Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0768 17:04:46
EUR 34.8562 17:04:46
USD 32.3444 17:04:46
ALTIN ONS $2293.0700 17:04:46

Konu: altın- gümüş ons

şuan alım yapmadım izlemedeyim bu hafta aşağı kırılım olmazsa mayıs sonu için alım yapabilirim. kanal aşağısına gelmeden alım yapmayı şimdilik düşünmüyorum.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yorumlar (127)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Aynı dertten muzdarip bende düştükçe toplamaya çalışıyorum şansımız bol olsun inşallah

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben genelde sattiktan sonra almadigimda basima cok geliyor :) grafiklerde biraz dusus egilimi fazla olunca riske atmak istemeyip almiyorum. Sonra bir tepe daha yapiyor. Bakalim kismet

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bende ayni durumdayim ama son satistan sonra firsat verdi ama degerlendirmedik bakalim yeni firsatlar verecek mi

tuyan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tuyan ()

Beklemedeyim parite ile oyalaniyorum

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Banada böyle oluyordu o nedenle bekledim doğru zamanda doğru yerde olamya niyet ediyorum derim hep

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Olabilir aslinda tl cok mantikli degil gibi ytd

0BeğenmedimŞikayet

tuyan ()

Tamam o zaman TL var sterlinde var elimde TL boşta kalmasın maksat

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim ben sattiktan sonra dusuyor ama geri almadigim icin ucuyor alsaydim ucmazdi :)

Denizz_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben de tl yok ki :) full dolardayim.

Onslarda gevseme olacak mi bakiyorum :) eger olursa o zaman gumuse parite yapabilirim. O zmaan yazarim

0BeğenmedimŞikayet

Denizz_07 ()

@LosAnarquista60 siz niye sattınız ki zaten? Siz sattığınız için bu kadar yükseldi bence bu:) Bir an önce alım yapın da düşsün, sonra düşünce biz de alırız :)

0BeğenmedimŞikayet

tuyan ()

Tamam takviye ederim o zaman bekliyorum ama alırsan dan bana bir el salla olurmu

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben sanlttiktan sonra duzeltme yapti 27.87 dan 26.72 e ama ben us10y ile dxy den korkup alim yapamadim. Suan icin yukselis devam ediyor ama 1864 altina inerse o zaman nereye kadar dustugu onemli dusus sert olmazsa erken sattik diyebiliriz. Ytd

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

8.22 dip olmasi gerekiyor 8.2x bence alim yeri gibi duruyor. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

tuyan ()

Tamamdır gardasim bekliom da az daha takviye mi yapsam ne etsem

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yok satis yapmam sanirim endeks ile us10y asagi kirilmazsa. Dolarda hedef 8.7 ytd

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Erken mı sattık hocam, hiç düzeltme yapmaz mı

0BeğenmedimŞikayet

tuyan ()

Dolarlar duruyor demi satmadin

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim kanal dibi kirilmazsa 2000 ustune gideri var. Altin grafigine gore. Gumuste de 35-39 dolar beklentim vardi ama,

Asagi kirilim olursa diye tereddutteyim. Suan icin hersey olumlu ama birsey diyemedim. Suan dolardayim alim yapmadim. Ytd

musicianman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

28.08 ustu 4 saatlik ve 1864 ustu 4 saatlik kapanislar yapiyir altina inmiyor asagi inmedigi surece olumlu duruyor. Ytd

çılgın_gmş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

musicianman ()

1 yada 2 ay beklemek için burdan girilirmi

0BeğenmedimŞikayet

çılgın_gmş ()

@LosAnarquista60 4 saatlık 28.3 kapanışını yaptı dıyebılırmıyızz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

eyvallah kardeşim Allah senden de razı olsun.

altın ons da şuan kanal dibi 1800-1810 gibi bir yere geliyor. aşağı kırılmazsa yükseliş için olumlu ytd

perşembe den sonra duruma göre alım yapabilirim. haberdar ederim kardeşim.

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Eline emeğine sağlık kardeşim
Allah razı olsun
Ne güzel anlatmışsın
Kanal dibi alım yaparken bize de hatırlat olur mu:)
İyi ki varsın

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

kanal bozulmadan güzel çıkış yapıyor. kanal dibine yapılan ilk düzeltmede kanal aşağı kırılmazsa alım yapılıp kanal bozulana kadar izlenilebilir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

bazen izlemek güzeldir kardeşim. belki düşüşü izleriz belki yükselişi ama yükselişi izlersek bir yerden alır kar yazar. eldeyken düşerse sürekli zarar yazar. geri çekilmelere dikkatli bakmak lazım. ytd

Geographer06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Izliyorum cok güzel izliyorum şuan. alirken beraber alalim bir islem acamadim kac gundur

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

kardeşim korkma dolar aldın ons düşerse parite yaparsın. dolarda çok düşüş beklemiyorum. ytd

Bandura için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bandura ()

Bugün 8.33 ten biraz dolar aldım şimdide onun batışını izliyorum :((

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

daha bir yere kaçmıyor ki :) geçen hafta 27.9 du bugün 28.28 tepe yaptı. :) uçan kaçan birşey yok bende izlemedeyim. ytd

Bandura için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

grafik mayıs sonuna kadar yükselişi onaylıyor fakat ben korkuyorum o yüzden işlem açmıyorum. yükseliş kanalına girerse işlem açmayı düşünüyorum. ytd

Ravza_ için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum