Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 03:08:16
EUR 34.8238 03:08:16
USD 32.3379 03:08:16
ALTIN ONS $2301.8900 03:08:16

Konu: xu100 endeks guncel degerlendırme

selamun aleykum arkadaslar grafıkte benım ıcın onemlı yerlerı ısaretledım orta vade start stop 1360 olarak yenı rakamımı belırledım 1422 ustu gun ve hafta kapanısları orta vade ıcın guzel seyler ıfade edecek goruntusu var
Fakat usd tarafında 8 23 ustunde tutunan usd 8 30783 ustu gun kapanışı yaparsa 8 48 ve 8 57 ye gıder dıkkatlı olalım eskı trenddekı gıbı kur ve endeks yukarı gıderse bızım yanı borsacılar ıcın sorun olmaz borsadan cıkan ucuz usd almadıkca cok sorun olmaz suan borsaların esas sorunu koın pıyasasının borsaların hacımını calmıs olması :) Bereketlı kazanclar

Yorumlar (117)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Allah razı olsun

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

14BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

arkadaslar sıyah cızgı ıle dıkkatınızı cekmesını ıstedıgım ıcmoku da chıkou span bulut spana kısmını astı artık 1422 destek netlestı burdan son bır 1422 teyıdı alıp yukarı yapmalıyız fıbonaccı rakamları sag tarafta 1462 1518 1589 dırenclerımız gerıde 1422 destek 1383 destek konumundadır 138 ın altı ustu orta vade start stop yerımdır
bereketlı kazanclar

0BeğenmedimŞikayet

Keskinss ()

@ahmett0707 Teşekkür ederim.. Hayırlı akşamlar..

3BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

smart 5 40 ustu olumlu ; dgate 12,65 ustu mıpaz 3 85 ustu olumlu
cıkmam gerek arkadaslar gorusuruz ınsallah

Keskinss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Keskinss ()

@ahmett0707 Hoşgeldiniz..
Smart dgate ve mıpaz bakabilirmisin müsait olduğunda.

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

4 hafta olmus yorumu yapalı degısen bırsey yok 138.5 stoplu devam endeks usd ıse 8 57 2lı tepe yapmaz ıse devam eder 8 55 8 43 suandakı destek rakamları barız negatıf uyumsuzluk var usd de ama ınmıyor asagı

1BeğenmedimŞikayet

efeberk06 ()

Umarım abi, fibo cidden önemli kaçtır kârlar kaçıyor

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

@efeberk06 bak ustte 3 hafta oncekı grafık
cıze cıze tutturmaya baslarsın bol antrenman ıster bu ısler dıp ve tepe noktalarını dogru tutturmak onemlı fıbo da

2BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Ayrıca altın oran 0.618 rakamı fıbonaccıde nasıl dırenc oldug 1462 kaç kez denenıp gecılememıs rahatlıkla gorebılırsınız fıbo duzeltmelerı yaparken 0.618 ve 1.618 dırenc ve desteklerının onemını es gecmeyın dostlar

0BeğenmedimŞikayet

Holmes27 ()

Buluttan çıkmadık umarım Ahmet hocam hoşgeldiniz:)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

@aspar endeks ve dolar yorumu 3 hafta once yapılmıs tatıle cıkmadan degısen bısey varmı bakıp yazarım :)

0BeğenmedimŞikayet

ÇOTANAK2 ()

Günaydınlar 139-142 takip etmeli eğer dediniz gibi olursa sanki yükseliş formasyonda diyebilirmiyiz

0BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Bide alt pazarda hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Öyle tabi. Aslında bir kesim var. Trade çekiyorlar hep kağıda. Hep aynı gel giti yapıyor. Belli bir grubu var yani. Onlar da işte kağıtlar kimde kalırsa o kaybeder mantığı ile devam ediyorlar :()

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Bilmiyorum varsa Allah sabır versin

Ceu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Kent halka aciligi ile alakalı uçuş yaptı bildiğim binde kaçı açıktı şirketin halka )

Serdengeçti34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serdengeçti34 ()

Kent için ne demeli fiyatı 300 400 lira neye göre gidiyor bu

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Yatırımcı var mı ki üstad? Yüzde 51 pay İngiltere de.
Satıldı Ülker'e Ülker bile demek mantıksız artık :))

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

En azından bilen birileri varmış:)

Sessiz_gemi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Gerçeklere kizacaklar ise ne diyeyim yazık degilmi 109bindede 124bindede 1590 dada Ülker aynı fiyat yatırımcısına yazık degilmi :)

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Çok haklısınız. Ülkeden uzaklaşıyorlar.
Keza Murat Ülker denen vatandaş Türkiye'nin en zengin adamı seçildi.
Seçildi evet ama... :)))

Sessiz_gemi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

İsmet ambalaj da satıldı.. Godiva'dan sonra mesele bitti başkanım. Güzel kazançlar elde ettik çok zararlar ettik Ülker ve yan tahtalarında ama şunu anladım ki. Ülker grubundan dediğim gibi lot değil çikolata almam artık. Elinde Ülker grup hissesi olan varsa kızacaktır bana ama maalesef durumlar böyle

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Tepkimi bir vatandaş olarak her şekilde gerek sözde gerekse fizikler olarak veriyorum. Benim üstüme düşen vazifeyi yerine getiriyorum. Unutmadım unutturmayacağım

1BeğenmedimŞikayet

Sessiz_gemi ()

Bende ülker urunleri almiyorum...
Yillarca eti urunlerine yahudi mali dedi halka kendi urunlerini satti.. :))
Halbuki eti vatanseverdi
Ulker ise vatan derdi olmayan bir gruptu

Ulker grubu turkiyede kazandigi parayi dövize cevirip ingiltereye gonderiyor...

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Bak başımı agriticaklar herşeyi yazmak istemiyorum
Ülker hisse neden hiçbir harekete ayak uydurmadi borsada , ?
Yada borcu tr den kredi ile öde ama varlığı kraliçe Elizabeth in ülkeye kaçır :)

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Hocam minare ve kılıf işi
Yada kadı nin hikayesi iste
Emir üstten geldi ne dersen ne yazarsan yaz

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Bunu kime sorabiliriz Ahmet bey. Satabileceğim merci varsa söyleDe kimliğimi de kullanarak bir yazışma yapayım. Kimse sahip çıkmıyor. Olaylar çok garip bir hal aldı. Borsadan çekiliyorum zaten ufak ufak.. belki bir yıl sonra vs tekrar girerim. Uzun vade portföyüm harici hiçbir şekilde ne lot alıyorum ne ekleme yapıyorum. Derinlik paketlerimi de iptal ettim vs vs

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Gözde kıyamet gibi net kar açıkladı. 1 kuruş temettü vermiyorlar. Ülker grubunun değil kağıdını marketten çikolatasını almamaya bile karar verdim. O derece kızgınım. Maruz gör derdimi sana aktarıyorum :)

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

İyi ise önceki spk yönetimine soruşturma açsınlar neden kabul etmemiş yada o günden bu güne neden 5kat pahalı arz ediyormuş

2BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Biraz inceledim ve kalekim e katılacağım düşerse her tabandan ek yapma kararı aldım sebebi ise halka arz geliri yatırıma kullanicak
Penta katılmayacagim ana şirket gozdeye 76 milyon USD borcunu ödemek için kullanacakmis

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum