Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 04:28:44
EUR 34.9058 04:28:44
USD 32.5398 04:28:44
ALTIN ONS $2329.8400 04:28:44

Konu: Rahmetlide öyle zannederdi petcim

Yorumlar (198)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Tarih belli dostlar rastgele

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Çok uyardık zamanında

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Hani Altn 393 lere düşerken gümüş düşümüyordu ya anormallik var diyorduk teknikte işte o anormallik yavaş yavaş dengelenecek ytd.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Biz buna rasyo dönüşü diyoruz en tehlikeli yükselen rasyodur

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Anlatılmaz tarih tarih alt yorumlar resim v.s

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Alt yorum önemli en ytd. sinden

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Nasipmis dost Hawking bekliyorum kış performansi iyi oluyor genelde nasip

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

Sanalda bukadar yükseliş beklemiyordum.
Bin dolar beş bin dolar olduğunu hatırlıyorum. Baya kazandırdı. Ama ben korkarım sanaldan.

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Estafurullah pet de sevdiğim bı arkadaş sadece o dönem uyardım ben sanala gidiyorum dedim nasipmis diyelim dost

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Teşekkür ederim yakın da bana 5 yıldız verecek admin. İnanıyorum bir gün bu gümüş 100 tl olacak bu 1. Hedefim gelene kadar ölmediysem 2. Hedefimi de o zaman yazacağım :)

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Akın3535 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vatansever1 ()

@ÇANCILAR_PET_SHOP dostum sen petci olarak baya meşhur olmuşsun buralarda. Sana helal olsun dostum.

1BeğenmedimŞikayet

Akın3535 ()

Bendensana layk

Yatırımcı92 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Işte bunlarda hoca oluyor ve arkasından gidiyorlar.

1BeğenmedimŞikayet

Akın3535 ()

Upuzun vadede ne yazarsa gelir gelsin layklar

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Hocam ustalar yazın düşmez dediler düştü şimdi umutlar son bahara kaldı o da olmazsa kışa kalır o da olmazsa ilk bahar o da mı olmadı yaz :) çıkacağı güne kadar yazarlar çıktığı zamanda bilmiş olurlar :)

1BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Bizim ustaları müridleri uçuruyor. Ustalar daha gözünün onünü görmüyor düşüşü nasıl görsünler. Tek bildikleri ve tek dedikleri 9 olacak 10 olacak. Ölmezseniz yazın bir kenara bu gümüş 1000 tl olacak. Yatırım tavsiyesidir. Hedefim 100 asır içinde kesinlikle ve kesinlikle gelecek. Gelmeme ihtimali bile yok.

1BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Sessizce söyleyin benjonun 7x testi var bilgin olsun ytd.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Hmmm kışın metalleri ucuracaklar sukretsinler benjo daha salmadi hayırlısı ben acemiyim dost kışın metal uçacak vay canına kesinlikle ytd

-1BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Hocam onlar geçen sene ağustosta seneye martta 14 liraya satıyordu. Baktılar olmuyor ağustosa ertelediler. Ağustos da yalan olunca şimdi eylül ekime kaldı. Bunun sonu yok yani. Allah `ın ayları yılları bitmedi ya illaki bir ara dolar desteklide olsa yükselir işte bunlar da onlardan :)

0BeğenmedimŞikayet

Akın3535 ()

Yani ama biraz yukselsin tekrar ustalara mehtiler siralarlar cıkarken her keskazanir önemli olan düşüşü bilmek

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

O zaman ben yazayım sana 8 9 bekleyen ustalarımızı altıncıdayı, vatansever, onursall, atlanti stedeki, erdo, çancılar, bytarafsız, abbasus ta, slave ismini unuttuğun ustalarım lütfen kusuruma bakmasın :)

Hedef_12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

7.61x i begenmedi düzeltim :)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Heleki onursals vardı 6.61x o beğenmedi 7.15 son dedi sonra neden böyle yaptın diyince "m... l lar mı beni dinlesinler" dedi takipçileri için
Başkada sözüm yok 3 günlük dünyada R yapmanın anlamı yok

0BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Kimse hiç bir şey bilmez. Sadece grafikleri analiz eder. Grafikler de kesin olacak değeri vermez. Yeri gelir çalışır yeri gelir çalışmaz. Önemli olan grafikleri ne kadar doğru analiz ettiğidir.

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Dost biz düşer derken bı geup ağustosta 8.5x 9x 10x hatta 12x den satcaz diyordu ne diyelim nasip değilmiş belki bizim tahmin gelir ytd.

-1BeğenmedimŞikayet

Yatırımcı92 ()

Adam her seviyede al diyince birşey aldırmış yada bilmiş olmuyor. Şubat ayında senin onursall hocan 27 üstünde alın dedi. Burada almayın diyenler oldu. Ne oldu sonra peki dolar gap yaptı. Ons ne oldu 23.78 e indi şimdi onursall bilmiş mi oldu. O gün dolar alan mı kar yaptı gümüş alan mı ? Bende her gün yükselecek yazarım illaki bir ara yükseliş trendine girecek o zaman ben en iyi hoca mı olacağım

Maths_Teacher için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum