:47
USD 32.5072 14:06:47
ALTIN ONS $2392.1450 14:06:47

Konu: Rasyo desteğim çalıştı, direnç çizgi kaldırsam mı?

⭐⭐Onursal5377 ()
Gümüş

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kürek ancak sapıyla dövmeye yarıyor:)

Hummad için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Vermeyince Mabud, neylesin Sultan Mahmut?

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

muratım ()

üstad yoruyorsun kendini bu tiplere cevap vererek.. cevap vermedikten sonra hiç bir şey olmaz göreceksin cevap verme. emeğine sağlık bu arada seni gizli takipteyim.

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bir soruya cevap vermek için şu küçücük telefonda 5 tane farklı sayfa açıyorum bakıyorum analiz yapıyorum hesap makinesi açıp kişinin yerine hesap yapıyorum. Ama gelip bir kişi şu yorumu rahatça yazabiliyor bana.

Gümüş için Ak_Sakallı (10 saat önce) Cevap yaz
sürekli bir polemik içerisindesiniz. size sorulan sorulara da bir göz atıp cevaplamak zahmetli oluyorsa belirtin ki insanlar boşa soru sormasınlar.

https://altin.in/onursal5377/2.
Zahmetli oluyor evet, ama günde en az 100 soru cevap yazıyorum

1BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Üstadım konforU ben de bastım. Size moral olsun diye yazdım. Allah emek verenlerden razı olsun. Kendi adıma bu grafik ve yorum yazma işinin ne kadar zaman aldığının yorduğunun farkındayım. Bazen öyle oluyor ki önümüze hazır yemeği getiriyor ye diyorsunuz. Yemeyi bilmek lazım. Ama yemeği beğenmeyenler anlarlarsa eğer Aç kalır, yemeği de kaybederler.

0BeğenmedimŞikayet

Su_0306 ()

Bir şey yazıp yazmamakta çok kararsız kaldım ama ilk kez birine aslında kendi tarzınızda ilk kez cevap verip sonra cinsiyetçilik ayrımı ile üzerinize gelinmesi beni üzdüğü için yazmak istedim. Anlamıyorum burada cinsiyet ayrımı yok neden bunu ben kadınım diye yapmaya çalışıyoruz biz ya cinsiyetten sıyrılıp yapmaya çalıştığımız şeye odaklanmalıyız. Herkesin bir tarzı var bunu analiz edip soracağız alacağımız cevabı kabul edemiyorsak. Bu gibi olaylar sonrası işin bile bayanı erkeği diye ayrılıyor çünkü kendimiz bize karşı tavır farklı olsun istiyoruz. Hayır aslında herkese insan gibi davranılmalı kadın olduğu için değil. Kadının maruz kaldığı güünümüzde ve geçmişte çok acı şeyler var bunu hepimiz kabul ediyor ve kınıyor yapılmasını istemiyoruz. Ama bunu her şartta her yerde ortama atılmamış gerektiğini düşünüyorum bu bizi zayıf gösterir kimseyi zan altında bırakmıyor ya da suçlamıyor sadece fikrimi belirtiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@Onursal5377 bana oldu Hocam mesela. haklısınız

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kurunun yanında yaşlarda yanıyor. Kendini bilmez bir kişinin dün bana yaptığı saldırı yüzünden birçok kişiye mani oldu. Yani yani yükseliş, yazmış olmam bana hakaret etmesine gerekçe oldu. O anne olduğunu yazarak kadın olduğunu yazarak duygu sömürüsü yaptı kazandı güya. Bende 44 yaşında babayım, oğlum hergün ders bitiminde grafik inceliyor, bana yazılan yorumları okuyor, böyle dengesizlerin yapmış olduğu yorumlara karşı söylediği sözleri o kişiler duysa Utançlarından kızarırlar.

1BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Like nim biri benden üstad

1BeğenmedimŞikayet

Hummad ()

Yani hocam gümüş artar mı diyorsunuz? Yani 8 gelir mi? Yani mi Yani:))

4BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Gümüş için Onursal5377 (20 saat önce) Cevap yaz
Bu hafta içi rasyo 67,468 aşağısında bir günlük kapanış yapar ise o zaman haftaya artık 7li de yazmayız, yazarsak bile bu 8 li rakama alışmadığımız için olabilir.

https://altin.in/onursal5377
Şu anda rasyo 67,52 en düşük gün içi rakam, 67,61 rasyo anlık.

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Z kuşağı birbaşka

Kaanat_47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şeker_kız_Candey_ ()

@Onursal5377 Hocam gümüş sizin grafikteki 7.80 ile el sıkışacak gibi.

1BeğenmedimŞikayet

Kaanat_47 ()

Hocam benim gençliğim de bu gümüş gibiydi:)

1BeğenmedimŞikayet

1_can ()

Eskiden büyüklerin sözleri dinlenirdi Üstad :)

7BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Altın , gümüş ons'a seslendi,
- yavaş ol nereye gidiyorsun?
Gümüş ons nezaketen durdu biraz geri geldi ama altın dahalen hızlanmadı. Gümüş ons gençtir, beklemeye gelmez, kıpırkıpırdır, heyecanı sever adrenalin yüklüdür.

Maths_Teacher için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Narkoz1651 ()

Ustam eline sağlık sağolasın paylaşım için bizlere verdiğin bilgiler önümüze ışık tutuyor

1BeğenmedimŞikayet

Maths_Teacher ()

Kaldır üstad altın onsun düşmesi bizi ilgilendirmesin o zaman korkulu rüyalar görmeden uyuruz :)) yada altın dururken biz gidelim artık.

9BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Günaydın. Altta direnç çizgisi yine çalışıyor ama bu sefer gücü azalmış durumda. Ok ile gösterdiğim seviye kırılma noktası olur aşağı yönlü.

0BeğenmedimŞikayet

Erdem_gold ()

Aynen doğru söylüyorsunuz. Emek olmadan yemek olmaz

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yazılı İfade verir gibi, hakimin sorabileceği her soruyu aslında önceden yazmış oluyorum da, biraz zahmet veriyorum arkadaşlara. Arama çalışması yapmak zorunda bırakıyorum. Valla ben para kazanacaksam hiç zahmet falan dinlemem.

Erdem_gold için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erdem_gold ()

Hocam bazan size birşeyler sormak istiyorum sonra sayfanızı açınca gerekeni yazdıgınızı görünce zaten cevabımı almış oluyor sormuyorum teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Altının gümüşe oranı düşerse gümüşe olumlu yansırdı biliyorsunuz. gumus lehine dönünce gümüş ons yukarı daha kolay akıyor.. Satış yapıp da bir daha alana kadar yukarılarda buluruz onsu örnekti bu tabi)

Turgut4407 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

yabangülü_17 ()

Emeğinize sağlık hocam çok önemli bizim için, panik satışlar pismanlik getirir..

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Grafikte kocaman yazan kısmı okur iseniz anlayabiliriz

Turgut4407 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ChevronOmaha ()

Sizinki el aliskanligi o zaman hocam hadi rast gele diyelim :)

0BeğenmedimŞikayet

Turgut4407 ()

Nasil yani hcm anlayamidim

0BeğenmedimŞikayet

Lalem ()

O zaman indir abi tersli söyledim pardon

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

dursun dursun, biraz daha dursun :))

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Cetvel ile işim olmaz:) paramparça oldu cetvelll

ChevronOmaha için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum