Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 05:08:52
EUR 34.9839 05:08:52
USD 32.2051 05:08:52
ALTIN ONS $2414.8350 05:08:52

Konu: neo

yanılabilirim ama akşamki düşüşte alanlar bu seviyede kar realize ederse iyi olur. tekrardan 120 geçilmezse satış baskısı oluşabilir.

Yorumlar (81)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Zirveden almadim aslinda al sat yapiyordum 13 e cikmis eos u 11 e dusunce aldim 12 olunca satacaktik. Neo 140 gormus 122 aldim 130 da satariz dedik bu sekilde yani trx 0.180 e cikti 1.58 aldik gibi. Alsinda vurkac icin normal yerler direk tepe sayilmaz. Bekleyince geri geri geldi hepsi zarar buyudu haliyle.

Memo04_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyusuf ()

Ben şu an ada kardayım... diğer majörler ufak zarardalar...

BTC Türk kar zarar tablsouna göre tam sınırdayım ne zarar ne kar gibi...

her pazar düşüş olduğunu düşünürsek şu an hepsin çıkmak mantıklı olur mu?

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hocam son soru 60.000demeden mi duser:)48.000alti beklentiniz varmı peki. Aslinda geçen gün okumuştum kirilim için 12 Mayıs tarihiydi galiba ama yanılabilirim bilmiyorum yani

0BeğenmedimŞikayet

Memo04_ ()

Kardeş zirveden almışsın hocaları dinlemiyon galiba uçan mal alınmaz

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Eos almamistim hocam. O yuzden aldim 11$ dan 9$ a dustu. Neo 122den aldim oda 112$ da, trx 0.158 den suan 0.144 , ada 1.70 suan 1.59 yani anlayacaginiz ne aldiysam zarar.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

düşüş ve çıkışlara bahaneler lazım yakın zamanda da buna sebebiyet verecek dava var balinalar risk alıp davaya elde malla girmez yada millete sattırmadan önce malda olmaz diye düşünüyorum. 15-16 mayıs olması lazım

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Recep3472_ ()

Bende yarın özellikle haftalık kapanış 61800 görülmediği durumda tamamen nakite geçeceğim hocam. Çünkü trendin bozulup tekrardan 43 bin bölgesine gelmesini ve geldikten sonra yeni zirveleri görmesi için daha sağlıklı olacağını düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Dava nezaman hocam xrp den dolayimi btc düşer anlamadım hocam

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

neo ve eosa satınca bulaşmamalıydınız. trx toparlar ada yı zaten hiç önermedim.

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Hocam btc ye güvenmediğimi söylüyorum xrp davasından 1-2 gün önce tusunami gelebilir. Ben pazartesi günü tlye döner dipten alım kovalamaya başlarım yanılabilirim de ytd

deniz_ege için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Merhaba hocam eos neo trx ve ada dan tersteyim git gide de zarar buyuyor full maldayim.

0BeğenmedimŞikayet

deniz_ege ()

düşüler normal mi ? yoksa bi tsunami geliyor mu?

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

hocam ben işlerimden dolayı çok alsat yapamıyorum aslında 30-50 kuruşluk al- sat veriyor. aldımbekliyorum

H_acemi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

60 kırılmaz

Pdr2008 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Btt olumlu mu olumsuz mu hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Hayal_Ebrar ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

H_acemi ()

Xrp de al sat yapiyormusunuz hocam size katilsam

0BeğenmedimŞikayet

H_acemi ()

Dün satış girmistim tam oradan dönmüş işteyken kontro edemedim. aksamda ha geçer diye bekledim:((

1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

karda iken niye çıkmadınız hocam :(

0BeğenmedimŞikayet

H_acemi ()

@BOZUK_SAAT benim aldigim fiyata geldi Neo cikayimmi buradan

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

@Hayal_Ebrar neo alt yorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum