Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 19:02:30
EUR 34.8238 19:02:30
USD 32.3379 19:02:30
ALTIN ONS $2301.8900 19:02:30

Konu: Rahmetlide öyle zannederdi petcim

Yorumlar (198)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Normaldir olur öyle şeyler. Geçen seneden beri de 13 bekleyenler var bakıyım kaç sene daha bekliycek :) belki eta 13 bekleyenlerden önce hedefine ulaşacak :)

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Mesele eta değil ki :) mesele etaya laf yapanların 7.7 de ki gümüşe hala cıkacak demesinde, sabah akşam uçuyorlardı gümüşü onların ne farkı var diyorum :) Hala yazıyorlar birde uyarmadık mı yazıyorlar. Eta onlardan daha hoca :)

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Tamam işte ben düşüş bitti diyorsam siz tersini yapın demek istemiş. Siz anlıyamamışsınız. Haksızlık etmeyin :)

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

28.7 iken 26 gelmez diyenler hoca oluyor. Orası geldiğinde 25.5 kırılmaz flama var 30 üstüne gidiyoruz diyenler hoca. 25.5 kırılınca 24.5 dip 22 bekleyenler çok bekler 8 olunca alırsınız diyenler hoca. Daha sonra 22 gelince manipülasyonla düşüyor diyenler hoca. Eta mı hoca değil. Eğer ki 15.4 veya 16.5 veya 17.17 gibi gibi sayılar gelirse. Benim tanıdığım en büyük hoca eta olur :)

Kimsin_sen_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Eta hocam da geldi yazdı. Ekran görüntüsü aldı ve dedi ki 2 3 ay sonra bu resmi buraya atarım bakarsınız mutlu olursunuz. Herkes benim eta hocama güldü sonuç ne peki hocam da şimdi kendisine gülenlere gülüyor.

0BeğenmedimŞikayet

efemes ()

tam 1 tl aşağıda

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Cuma ne verisi var ki :) Veri iyi gelse ne olur kötü gelse ne olur. İyi gelirse 24.5 yerine 26 olur kötü gelirse 24.5 olur öyle düşer. Yani düşmesi için veriye gerek yok ki :)

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Nasıl yani şaka yapıyorsunuz. Adam uyardım diyor dolar endeksi 92.8 civari dolar endeksinde 88 bekliyorum dedi. 25.5 civarı iken gümüş ons da yukarı yön verdi. Sen şimdi bu adama bizi uyarmadı diyebilir misin ? Ben şahsen diyemem. Çünkü 7.9 1 2 aya bedava dedikten sonra düşmeye başladı yani dediğimin tersini yapın diye uyardı.

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Önce düşsün ama nereye kadar düşsün önemli olan kısım bu. Bugün altıncıdayı 22.1 dip yazdı gerçi 3 ay öncede 7.5 üstü bedava yazmıştı. Neyse geçen gün ustalardan biri 6.27 son yazdı. 6.8 den gümüş almış bunu da paylaşmış. Artık buradan yükselişe geçecekmiş. Yani siz düşüş bekliyorsunuz diye bu gümüş düşecek mi sanıyorsunuz. Öyle sanıyorsanız doğru sanıyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Size birşey söylemedim ki :) Ben zaten kendilerinin birşey bildiğini zannedip her gün yükseliş yorumu yapıp. Oranın altı yok buranın altı yok diyip, dedikleri rakamında altina indiğinde biz aşağıda iner demedik mi, sizleri buralar için uyarmadık mı diyenlere demiştim. Siz üzerinize bunu almayın. Size sorsam şimdi dip neresi siz 15.4 bile dersiniz. Oraya gelse tepe neresi diye sorsam siz 46 tepe olur bile dersiniz. Yani uzun lafın kısası sizde yükseliş de var düşüşte var :)

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Mesele benim eta hocamın yanılması değil herkes yanılır. Sizde yanılırsınız. Hatta yanılmışsınızdır. Sorun şu her gün yükseliş yorumu yapanlar usta hoca üstat oluyor. Neden çünkü 50 dolardan 11 dolara düşmüş çıkması kadar normal birşey yok. Sonra 30 olmuş zirve yapmış. O günde yükselecek yazanlar. Sonrasında 21.8 olmuş. Yine aynı türküyü söylemeye başlamışlar yükselecek. Her gün yükselecek yazıp 30 olduğunda bilmiş oluyorlar. Birde böyle ben söyledim falan diyorlar. Gülüyorum. Onlar da kendilerine inananlara eminim ki gülüyorlardır. Sonra da benim eta hocama celik hocama laf söylüyorlar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum