Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 22:59:32
EUR 34.8238 22:59:32
USD 32.3379 22:59:32
ALTIN ONS $2301.8900 22:59:32

Konu: Rahmetlide öyle zannederdi petcim

Yorumlar (198)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Size rasyoda yükseliş bekliyorum yazanlara siz 71 üstüne çıkamaz dediniz mi dediniz. 71 olduğunda obo mobo falan birşey dediniz sonra tak 71 kırıldı mı kırıldı.

Selcukcelik
Celik
Murat

Gibi analizciler 25.5 aşağısına iner dedi mi dedi. Siz niye diyemediniz ? Siz de aşağısı yok dediniz indimi indi kim rezil oldu kim vezir oldu?

Onursal5701 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Siz eta hocanizla hep asagida bekleyin biz ara sira yukari cikar meyvalari toplar asagida bulusuruz.

Yatırımcı92 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

karizma011 ()

7.45 te terste bekleyenler bu hafta çıkış yeri neresi olmalı sizce üstad

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Bu cuma verilerden beklentin ne dostum veriler oynayip cakmazlar demi yine

ALTINCIDAYI_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Boşver dost parayı çöp etti ne diyelim ben sanal sayfama kaçar biraz daha al sat yapıp parayı katlamaya dewamke vakit nakittir zarara bak Şubat geçeli yarım yıl olmuş parayı 5x yapardı millet rastgele

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşsever10 ()

Birak onu ya milleti terste bıraktı herkes zararda hatta zararkes yapanlar bile yine külli zararda ..

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

-2BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Biliriz hocam biz burdaki herkesi biliriz.

-1BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Şimdi siz 28.75 den 25.4 aşağısı yok dediniz mi dediniz. Aşağısına indi mi indi. Siz 7.1 altı yok dediniz mi dediniz ekranda 6.2 yandı mı yandı. Siz şimdi neyi bilmiş oluyorsunuz :)

Şubat ayında yine 30 üstü bekliyor muydunuz bekliyordunuz. Yine 26.15 aşağısı yok dediniz mi dediniz burada her düşüş bekleyene laf attınız mı attınız o zaman da ne oldu 23.78 oldu.

Siz rezil olmaktan bıkmadınız eta hocama mı laf diyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Zaten 21 temmuz 2021 de üye olmuşsun yakında yeni nick alır gene gelirsin rastgele

Nehit için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Relaks dost 1125 takipçi hatrina yazıyorum konforlarim hemen no panik

Nehit için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

İyi yapmışsın 9. Nicki ni aldı 10. Cuya Allah kerim mahvetti milleti takipçilerine burda nasıl hakaret ettiğini biliyorum Allah ıslah etsin

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Çok şükür 2.1x den gümüşü 159x den platini toplamistik eta o zamanda vardı merak etmeyin :)

Ecem58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Hocam yazdım dediklerinizi.

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Evet eta hocamı överim sorun değil. Sizi de 7.1 aşagısı yok demenize rağmen ve 7.5 üzeri hep yukarı analiz yaptıklarınız övsün. Benim hocam belli.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

O sıralar bu fotoyu atıp aç gözlü olmamak gerek ben sanala gidiyorum demiştim hamdolsun nasip ytd

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Dost onursal 7.15x son diyordu 7.61x leri begenmemisti slm söyle basarilarinin devamını diler gözlerinden öperim en ytd sinden

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Eta hocam her zaman yazıyor zaten. 5.5 da 4.5 bekliyordu ben beklemiyordu öyle bir yazısı yok diye bir cümle kullandım mı?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum