Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 04:27:57
EUR 34.9058 04:27:57
USD 32.5405 04:27:57
ALTIN ONS $2329.5650 04:27:57

Konu: GÜMÜŞ OBO oluşacak mı ?

9 şubatta formasyondan bahsettim kademe kademe düşeceği çıkacağı yerleri söyledik. şimdi sadece oluşursa diye temkinli bekliyoruz. incelemek isteyen arkadaşlar bakabilirler. ytd

Yorumlar (213)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

sırası gelince alt yorum atarsın zaten:))

LegendComeBack için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LegendComeBack ()

Onun bir abisi daha vardi ama ona daha sıra gelmedi :))

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Aleyküm selam diyeyim bende ovakit... emeginize saglik ozaman tesekkürler...

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hoşbulduk yok almadım sayfaya sadece selam vermeye geldim. Arkadaşlar soru sorunca biraz grafiklere baktım sadece :)

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Siz eski bi yenisiniz sanirim hosgelmissiniz... aldinizmi gümüs?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@LostPassengerr yine erken uyarı. :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Günlük hiç alsat yapmam genelde diplerde alir tepelerde satarim :) atiyorum siz 22 de aldiklarinizi 23.5 da satarsiniz ben 22.8 e geri cekilme görsem bile hedefim 26 ise 26 olana kadar satmam :) direk uzun vadeciyim :)

Elimdekini 26 dan önce satmak için 24 35 arasinda düşüş analizi yakalamam lazim o zaman hedeften önce satiyorum. Günlük takibim sadece bu yüzden. Bir de buradaki alsatcilara faydasi oluyor :)

HÜMANİST_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Tekkeye geldimi abi

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Eyvallah arkadaşım. Günlük çalışan robotları da yakalayabildikçe her sabah burada alım ve satış rakamlarımı yazarım. Günlük de var yani naçizane olarak :)

1BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Kendini üzme gerisi hikaye

1BeğenmedimŞikayet

Dzn_ ()

Usta siteye ilk geldiğinde konuştuklarımızı hatırlıyorsun değilmi

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Destek dirençleriniz iyi çalışıyorsa bu güzel. Dip tepeleri iyi yakalayabiliyorsanız bu da güzel.

Benim analiz şeklim bir uzun vade bir de günlüktür.

Bugün 26.3 değerini söylerim takip ettiğim 7-8 tane indikatör vardir. Birinde olumsuz birsey yakalarim oraya gitmeden bu defa hedefim aşağiya olur. Yani günlük analiz yaparim bugün siyah olan yarın grafiğe göre beyaz olabilir. Kolay kolay da yanılmam. Az aşagisi az yukarisi olur o ayri.

Bol kazançlarin olsun kardeşim. Burada olursam iştiare yaparız

2BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Bu sizin için de geçerli arkadaşım

HÜMANİST_ yorumu (25 dakika önce)
Konu: GÜMÜŞ OBO oluşacak mı ?

Eyvallah arkadaşım. Yeni üyeliklere karşı açık konuşayım biraz önyargılıyım. Sebebi ise karşı cenah bu yola girerken ben geri dönüyordum. Şimdi akıllarınca yeni üyelik açıp bana yazanlar olacak. Sizi tenzih ediyorum bilin lütfen bunu. İzleyeceğim bilginiz olsun

_altan_ için cevaplandı (yorumu göster)

https://altin.in/humanist_

Melihat için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

d_r ()

... eyvAllah kardeşim...

... iyi akşamlar...

... saygılar...

2BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Şöyle diyeyim arkadaşım. Tepedeki dokunduğu rakam kaç olur ise dip rakamı onun uydusu oluyor. Benim tekniğin yapay zeka robotları iledir. Tesadüfleri asla sevmem. Eğer bir rakam destekse o neden destek oluyor onu buluyorum. Direnç se de neden direnç onu buluyorum. Solucanın kafası neye dokunursa kuyruğu o dibe dokunuyor. Solucanın boyu düşerken sabit. Çıkarken çok değişken. Düşüş robotunun da çıkış robotunun da parametrelerini çözüyorum ben. Dip daha da dibe düşmüyor. Kanalın tepesinin ucu açık ama dediğim gibi bu turun en önemli tepesi 26,58 dir. 27-28 vs vs olur mu olur belki ama bence olmamalı yani

1BeğenmedimŞikayet

Melihat ()

Mrb bende sizi uzaktan takip ediyorum. çok faydalı bilgileriniz. Bizleride düşündüğünüz icin ayrica tesekkur etmek istiyorum. Listenize benide eklermisiniz. sayfayi çok kullanamıyorum. tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

İstisnalar var tabiki kardeşim. Sen istisnasın bilesin. Kardeşim dediklerim istisnadır zaten

d_r için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

26 dan sonraki dip mi?

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Benim 3 tur sonundaki en büyük tepe rakamım sizin 35 ten küçük diyeyim. Önümüzdeki ilk büyük dip ise 23,80 den küçük diyeyim.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Benim rakamlarla işim yok kardeşim yanliş anlama ben sadece kendi grafiğime göre işlem açarım :) bu arada ne gümüşüm var ne de gümüş alacağım. Sadece buraya selam vermeye uğradım. Belki destek direnç yazarim.

26.3 civarina cikar oradan 23.8 civarina geri iner oradan 27.2 değerini kirarsa agustosta 35 olur. Bu yazdigim göz ucuyla gördügüm ama olma olasiliği yüksek birsey :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

d_r ()

... kararlı görünüyorsun kardeşim... hiç istisna yok mu bunu cidden soruyorum:(

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

İşte bunu burada herkes bilmeyecek arkadaşım. Evvela temizlik yapacağım. Birçok üyeyi engelleyeceğim. Sonra farklı farklı arkadaşlar dan seçtiğim özel kişilere bir rakam yollayacağım. Tepe bittiğinde o rakamı bilenlere şunu yazacağım.

O rakamın şu kadar pips altı kanalın dibidir diyeceğim. Üyelik çıkışı yapsalar dahi benim rakamımı bilemeyecekler. Öğrenmek isteyenler karşı cenah tan uzak durmak zorunda. Karar kişilerindir

0BeğenmedimŞikayet

_altan_ ()

Tesekkur ederim anlayisiniza kaptan

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Eyvallah arkadaşım. Yeni üyeliklere karşı açık konuşayım biraz önyargılıyım. Sebebi ise karşı cenah bu yola girerken ben geri dönüyordum. Şimdi akıllarınca yeni üyelik açıp bana yazanlar olacak. Sizi tenzih ediyorum bilin lütfen bunu. İzleyeceğim bilginiz olsun

_altan_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hedefin güzel 23.54 üzerinde 2 hafta kalabilirse yazdığın gelir.

Oradan nereye düşüş bekliyorsun.

2BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

1,5 yıldır buradayım. Artık burayı düzene sokma vakti geldi. Goy goyculara ekmek yok artık. Ya analiz yapıp beyefendice takılacaklar ya da benimle yürüyenlerden mahrum kalacaklar. Yalnızlaştırma politikasına geçtim. Kimse kusuruma bakmasın. Benim burada 1 allahın kuluna ihtiyacım yok. Kendi kendime yeten bir adamım ben. Yanımda olmak veya karşımda olmak tamamen kişilere özeldir

Yılmaz34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_altan_ ()

iyi aksamlar arkadasim. Uzun zamandir uye olmadan sayfayi takip ediyordum. Yorumlarin icin cok tesekkur ediyorum. Allah senden razi olsun. Sayende kazaniyorum sukur. Hakkini helal et. Ancak son gelismelerden dolayi uye olma ve otobuste bir koltukta yer almak istiyorum musadenle. Listene beni de dahil edersen cok sevinirim. Saygilar

2BeğenmedimŞikayet

Yılmaz34 ()

Seni çok mu üzdüler dostum ? Nacızane şunlarla konusanı engellerım demek de biraz abartı gıbı geldi bana:)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

İnsanız sonuçta arkadaşım. Tabiki yanılacağım. Bunu başıma kakmaya kalkanlara asla fırsat vermem ben. Ben sizi tanımıyorum. Siz de beni tanımıyorsunuzdur. Şimdi önümüzde büyük tepe var. Sonra büyük dibe geri dönüş. 3 turun simülasyonunu çizdim. Allah utandırmasın. Bu turun tepesi 26,58 dir. Daha daha üstü Bermuda şeytan üçgenidir ve gireni yok eder. 25,87 ile 26,58 bölgesine gidiyoruz. 26,58 in üstü yok diyemem ama yürek ister üstünde mallanmak için diyorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum