Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0702 00:02:53
EUR 34.8523 00:02:53
USD 32.5488 00:02:53
ALTIN ONS $2316.2000 00:02:53

Konu: BTC Grafik 20.05.2021

Merhaba değerli dostlar, uzun bir zaman diliminden sonra yeniden aranızda olmaktan mutluluk duyar ve beni soranlara şimdiden çok tşklerimi iletiyorum.. Geçirmiş olduğum kötü bir trafik kazası var ki ve uzun bir süre maalesef ki en son yorumumdan sonra ve yaklaşık 3 ayi aşkın bir süredir de hastanede yatmış olduğumu ve bu süreçte ister istemez beni de olumsuz bir şekilde etkiledi ve bundan sonra fırsat bulduğum sürece beni tanıyan ve bilenler bilir diyerekten ve elimden geldiğince siz değerli dostlara yeniden yardımı ve öngörülerimi sunmaya karşılıklı fikir alışverişi sevgi, saygı çerçevesinde siz değerli dostlara bir nebze olsun elimden geldigi sürece ve bu zamanda kaybettiğim zaman diliminde de daha güzel şeylerin başlangıcı olması ümidiyle diyelim inşAllah..

Gelelim btc 'ye..
Dün Çin'in yasak kararlarinin ardından 1 trilyon $'a yakın bir kayıp yaşanmış gibi görünüyor.. Dün Çin'de ve finans kurumlarının ve ödeme sistemlerinin kripto birimleri üzerinden hizmet vermesini yasakladığını duyurmuş ve düşüş olarak pek çok kimsede likit olmuş görünüyor..

BTC, BiTSTAMP grafiğine göre dünün en düşük seviyesi ve iğnesi de olan 30.066$'dan şimdilik toparlanmış ve bugün 42.000$'ın üzerine çıkarak bir yükseliş kaydetmiş görünüyor.. BTC maalesef ki haftalık kapanış olarak (MA20 49.000$)'a yakın Altın da kapanişlar yaparak düşüşün sinyalini de bir nebze göstermiş olduğudur.. BTC şimdilik saatlik görünümde 42.000$ ve özellikle turuncu çizgi de olan 42.200$ civarinda ve 100 SMA'nın altında seyrine devam ediyor.. BTC'nin şuan saatlik grafiğinde 39.800$ civarında bir dirençle oluşan önemli bir düşüş eğilimi çizgisinin üstünde kirilim gerçekleştirmiş görünüyor.. 50 SMA mavi çizgi 39.800$'ın üstünde kalması durumunda ise BTC 100 SMA'yi kırması anlamı taşıyacaktır burada tutunması da üst bölgelere doğru gitmesi de
adım adım önemm arzediyor olduğudur..

Ayrıca görünen o ki BTC grafiginde 30.066$'dan 40.000$'in üstüne atarak bir günde 10.000$ gibi 1 günlük yüksek bir seviyeye inip çıkması göze çarpması ve BTC uzun bir süredir de 30.066$ civarında şimdilik en düşük bir seviye oluşturduğu ve fiyat şimdilik yükseliyor gibi görünse de haftalık kapanişlara odaklanmakta şart.. Aşağı, yukarı yönlü son hareketlerin % 0.382 FiB geri çekilme seviyesi olarak son seanslarda 45872.95$'lik yüksek seviyesinden 30.066$'lık en düşük seviyeye bir kirilim gerçekleştirmiş olduğu ve bu seviyede 36103.91$'dir.. Bununla birlikte, 42.000$-42.200$'ın üstünde kalıcılık ve kısacası saatlik 100 SMA'nın üstünde kapanişlara kısa vade de ihtiyacı vardır.. Trend çizgisi olarak 45872.85$'lık yüksek seviyesinden 30.066$'a aşağı yukarı yönlü hareketlerin % 0.61.8 FiB geri çekilme seviyesi ise 39834.14$ kısacası 50 SMA çizgisine de yakın olmasıdır..

Trend çizgisinin üzerinde kırılma ve tutunmalar 100 SMA sarı çizgi ardından üstbollinger bandının test edilmesi ve adım adım kırmızı çizgi 200 SMA'yi test edilmesi olacak ve bu direnç ise 46.120$'a yakındır.. BTC'de kısa vade de kısacası saatlik görünümde 39.800$ 50 SMA mavi çizgi önemli ve üstünde tutunamasi durumunda aşağı yönde ilk büyük destek bugün de test edilen, 34148.29$ seviyesidir.. 34148.29$'lık desteğin altındaki aşağı yönlü kirilimlarda ise, yeniden ve kisa vadede 30.066$'lık ana destek bölgesini test etmesi olabilir.. Saatlik MACD şimdilik yükseliş bölgesinde tutunmaya çalışıyor olduğu ve saatlik RSI ise 50 seviyesinin şimdilik üstünde ve pozitif durumda görünüyor olduğudur..

Şimdilik bol kazançlar, fırsat bulduğum sürece siz değerli dostlara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım..
Cümleten hayırlı akşamlar..

Yorumlar (101)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

armageddon1 ()

hamd olsun sevindim gecmis olsun
cok kiymetli hocam

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Çok sağolasın değerli kardeşim, şimdilik iyiyim Allah'a şükürler olsun bayağı toparladım eksik olmayasın, sende iyisindir umarım? ..

armageddon1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

armageddon1 ()

kral gecmis olsun yeni baberim oldu iyisinizdir ins.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşk ederim Servet Allah razı olsun kardeşim, İnşaAllah yavaş yavaş toparlamaya çalışıyorum eksik olmayasin, sende iyisindir umarım? ..

Küçük_dinoo için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Küçük_dinoo ()

Slmlar arkadaşlar kazancınız bol ve daim olsun.

Çok geçmiş olsun @CoDeX© bey çok üzüldüm umarım eski sağlığınıza kavuşmuşsunuzdur. Emeğiniz çok bizde ve bu forumda. Bol kazançlar..

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

öyle duydum

Alperen_yanha için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dök ()

Teşekkürler üstad. Geçmiş olsun. Iyi ki geldiniz siteye.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BTC grafiği paylaştım değerli kardeşim, BTC şuan saatlik görünümde hala pozitif görünüyor şayet 4 saatlik grafikte MA20 38.750$ ve MA50 38.130$'in altında kapanışlar yapmadığı sürece şimdilik sıkıntı yok..

Dök için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşk ederim Allah Şafii isminin tecellisiyle tüm hasta kullarına şifalar vermesi temennisiyle diyelim..

Ar_er için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşk ederim Fırat bildirimlerde sanırım sorun var, çok tşk ederim Allah razı olsun değerli kardeşim..

fırat33 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Çok tşk ederim Oğuzhan, hoşbulduk değerli @Mavi_Gezegen FB'li güzel insan.. Seni de görmek çok güzel..

Oğuzhan_07©20 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ar_er ()

Çok büyük geçmiş olsun Allah acil şifalar versin

1BeğenmedimŞikayet

fırat33 ()

kardeşim hg büyük geçmiş olsun, daha öncede yazdım görmedin herhalade kardeşim tekrar geçmiş olsun

2BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Codex hocam çok çok geçmiş olsun sizi görmek ne güzel , hoşgeldiniz:)

0BeğenmedimŞikayet

Dök ()

@CoDeX© hocam hoşgeldiniz. Btcde obo çalışıyor mu şuan? Bakabilirmisşniz eğer müsaitseniz?

0BeğenmedimŞikayet

Alperen_yanha ()

Fed açıklaması bu akşam dimi usta

bulent_esen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BTC tam Aralik'ta 20K'i kırmıştı ve ben 24K'in üstündeyken yazamamisim herşeyde vardır bir hayır portföyumde sadece WAVES vardı hala duruyor X4.. Bereketli olsun dayi..

1BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

takihsizliğe bak,3 sene bboğa bekle tam boğanın başlangıcında kaza geçir, umarım fırsatları değerlendirme imkanın olmuştur, ben 5-6x yaptım totalde,2-3 sene terste bekledik ama acısını çıkardık

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetbjk ()

Gecmiş olsun hoşgeldin tekrar senin yazdığını görmek güzel

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Hoşbulduk değerli kardeşim çok tşk ederim, fırsat bulamıyorum fırsat bulduğumda daha çok görüşeceğiz İnşAllah..

hakanım44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakanım44 ()

Hoş geldiniz kıymetli @CoDeX© hocam cok geçmiş olsun

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler değerli kardeşim, Allah razı olsun Rabbim bir daha yaşatmasın ümidiyle diyelim inşAllah..

Nightmare116 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nightmare116 ()

Rabbim kimseyi Sağlıktan ayırmasın. Şifalar diliyorum

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler dayı, en son buraya yazdığım gün müdürle birlikte müşteri ziyaretine gitmiştim çok kötü kaza geçirdim sağ kurtuldum ama kısacası buna mucize denilebilir ve bedenimde ağır hasar bıraktı.. Rabbim sevdiklerime bağışladı ne kadar sükretsem azdır..

1BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

geçmiş olsun dostum, ben yeni gördüm sayfaya geri döndüğünü, bizde bayağı merak etmiştik

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler kardeşim Allah razı olsun iyi dileklerin için..

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

geçmiş olsun Allah beterinden korusun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

offlee ()

ustad hoşgeldin, çok geçmiş olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Diyergani__21 ()

çok geçmiş olsun hocam allah şifa versin. allah beterinden korusun.

0BeğenmedimŞikayet

Trydfl ()

Hocam, çok teşekkür ederim.
Uzun uzun açiklamişsiniz.
Elinize, emeginize sağlık.
Verdiğiniz rakamlari takip edeceğim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum