Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 17:19:14
EUR 34.8238 17:19:14
USD 32.3379 17:19:14
ALTIN ONS $2301.8900 17:19:14

Konu: GÜMÜŞ OBO oluşacak mı ?

9 şubatta formasyondan bahsettim kademe kademe düşeceği çıkacağı yerleri söyledik. şimdi sadece oluşursa diye temkinli bekliyoruz. incelemek isteyen arkadaşlar bakabilirler. ytd

Yorumlar (213)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

2BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@etacarter dost emanetleri alayim :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Valla bilmiyorum ki kardesim gecen sene oyleydi belki bu seme de tam tersi olabilir. O yuzden ben temkinliyim. Ytd

MATEMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Rica ederim ne demek :) iyi geceler :)

Çalıkuşu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

Ben bu grafiği görmüştüm hocam sizmi paylaşmıştınız hatırlayamadım, yorucu gündü bugün anca iftardan kalktık benim bugünlük halim gücüm kalmadı yarın ola hayrola çok teşekkür ederim cevaplarınız yorumlarınız için hayırlı geceler

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MATEMS ()

mart sonu oluşması muhtemel oluşum yukarı yönde değişim gösteri.
bu defada aynı durum gerçekleşebilir mi. (tabi ki tesbit değil farklı bir bakış açısı)
fikir almak için sorarım

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Evet kardesim ben oraya dusmeden yukselise yada dususe gecmeyebilir diye dusunuyorum ytd

Geographer06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Anladim. 1850den 1800/1795 satişini mi bekleyeceksin?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tesekur ederim kardesim. Alim icin asagiya hazirlikliyiz, yukselis icin de tetikteyiz :) hakkimizda hayirlisi olsun yeterki

MATEMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yok kardesim benim icin belki 1 2 hafta olabilir :) kisa hareketlerde ben kendi adima islem yapmiyorum. :)

0BeğenmedimŞikayet

Mirabilis ()

Nasıl yani bayramda tfx kuveytturk kapalımı

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Yönün belli olması için de 15.30 u görmek gerek diyceksin sanki :)

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Günlük nereye gelmiş nereye gitmiş gibi bilgileri paylaşım yapıyoruz

Morgana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Teşekkür :))

ht1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Evet platın de daha büyük Beklentı var yukselıs ıcın

1BeğenmedimŞikayet

MATEMS ()

sn. los sizi şu ara daha dikkatle izliyorum. nedeni ise pisikolojide bir sürücü hangi yöne bakıyor ise o yöne doğru aracını yönlendirir. yürürkende böyle. elinizde gümüş olmadığından daha objektif bakabilirsiniz. paylaşımlarınınz için teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Olsun hanımefendi bende al SAT yaparken gram azalmaya gitti. platin almayı düşünmüyormusunuz bugün 325 kadar düştü. platin sayfasına bekleriz inş

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Korkmaya gerek yok simdilik :) once bi tepeler bi belli olsun dustugu yer belli olsun sonra bakariz :)

Trabzonlu_Mimariçe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

Hocam şayet ki onu tamamlandığın İsa tüm gümüşten çıkmışsak 18 ons yazıyor iyi hoş ama gümüşle yakalanırsak vursunlar bizi :)) ytd. Yalnız bi ufak korkuttu beni bu tablo. Alttakinin ss i aldım. Ons altın takibini unutmamak için.

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Merhaba gardaş Obo oluşmak nedir teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Valla kardesim suan yin belli degil o yuzden ben ne yukari diyebilirim ne de asagiya diyebilirim. Yon belli olduktan sonra daha duzgun yorum yapilabilir diye dusunuyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Hedef koymadım hocam yaza kadar tutmak mantıklı gelıyor
Alım satım da yazmama kararı aldım şu sıra
İnan bende hoca degılım :(

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bilmiyorum kardesim durumlari izlemek lazim. Suan ortadayiz ytd

Avnifatma için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben bilmem :)

0BeğenmedimŞikayet

Geographer06 ()

Dostum yarın 15.30 da abd verilerinin gelme saatine kalirsak paramizi bayrqm sonuna kadar bir yere gonderemiyoruz. Gunluk degerleme yapilamiyor. Sence 15 30da alım verir mi, 7.20 yada altı gelirmi? Ona gore 17 mayisa kadar gunluk mevduatta kalicam. Cok kararsisim. Anlatabildim umarim

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Bende bekliyorum sayın hocam hedef nedir sizin

0BeğenmedimŞikayet

Volkan59 ()

Bence acele etme 26.6 a gelme ihtimali çok yüksek

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Tamam efendim bereketli olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

hocam ben bugün yanlışlıkla platin alacagıma gram almısım satmak mantıklı o zaman

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Ben beklemıyorum düşmesini tabı ytd :)

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Ordan da aldım hocam :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum