Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 05:47:43
EUR 34.7339 05:47:43
USD 32.5072 05:47:43
ALTIN ONS $2392.1450 05:47:43

Konu: altın- gümüş ons

şuan alım yapmadım izlemedeyim bu hafta aşağı kırılım olmazsa mayıs sonu için alım yapabilirim. kanal aşağısına gelmeden alım yapmayı şimdilik düşünmüyorum.

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Yorumlar (127)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

5BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

@By_tarafsız_adam bak son analiz bu bundan sonra çıktıysa yanılmışımdır. yanılan ben değilim.

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@Gulsoy kardesim yaniltmak istemem ama ay sonu buraya gelmeliydi ama rasyo suan yukari kirildi asagi kirarsa bu hedef gelebilir. Altin ons hedefi gelip gumus ons kisa gelebilir. Siz yinede 28.33 gelirse dikkat edin diyebilirim.

Gordugum 28.33 gecemeyebilir. Gecebilmesi icin altin ons un 1860 a kadar dusus yada 1832 ye kadar dusus gosterip oradan yukariya hareketlenmesi olabilir gibi duruyor. Bunlari yazarken cok ayrintili bakamadigimi ve ayrintili bakinca tekrar yazacagimi soyleyim. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dikkat edilmesinde fayda olabilir. Kanal tepesine yaklasmis bulunmaktayiz. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Iyiyim tesekurler sen nasilsin.

Bende dxy de yukselis olur diye dolar aldiydim ama benim yuz ayni :)

Gumusu ne yaptin var mi elde

tuyan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tuyan ()

Selam nasılsın sterlinde yuzlerim gülüyor

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Rica ederim kardesim

Hamett_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hamett_ ()

Çok teşekkür ederim hocam. Çok sağolun.

0BeğenmedimŞikayet

Bandura ()

Bana mı söyledin dostum

alp78 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

alp78 ()

Abi sen asıl kriptodan iyi kazanıyorsun.

Bandura için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bandura ()

Eyvallah hocam

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tmm kardesim. Biraz izleyebilirim ben. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

8.36 ustu kaldigi surece 8.42 atmaya caliscak. 8.42 uzeri kaldigi surece 8.58 e cikmaya caliscak. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bandura ()

Hayırlısı Başkan haber et girersen

0BeğenmedimŞikayet

Hamett_ ()

Peki hocam şimdi ki durum ne acaba? 8.35 üzeri olumlu diye duydum sanki.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim simdi soyle resmi tatillerde bankalar kapali ama endeks yukari cikmazsa dolarda yukari hareket olmayabilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hamett_ ()

Hocam hayırlı akşamlar. Resmî tatil günlerinde dolar yukarı yönlü hareket eder gibi bir şeyler duymuştum. Doğru mu bu acaba? Eğer doğruysa yarında öyle bir ihtimal olur mu? Çünkü elimdeki gümüşleri de dolara parite yaptım sabah erkenden ve tekrar gümüşe parite yapmayı düşünüyorum bir yerden. Ytd teşekkürler şimdiden

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yukselis kanalini kirdi gibi ama hiz kesildi gibi ama bakalim geri cekilmeler nereye kadar olacak cok olmazsa gireriz bizde bir yerden. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Hayırlısı inşALLAH hocam

0BeğenmedimŞikayet

Bandura ()

Hiç sarkacak gibi durmuyor kale gibi kaldı hocam

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Parca belki ama suan icin saatlik rsi yada 4 saatlik rsi dip olmadan almayi dusunmuyorum ytd

Çalıkuşu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İBRAMÇAVUŞ ()

Kral mesajlarım geliyor mu

2BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Altin ons buralarda cok oyalanirsa dip yaparsa yukselis devam edebilir ama asagiya sarkma yaparsa gumusde biraz daha sarkma olabilir ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bandura ()

Dolar salmazdı önceden şimdide altın müsade etmiyor :)sağ olasın hocam

0BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Sattıkda alamadım hocam burdan aldım alacam nerdeyse

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

28.1 altinda 4 saatlik numlar yaparsa devam edebilir gibi duruyor. 27.6 dikkatle takip edilmeli.

Altin ons saglam durdugu surece dususler sinirli kalabilir. Altin ons da gevseme olursa asagilari konusabilirz. Fakat suan cok asagi gitmez gibi ytd

0BeğenmedimŞikayet

Bandura ()

Hocam düşüş devam eder mi ne dersin

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Inşallah en bereketli şekilde alim ve satimlariniz olur

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Platin ons düşükken alıp ons yükseldiğinde dolara geçiş yaparım diyorum. Ful dolara geçmiş olurum.

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Kactan alacaksınız ki oda yüksek deniliyor şimdilik. bende tl değil de ful dolar kar yok zarar az bisey var

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Bir hafta TL de beklemek yerine platin alsam daha iyi olacak sanırım:) platin gümüşe göre ucuz kaldı

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum