Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 00:21:27
EUR 34.8238 00:21:27
USD 32.3379 00:21:27
ALTIN ONS $2301.8900 00:21:27

Konu: xu100 endeks guncel degerlendırme

selamun aleykum arkadaslar grafıkte benım ıcın onemlı yerlerı ısaretledım orta vade start stop 1360 olarak yenı rakamımı belırledım 1422 ustu gun ve hafta kapanısları orta vade ıcın guzel seyler ıfade edecek goruntusu var
Fakat usd tarafında 8 23 ustunde tutunan usd 8 30783 ustu gun kapanışı yaparsa 8 48 ve 8 57 ye gıder dıkkatlı olalım eskı trenddekı gıbı kur ve endeks yukarı gıderse bızım yanı borsacılar ıcın sorun olmaz borsadan cıkan ucuz usd almadıkca cok sorun olmaz suan borsaların esas sorunu koın pıyasasının borsaların hacımını calmıs olması :) Bereketlı kazanclar

Yorumlar (117)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Eğer patron patronsa geri alım yaparak tahtayı korur. Eğer patron patron değilse geri alımın g si olmaz. Örneği aydem.
Bak gwind de patron geri alım yapıyor tahtayı biraz da ayakta tutuyor. Bio da öyle..

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Banka faizler Yüksek borç kapatamıyor. Arza ver payı. Misal Penta geçen yıllar arz için başvurduğun da daha düşük rakamla arz istemişti spk kabul etmemişti. Şimdi açılacak. İnsanlar da pentaya iyi diyor.. yahu iyi de amaç ne :))

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Borçlu şirketlerin arz gelirinin tamamını borca kullanması hoş değil yada en az 1 yıl 6ay her ne ise yatırımcıyı korumak için fiyat istikrarı olmalı yada yasak olan açığa satışa müsade eden kurumun yetkisini neden kaldırmadı
Danışıklı dövüş kokusu geliyor burnuma

Ceu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Öyle deme hocam adam baktı arzlar gidiyor kontr vs gördü kaç kez görmedi bunda bak etme bozuldu arzlarin düzeni turex de dedim zaten arzlardan kazandığı 2bin ancadir 4bin gidince tek arzda :)) dediğin trade olayına gelince bazı sözleri burdan konuşamıyoruz halka arzlari kolaylaştırın emri gitmese her önüne gelen girmeyecekti borsaya şimdi faizsiz borç kapama yeringoriyor

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

4 bin önemsiz sorun değil.
Önemli olan arzların durumu.. ve buna izin veren spk. Akd kontrol ettiğimde a1, info, gedik, Philip örnek gwind de 150m şer trade çekmişler. Tahta 150 milyon arz da zaten. Bu çok ilginç

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Hocam ben oransal hiç bir arza katılmadım aydemde borç kapatmak için giriyordu izahname okusak hicbirsorunnyok arkadaşıma lafım geçtiği için yapma dedim arzlarij cilki çıktı yazmıştım hatta burda da o gündü ona da dedim
1tavan yapsa yeter dedi. 150k Aydem 100k bioen başvurdu
Bugün Aydem 4bin zararda idi

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Ahmet hocam tepki olarak girmem ben. Uzun bir süre arzlara katılmayacağım. Aydemin haline bak. Arz fiyatı üstüne hiç bir şekilde çıkamadı. Yazıktır bu insanlara

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Eşit dagitim olana cebimi delmeyecek şekilde girerim izahname okumaya gerek kalmaz cunki 1000liranin riski 100tl ilk gün için düşük açarsa bakacağım dipten döndüğü yerden eklerim

Sokment için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sokment ()

Eşit satış olacakmış. Ben hemen hepsine girdim çıktım. Cante var şu an elimde. Artık girmeyecektim ama sen giriyorsun madem ben de girerim :)

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

İncelemedim fakat bı 500 yada 1000tllik talep ederim :)

Sokment için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sokment ()

Merhaba abi. Kale kimyanın halka arzına katılacak mısın?

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Allah razı olsun... Mevsimsel bir etki varmıdır. Kendimce yorumum... :)

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Grafık gunluk vade 1 gunıle 1 sene bıle olabılır bunu kagıdın agaları bılır :)

NURCİ_55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Üstad iyi iftarlar...
yünsa için daha önce 12.88 i belirtmistiniz... Aşağılardan buralara kadar geldi ama dün bugün yerinde sayıyor... Çok bekleyecek bir hisse mıdır?

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

en azından sımdılık 21 kısı endeks fıkrımızı bılıyor demektır

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

ellerine sağlık @ahmett0707 üstad...

0BeğenmedimŞikayet

Keskinss ()

@ahmett0707 Emeğine sağlık ::)

0BeğenmedimŞikayet

Sessiz_gemi ()

elıne saglık hocam

1BeğenmedimŞikayet

dewaju ()

@ahmett0707 tşk ederim hocam, emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

ferit1919 ()

Gunaydın ahmet hocam. Emegine saglık. Gayet açıklayıcı bir grafik. Senin paylasimlarin her zaman dikkatimizi çeker:)

1BeğenmedimŞikayet

Selinka ()

Emeğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Grafık 4 kısının dıkkatını cekmıs :)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Ne olacagı bellı gerıden gelen sıyah ortalamaya dıkkat edecegız chıkou span da gozum bulut dumduz dırenc :)

Dielife için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dielife ()

Eline sağlık hocam 1422 nin önemini vurgulamışsın. Hem kijun hem span b hemde fibo 0.50 düzeltmesi bu bölgede direnç konumunda. Bakalım bugün neler olacak :) Sorma hocam yabancılar gitti derken yerli ky larda kriptolara geçti. Yeni arzlara giren ky ordanda soğudu. Endeks eski günlerine döner mi dersin :)

1BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

İnternetten öğrendiğim bilgiye güvenemedim. Allah razi olsun...

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Hıssende acıga satıs yapılamasın dıye koymussundur blokaj neden sana zararı olsun?

NURCİ_55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Emeğinize sağlık... Bir sorum var yanıtlar mısınız? Ben zararda olan hisselerime blokaj uyguladım... Bunun bana zararı olmaz değil mi... Orta vadeli beklemeyi düşünüyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum