Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 16:04:54
EUR 34.8238 16:04:54
USD 32.3379 16:04:54
ALTIN ONS $2301.8900 16:04:54

Konu: GÜMÜŞ OBO oluşacak mı ?

9 şubatta formasyondan bahsettim kademe kademe düşeceği çıkacağı yerleri söyledik. şimdi sadece oluşursa diye temkinli bekliyoruz. incelemek isteyen arkadaşlar bakabilirler. ytd

Yorumlar (213)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ustamla bi sorunum yok dost sadece biraz fazla fisekledi millet 7x lerden 7 ay terso kaldi o bakımdan slm ilet işi rast gitsin etkilenmeyeyim

https://altin.in/bildirim

ustam seni fişekçi olduğun için engellemiş :)

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Tmm üstad, ama zaten alım bekliyorsun.. yakın zamanda 5 gelirse alırım vs. Deme bak üzersin :)))

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

7 ay tl arttırdığını iletirsin

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tamam dost soylerim :)

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Hepinize 4 liradan vereyim ama eta ile yüzgöz olmayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Iyi mi dedin kotu mu tam anlamadim :)

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Ustamla bi sorunum yok dost sadece biraz fazla fisekledi millet 7x lerden 7 ay terso kaldi o bakımdan slm ilet işi rast gitsin etkilenmeyeyim

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Spenk devrede

2BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@USTAMM
Ben de 5 liradan minnak alırım dersem @etacarter engelimi kaldırır mı ki?

https://altin.in/bildirim

dost ustamın da engeli var kaldır aramızdan su engelleri dost

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Etayı tanırım iyi çocuktur. :)

Yalnızİnsan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ne demişler dostunu yanında, düşmanını ise masanda tutacaksın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dur yazayim :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardesim engelimi yeni kaldirdi zaten. Eta dostumla arama girmeyin siz destek direnclere bakin :)

Biz sohbet muhabbet ediyoruz. Siz o kisimlara cok bakmayin :)

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Abi hayırdır ne bu eta sevgisi sen de günlerdir :))

1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Ben de 5 liradan minnak alırım dersem @etacarter engelimi kaldırır mı ki?

0BeğenmedimŞikayet

Yalnızİnsan ()

Abi sen etayla nasıl ahbab olursun. Bu arkadaş 6,50 lardayken 4,5-5 bekleyen arkadaş :)))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Aleykumselam kardesim sagol

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah kardesim :) eta dan isteme sebebim onun olmasini istedigi grafik oldugu icin istiyorum.

akif23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

S. ALEYKÜM boşa gitmesin

0BeğenmedimŞikayet

akif23 ()

Benden gelsin size

4BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dost olmaz ama boyle bu grafiklere sen like vermezsen kim like vercek :) bak kimseden like istemiyorum bir tek senden istiyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

Gece japonlar satarken verdim dosy hakkım kalmadı:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@etacarter dost begeniyi vermemişssin ama ?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tesekur ederim

Orkide07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Orkide07 ()

Emeğinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

çözgücü ()

Ozaman bankayı arayıp elimde bu kadar usd var bunu gümüş e çevirirsek nekadar gümüş yapar diye sorun ana tl yi gümüş e bölün 1 gümüş maliyetini bulursunuz

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Şunuda ekleyeyim ;

2 defa 30 usd i zorladı. bu dönemde sanayimi normal di endüstri mi normal di ? para basıldı. ilk ani yükselişte borsalar pat- ladı ve para güvenli liman olduğu için onslara kaydı. kripto gibi bir gerçek varken ve orası henüz çok can yakmamışken 35-40 usd gümüş ons hayal... Çok daha fazla açabilirim konuya ama genel olarak anlaşılmıştır diye düşünüyorum.

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Ağzına sağlık hocam. Piyasa 2 şeye kitlenmiş. 1 endüstri normalleşince fiyatın çok fazla yükseleceği inancı 2 Aylık grafikte oluşan bayrak flamanın ortalama 40x usd i gösteriyor olması. Endüstri daha önce de normaldi ve 2009-2015 arasında yaşanılan düşüş sırasında hangi teknolojide kullanılıyor ise günümüzde de aynı teknoloji alanlarında halen kullanılıyor. devasal bi değişiklik yok. aylık grafikteki bayrak flamaya gelince halen altta 22,89 a kadar boşluk var çok detaylı bakınca görebiliyorsunuz ve geçmişte gümüş ons grafiği üzerinde çokkez bayrak flama iptal olmuştur. Birşey daha ekleyeyim geçtiğimiz mayıs ayından buyana her hızlı yükselişte 35-40 usd ' e gidiyoruz diye bastılar yayğarayı. Aralıktan şubata kadar yukarı yönlü koşu olacak ama ben halen 30 usd nin üzerinde fiyat beklemiyorum dedim diyorum. Aksine düşünene sayğımız var ama hayalprest olmaya gerek yok sanırım. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hesabı yapamadım hocam, nedense zor geldi

çözgücü için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bunu kimse bilemez ki :) simdi bende 30 ve ustu bekliyorum ama mesela dusus de de 19m8 21.8 gelme ihtimali var. Simdi hangisinin gelecegini bilmedigimiz icin zaten ara ara islemlerden cikip yin belli oldugunda tekrar giris yapiyoruz.

Siz derseniz ki ben 1 2 yil hic ellemeyecegim o zaman girilebilir. Fakat bunun da garantisi yine yok 26 dolar ustunu en son 2013 de gormus tekrar dusus olursa kac yilda gelir oraya onu kimse bilemez. Sen burda 1 2 yila 30 40 50 115 bekliyorum denilmesine bakma. Ytd

2 3 yil icinde 115 dolar beklentim var ama elimdekini satmadan bekliyor muyum hayir :) cunku bu beklenti piyasa beklentiyi karsilamayabilir. Ytd

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum