Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 06:14:46
EUR 34.9839 06:14:46
USD 32.2051 06:14:46
ALTIN ONS $2414.8350 06:14:46

Konu: neo

yanılabilirim ama akşamki düşüşte alanlar bu seviyede kar realize ederse iyi olur. tekrardan 120 geçilmezse satış baskısı oluşabilir.

Yorumlar (81)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Yok yok genel anlamda dedim hocam cok sacma anlayamaiyorum:)

BOZUK_SAAT için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gececi_ ()

beklentı ne zaman hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Diyorum ki canlı yayın varsa sahtedir 18:30 ama 6:30 elona koşanlar koştu birbirini gazladi kaç kere paylaştım ama bazıları duymak istedikleri şeyleri söyleyenler den başka kimseye bakmıyor sen elonu gorsun mu saat 18:30 da herkes gördü sayfada ben görmedim çünkü geleceği saat o değil :)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

etc yok hocam bakmam lazım

kuro için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

ful tl bekliyelim demedim riski full olanlar azaltmalı dedim :)

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Neo eos trx ve ada da destek kac hocam gorebiliyormusunuz?

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

rica ederim ben xrp için mutlaka bilgilendirime yapacağım meraklanmayın beklemeye devam 12,40 stop oluruz oraya kadar zararı ben göze aldım eğer göze alamam diyorsanız. maliyet gelince yada kar görünce satın

Nur07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Eywallah hocam saolun destek icin. Ins. bakalim bekliyoruz elden baska birsey kalmiyor yapacak ne yazikki. Tesekkurler.

Kolay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ebru2395 ()

Hocam rica etsem Alice ye bakar mısınız? Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

yok benim için yazmadım. neo eos ada trx tepeden almış yada bir kademe aşağıdan onun için yazdım. izlemek lazım biraz

Fanatikgumuscu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Hocam full tl beklemekmi dogru çok saçma ya:( 1haftadir tl bekledim gene sonuç hüsran çözemedim mantigini btc 59.000dedi altlar sürünüyor resmen hele bide btc 42.00 dese vay halimize.

0BeğenmedimŞikayet

kuro ()

ETC hakkında bilgin var mı usta fena tersteyiz napsak

0BeğenmedimŞikayet

Nur07 ()

Tamamdır teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

hatanız yükselenlere girmek olmuş ve ful almak eğer full alıyorsanız destek dirençleri iyi takip etmeniz ve belli zararı göze almanız gerekir. xrp de yaptığımız gibi bende onda full bekliyorum.

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kolay ()

Sakin kalın kardeşim ben ne baraklar gördüm ether müthiş gidiyor para oraya kaydı sanırım elinizdeki coinler boş coin değil vade süreniz acele değilse toparlar acele iş yapmayın. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Baktım yapacak bir şey yok falan yazmışsın da dedim seni de silkelediler :)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

yok niye satayım hedefim gelmedi daha :) 13,45 takip

Fanatikgumuscu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Full bekliyorum hocam. Tek coin aliyordum normalde birden fazla alinirsa zarar dagilir dedik bu sefer daha cok zarara girdik.

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

14,90 nı bu bir iki gün içinde görmemiz lazım görmez ve 12,40 olan destek kırılırsa stop oluruz. yada 13,90 kar al yapılır izlemede kalınır. 13,45 direnç rakamı onu geçerse tehlike kalmaz 14,90 hedefine gideriz.

Nur07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fanatikgumuscu ()

Sattın mı xrp leri

0BeğenmedimŞikayet

Nur07 ()

Peki o zamsn 14.90 falsn beklemiyoruz maliyeti gördük çıkıp bekleyelim mi demek istedin

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

:( destekleri takip edin hocam kırılırsa yapak bir şey yok zarar kes yapacaksınız yada full değilseniz diplerden ilve yapacaksınız

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

42-43 beklentim var btc grafiğini bir iki hafta önce attım. nereden döner bilmiyorum son zirvesini geçmediği sürece 42-43 gündemde olacaktır.

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Ins. dediginiz gibi olur altlar yukselise gecer tekrar da herkes kazanir. Sizede bol kazanclar simdiden. Tesekkurler.

Nairobi07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

Hocam riski azaltmak lazım full işlemde olanlar mutlaka %50 duruma göre kaçmalı kötü senaryoda hazırlık lazım

Hyusuf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Memo04_ ()

Cümlemize dostum

0BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Ins. hocam tesekkurler. Sizede bol kazanclar.

Memo04_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BOZUK_SAAT ()

aklın yolu bir hocam riske gerek yok

Recep3472_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Memo04_ ()

İnşaallah tez zamanda çıkarsın aldığın coinler sağlam btc kötü düşmezse karla çıkarsın

0BeğenmedimŞikayet

Nairobi07 ()

Ben neo ont xvg avax da 4 saatlikte fincan görüyorum kulp yapıp yürüyeceğini düşünüyorum mantık doğrultusunda @Kınıklı_ üstad bile mega boğa beklerken geldiği yere düşeceğini sanmıyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum